cubase vst32 i windows 2000

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
Awatar użytkownika
biawoj
Posty: 34
Rejestracja: sobota 25 sty 2003, 00:00

cubase vst32 i windows 2000

Post autor: biawoj » czwartek 06 mar 2003, 00:52

Czy próbował ktoś z Was zainstalować Cubase VST32 ver.5 w systemie Windows 2000 Pro?

Chciałem się z bliska przyjrzeć temu systemowi (zamierzam kupić sobie Cubase LS), ale, niestety, nie mogę go uruchomić. Program się zainstalował całkowicie normalnie (pożyczyłem od kolegi oryginał CD i klucz), jednak przy uruchomieniu dostaję komunikat o braku wejścia do procedury xxx w kernell32.dll. Nie pamiętam teraz nazwy tej procedury.

W każdym razie w zaprzyjaźnionym sklepie muzycznym powiedziano mi, że jeszcze nie udało się "postawić" Cubase VST pod Win2K. Program ten ponoć doskonale chodzi pod win98 i win XP.

Ja jednak mam win2000 Pro. Czy poza zmianą systemu operacyjnego mam jakieś wyjście?

BiaWoj

PS. Demo Cubase LX ściągnięte ze strony Steinberga działa bezproblemowo, jednak nie mogę nim otworzyć utworu demo z płyty z Cubase VST32, a bardzo chciałbym zobaczyć, jak "to" działa.
Jestem realizatorem dźwięku live, posiadam własną aparaturę nagłośnieniową 2x5kW TriAmp z 64 kanałami w miksie i 12 torami monitorowymi, oraz możliwością nagrywania do 72 kanałów na 3x Alesis HD24. Lubię czasem zatopić się w przestrzeniach wydobywanych z

Awatar użytkownika
biawoj
Posty: 34
Rejestracja: sobota 25 sty 2003, 00:00

Re: cubase vst32 i windows 2000

Post autor: biawoj » czwartek 06 mar 2003, 00:59

Pomieszały mi się te symbole, więc uściślam: zamierzam kupić Cubase SL, a demo Cubase SX (tylko takie jest dostępne w witynie Steinberga) nie otwiera utworu demo z płyty z Cubase VST32
Jestem realizatorem dźwięku live, posiadam własną aparaturę nagłośnieniową 2x5kW TriAmp z 64 kanałami w miksie i 12 torami monitorowymi, oraz możliwością nagrywania do 72 kanałów na 3x Alesis HD24. Lubię czasem zatopić się w przestrzeniach wydobywanych z

Awatar użytkownika
MB
Posty: 3318
Rejestracja: wtorek 09 kwie 2002, 00:00

Re: cubase vst32 i windows 2000

Post autor: MB » czwartek 06 mar 2003, 11:39

Cubase VST doskonale chodzi pod Windows 2000. Podobno wczesne egzemplarze VST5 miały rzeczywiście problemy, dokładnie takie o których piszesz. Lekarstwem jest ściągnięcie update ze strony Steinberga. Najlepsza (najstabilniejsza i rozbudowana o nowe funkcje i wtyczki) jest wersja 5.1 (było kilka wydań tej wersji oznaczonych literkami R).


Awatar użytkownika
biawoj
Posty: 34
Rejestracja: sobota 25 sty 2003, 00:00

Re: cubase vst32 i windows 2000

Post autor: biawoj » piątek 07 mar 2003, 02:36

dzięki za info!

Nie wiem tylko, czy jako tymczasowy posiadacz tego programu (nie rejestrowałem się - kto inny jest właścicielem), będę mógł skorzystać z update.

Jestem realizatorem dźwięku live, posiadam własną aparaturę nagłośnieniową 2x5kW TriAmp z 64 kanałami w miksie i 12 torami monitorowymi, oraz możliwością nagrywania do 72 kanałów na 3x Alesis HD24. Lubię czasem zatopić się w przestrzeniach wydobywanych z

ODPOWIEDZ