WaveLab a CD

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
Ja-cek
Posty: 304
Rejestracja: piątek 28 lut 2003, 00:00

WaveLab a CD

Post autor: Ja-cek » piątek 21 mar 2003, 09:59

Coś nie mogę spod Wavelaba wypalić płytki audio. Niby wszystko jest przygotowane, nagrywarka działa, ale po włączeniu Burn CD w oknie przycisk OK jest nieaktywny, a w miejscu celu pojawia się: No selection i nie można tam wybrać nagrywarki. W Preferences nagrywarka egzystuje i tu nie wiem już o co chodzi.

Wiem, że można płytkę audio zrobić spod np. Nero, ale skoro WaveLab oferuje taką opcję, to miłoby było z niej skorzystać.
www.surogat.pl

Ja-cek
Posty: 304
Rejestracja: piątek 28 lut 2003, 00:00

Re: WaveLab a CD

Post autor: Ja-cek » czwartek 10 kwie 2003, 09:37

No ładnie, totalnie olkano mojego posta, nawet ja o nim zapomniałem, ale dalej muszę korzystać z Nero.

www.surogat.pl

Awatar użytkownika
stevelukather
Posty: 732
Rejestracja: niedziela 31 mar 2002, 00:00

Re: WaveLab a CD

Post autor: stevelukather » czwartek 10 kwie 2003, 11:44

Moze masz zbyt nowa nagrywarke i WaveLab 3.x.SL.

Ja-cek
Posty: 304
Rejestracja: piątek 28 lut 2003, 00:00

Re: WaveLab a CD

Post autor: Ja-cek » czwartek 12 cze 2003, 13:50

Nagrywarka TEAC z możliwą prędkościa max 52, więc chyba dość nowe, WaveLab chyba 4.0, kompa do muzyki mam w Sąsiednim budynku niż tego do internetu i mam problemy z zapamiętywaniem modeli i cyferek, (pamiętam tylko melodie hi hi), Jeżeli to rzeczywiście może być ten problem to sprawdzę dokładnie. Ale gdzieś w opcjach pojawiła się nazwa tej nagrywarki, tylko w oknie Burn CD pojawia się No Selection i tam nie można jej znaleźć.

WaveLab ma bardzo ciekawe narzędzia do przygotowania cd i nie chciałbym musieć korzystać z Nero.

Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź, bo albo mnie tu nie lubią na forum, albo zagadnienie jest zbyt skomplikowane, albo może za proste?

Już lece do biura sprawdzić dane nagrywarki i WaveLaba.
www.surogat.pl

Awatar użytkownika
oneman
Posty: 523
Rejestracja: środa 01 maja 2002, 00:00

Re: WaveLab a CD

Post autor: oneman » czwartek 12 cze 2003, 14:27

...Nagrywarka TEAC z możliwą prędkościa max 52, więc chyba dość nowe, WaveLab chyba 4.0, kompa do muzyki mam w Sąsiednim budynku niż tego do internetu i mam problemy z zapamiętywaniem modeli i cyferek, (pamiętam tylko melodie hi hi), Jeżeli to rzeczywiście może być ten problem to sprawdzę dokładnie. Ale gdzieś w opcjach pojawiła się nazwa tej nagrywarki, tylko w oknie Burn CD pojawia się No Selection i tam nie można jej znaleźć.

WaveLab ma bardzo ciekawe narzędzia do przygotowania cd i nie chciałbym musieć korzystać z Nero.

Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź, bo albo mnie tu nie lubią na forum, albo zagadnienie jest zbyt skomplikowane, albo może za proste?

Już lece do biura sprawdzić dane nagrywarki i WaveLaba....

**********************

http://service.steinberg.de - pobierz z tej stronki free cd recorder update, nowe ASAPI tez nie zaszkodzi. Nagrywarka jest za nowe i dlatego musisz uaktualnic soft.

POza tym przełącz sie na MMC Driver - jeśli update nie pomoze

Ja-cek
Posty: 304
Rejestracja: piątek 28 lut 2003, 00:00

Re: WaveLab a CD

Post autor: Ja-cek » piątek 13 cze 2003, 10:47

Dzięki wielkie.
www.surogat.pl

Ja-cek
Posty: 304
Rejestracja: piątek 28 lut 2003, 00:00

Re: WaveLab a CD

Post autor: Ja-cek » środa 07 lis 2007, 17:41

Odgrzebałem temat, bo zaliczyłem reinstalkę i problem się znów pojawił, ale tym razem wskazane rozwiązanie nie działa.
Przetestowałem też sugestię Steinberga by użyć cdrdrv i nic, nie można oznaczyć nagrywarki. Co jeszcze można pomajstrować?
Recorder Updater ściągnąłem ze strony Steinberga i nic.
A pracy za przeproszeniem Qpa. Został tylko miesiąc do premiery.
www.surogat.pl

Awatar użytkownika
JoachimK
Posty: 3148
Rejestracja: środa 12 paź 2005, 00:00
Kontakt:

Re: WaveLab a CD

Post autor: JoachimK » środa 07 lis 2007, 17:49

Trick z NeroAspi lub ASPI Adapteca tym razem przerobiles?
(bylo kiedys na forum - pisales ze pomoglo)
Nie odpowiadam na porady via prywatny mail. Od tego jest to forum!

Ja-cek
Posty: 304
Rejestracja: piątek 28 lut 2003, 00:00

Re: WaveLab a CD

Post autor: Ja-cek » środa 07 lis 2007, 17:51

A tego to już nie pamiętam, próbowałem tych sugestii z tego tematu. Muszę chyba odszukać wszystkie tematy, bo faktycznie z kimś się też dzieliłem radami na ten temat :)
www.surogat.pl

Ja-cek
Posty: 304
Rejestracja: piątek 28 lut 2003, 00:00

Re: WaveLab a CD

Post autor: Ja-cek » środa 07 lis 2007, 18:10

Jest!!!
Cha, to muszę zanotować sobie, bo nie wiadomo kiedy następna reinstalacja mię czeka i kiedy znów odgrzebię ten temat :D Adaptec załatwił sprawę.
Ale swoją drogą dziwne, że to co Steinberg zaproponował nie wystarczy... hm hm hm.
Miłego dnia, premiera została uratowana :D
www.surogat.pl

ODPOWIEDZ