WaveLab a audio?

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
Ja-cek
Posty: 304
Rejestracja: piątek 28 lut 2003, 00:00

WaveLab a audio?

Post autor: Ja-cek » środa 05 mar 2003, 12:13

Nie bardzo wiem czy jest możliwe, by z Wavelaba wypalić płytkę audio. Czy trzeba do tego zastosować jakiś inny program? Chodzi o to , by na cd magrać utwór tak, jak brzmi przez wszystkie pluginy i po obróbce w wavelab?
www.surogat.pl

Awatar użytkownika
medoramas
Posty: 122
Rejestracja: środa 19 lut 2003, 00:00
Kontakt:

Re: WaveLab a audio?

Post autor: medoramas » środa 05 mar 2003, 13:01

...Nie bardzo wiem czy jest możliwe, by z Wavelaba wypalić płytkę audio. Czy trzeba do tego zastosować jakiś inny program? Chodzi o to , by na cd magrać utwór tak, jak brzmi przez wszystkie pluginy i po obróbce w wavelab?...

**********************

Otóż tak, Wave Lab oferuje wypalanie CD (wersje od 3.0). Jednakże tak czy siak - jeśli chcesz, by utwór brzmiał identycznie, jak w Wave Labie, to musisz go wpierwej "wyrenderować" przez te wszystkie plug-iny. Dopiero gotowy plik wav, już ze wszystkimi efektami, mozesz zapisać na płycie. Czyli wtedy możesz to zrobić na każdym innym programie do wypalania.



Pozdrawiam z kiepskiego łącza... :)

Ja-cek
Posty: 304
Rejestracja: piątek 28 lut 2003, 00:00

Re: WaveLab a audio?

Post autor: Ja-cek » środa 05 mar 2003, 14:50

Jednakże tak czy siak - jeśli chcesz, by utwór brzmiał identycznie, jak w Wave Labie, to musisz go wpierwej "wyrenderować" przez te wszystkie plug-iny.



Dzięki, więc zgaduję (już trochę naiwnie), że robi się to "guzikiem "render"?

www.surogat.pl

Leff
Posty: 545
Rejestracja: sobota 13 kwie 2002, 00:00

Re: WaveLab a audio?

Post autor: Leff » środa 05 mar 2003, 21:57



Dzięki, więc zgaduję (już trochę naiwnie), że robi się to "guzikiem "render"?

...

**********************

"Render" w 4.0, "Apply" w poprzednich.

Leff - Szczecin

ODPOWIEDZ