SONAR 6 przenoszenie projektów

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
Awatar użytkownika
BigGuns
Posty: 248
Rejestracja: poniedziałek 28 lis 2005, 00:00

SONAR 6 przenoszenie projektów

Post autor: BigGuns » niedziela 15 lip 2007, 02:33

mam w sumie proste pytanie, ale przezorny ubezpieczony, więc:

Czy po zainstalowaniu Sonara na nowym komputerze, w tej samej konfiguracji, z tą samą kartą, ze wszystkimi wtyczkami które miałem na starym, czy tenże Sonar na nowym komputerze będzie czytał stare projekty?

Wiem że na logikę tak, ale Sonar czasem przestawał czytać projekty jak sobie w starym komputerze włączałem hyperthreading, stąd pytanie.

ktoś próbował coś podobnego, przenosił projekty?

pytam ponieważ wyjmuję ze starego kompa kartę i raczej na nim już nie popracuję, a jednak trochę starych rzeczy przydałoby się jakoś bezboleśnie przenieść.

z góry dzięki

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: SONAR 6 przenoszenie projektów

Post autor: Zbynia » niedziela 15 lip 2007, 15:23

bez najmniejszego problemu

jesli nie bedzie jakis wtyczek dostaniesz komunikat o tym ze ich brak - dzialac i tak bedzie

jesli odpalisz projekt z 6 na 5 czy 4 tez nie bedzie najmniejszych problemow - dostaniesz komunikat ze zrobione na 6 i pewne funkcje moga nie dzialac.......

Awatar użytkownika
BigGuns
Posty: 248
Rejestracja: poniedziałek 28 lis 2005, 00:00

Re: SONAR 6 przenoszenie projektów

Post autor: BigGuns » niedziela 15 lip 2007, 16:49

...bez najmniejszego problemu

jesli nie bedzie jakis wtyczek dostaniesz komunikat o tym ze ich brak - dzialac i tak bedzie

jesli odpalisz projekt z 6 na 5 czy 4 tez nie bedzie najmniejszych problemow - dostaniesz komunikat ze zrobione na 6 i pewne funkcje moga nie dzialac..........
**********************
super, dzięki!

ODPOWIEDZ