Native Instruments Service Center - problem z rejestracją

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
Awatar użytkownika
Soundscape
Posty: 2054
Rejestracja: czwartek 15 mar 2007, 00:00
Kontakt:

Re: Native Instruments Service Center - problem z rejestracją

Post autor: Soundscape » poniedziałek 28 sty 2008, 12:00

...Tylko że ja nie dostałem hasła żeby zalogować się na stronach NI. Nie wiem jak mógłbym ściągać upgread'y. Poza tym miałbym apgrejdować wszystkie produkty żeby móc je zarejestrować?? To chyba nie jest najlepsza kolejność... Ale dzięki za zainteresowanie. Jestem sfrustrowany, mam mało czasu a muzyka leży...
...
**********************
Jakto nie dostałeś hasła? To wręcz dziwne...Zakładałeś konto użytkownika?

Awatar użytkownika
Pan_Jabu
Posty: 1190
Rejestracja: wtorek 29 maja 2007, 00:00

Re: Native Instruments Service Center - problem z rejestracją

Post autor: Pan_Jabu » poniedziałek 28 sty 2008, 12:05

Jakto nie dostałeś hasła? To wręcz dziwne...Zakładałeś konto użytkownika?...
**********************

Chyba właśnie tu jest problem... bez konta użytkownika nie da się zrobić aktywacji.

Awatar użytkownika
Sosen
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 09 maja 2006, 00:00

Re: Native Instruments Service Center - problem z rejestracją

Post autor: Sosen » poniedziałek 28 sty 2008, 12:13

Echhh - no właśnie zakładałem konto użytkownika....i jeszcze na tym poziomie coś mi się wykosmiczyło.... Ni e założyło mi żadnego konta nie przesłało hasełka. I tyle opowieści. Komputer powiedział NIE! :)

Awatar użytkownika
Soundscape
Posty: 2054
Rejestracja: czwartek 15 mar 2007, 00:00
Kontakt:

Re: Native Instruments Service Center - problem z rejestracją

Post autor: Soundscape » poniedziałek 28 sty 2008, 12:20

...Echhh - no właśnie zakładałem konto użytkownika....i jeszcze na tym poziomie coś mi się wykosmiczyło.... Ni e założyło mi żadnego konta nie przesłało hasełka. I tyle opowieści. Komputer powiedział NIE! :)
...
**********************
W takim razie spróbuj założyć to konto użytkownika, bo bez tego niczego nie zrobisz.

Awatar użytkownika
Sosen
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 09 maja 2006, 00:00

Re: Native Instruments Service Center - problem z rejestracją

Post autor: Sosen » poniedziałek 28 sty 2008, 12:25

No właśnie próbowałem już kilka razy... I po próbie rejestracji pojawia mi się komunikat: "username (mail adres) already in use". Próbując skumać o co chodzi - spróbowałem zarejestrowac się na innego maila, lub z innym nickiem. Tez nic nie pomogło. Ciągle komunikat tego typu. Po prostu nie wiem o co chodzi!

Awatar użytkownika
Soundscape
Posty: 2054
Rejestracja: czwartek 15 mar 2007, 00:00
Kontakt:

Re: Native Instruments Service Center - problem z rejestracją

Post autor: Soundscape » poniedziałek 28 sty 2008, 12:31

...No właśnie próbowałem już kilka razy... I po próbie rejestracji pojawia mi się komunikat: "username (mail adres) already in use". Próbując skumać o co chodzi - spróbowałem zarejestrowac się na innego maila, lub z innym nickiem. Tez nic nie pomogło. Ciągle komunikat tego typu. Po prostu nie wiem o co chodzi!
...
**********************
Nick nie ma nic do rzeczy. Ale dziwne jest to, że maila nie przyjmuje...Sądze za to, że support Ci odpowie jeszcze dziś lub jutro. Skończyły mi się pomysły co może być nie tak. Chyba że podane przez Ciebie maile faktycznie są już w użyciu...

Awatar użytkownika
heathenichaer
Posty: 234
Rejestracja: niedziela 12 sie 2007, 00:00

Re: Native Instruments Service Center - problem z rejestracją

Post autor: heathenichaer » poniedziałek 28 sty 2008, 13:09

...
**********************
Nick nie ma nic do rzeczy. Ale dziwne jest to, że maila nie przyjmuje...Sądze za to, że support Ci odpowie jeszcze dziś lub jutro. Skończyły mi się pomysły co może być nie tak. Chyba że podane przez Ciebie maile faktycznie są już w użyciu......
**********************
a ja myślę że możesz się nie doczekac odpowiedzi, miałem podobną sytuację (też jedyny mejl jaki otrzymałem to to,że zadane pytanie zostało zarejestrowane w customer service hehe)

nie dostawałem od nich żadnego info na mejl na onecie z końcówką "op.pl"
Dopiero jak podałem inny mejl (akurat to był "gmail") wszystko grało.
Więc może spróbuj podać inny adres mejlowy
Sztuka jest wycinkiem rzeczywistości widzianym przez temperament artysty - Émile Zola
@
dsi evolver, waldorf blofeld, bcr2000, m-audio fw 410, krk rp 6 g2, akg 271 studio, rode m3

Awatar użytkownika
KAFEL
Posty: 713
Rejestracja: poniedziałek 04 sie 2003, 00:00

Re: Native Instruments Service Center - problem z rejestracją

Post autor: KAFEL » poniedziałek 28 sty 2008, 13:37

...No właśnie próbowałem już kilka razy... I po próbie rejestracji pojawia mi się komunikat: "username (mail adres) already in use".
...
**********************
... "username (mail adres) already in use " oznacze że jednak założyłeś konto z mailem, który wpisujesz. Sprawdź folder spam w swoim kliencie poczy lub na stronie twojej poczty a może tam znajdziesz maila z linkiem potwierdzającym założenie konta w NI.

Awatar użytkownika
Sosen
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 09 maja 2006, 00:00

Re: Native Instruments Service Center - problem z rejestracją

Post autor: Sosen » poniedziałek 28 sty 2008, 13:44


Faktycznie jutro spróbuję....dzięki!

......
**********************
Nick nie ma nic do rzeczy. Ale dziwne jest to, że maila nie przyjmuje...Sądze za to, że support Ci odpowie jeszcze dziś lub jutro. Skończyły mi się pomysły co może być nie tak. Chyba że podane przez Ciebie maile faktycznie są już w użyciu......
**********************
a ja myślę że możesz się nie doczekac odpowiedzi, miałem podobną sytuację (też jedyny mejl jaki otrzymałem to to,że zadane pytanie zostało zarejestrowane w customer service hehe)

nie dostawałem od nich żadnego info na mejl na onecie z końcówką "op.pl"
Dopiero jak podałem inny mejl (akurat to był "gmail") wszystko grało.
Więc może spróbuj podać inny adres mejlowy
...
**********************

Marck9
Posty: 214
Rejestracja: środa 01 maja 2002, 00:00

Re: Native Instruments Service Center - problem z rejestracją

Post autor: Marck9 » poniedziałek 28 sty 2008, 20:22

......No właśnie próbowałem już kilka razy... I po próbie rejestracji pojawia mi się komunikat: "username (mail adres) already in use".
...
**********************
Kliknij na stronie głównej NI pod okienkiem do logowania "Request new password". Automatycznie wyślą Ci maila z hasłem i bedziesz mógł się spokojnie zalogować.

Pozdrawiam
Marck9 - Warszawa

ODPOWIEDZ