Logic 8 - problem z zapychaniem pamięci

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
Awatar użytkownika
stevelukather
Posty: 732
Rejestracja: niedziela 31 mar 2002, 00:00

Logic 8 - problem z zapychaniem pamięci

Post autor: stevelukather » poniedziałek 31 mar 2008, 20:42

Jestem zalamany,jak potne bebny co cwiercnute zeby je idealnie wyrownac a piosenka ma ze 160 taktow to przy 60 takcie przsuwajac te fragmenty(12 sladow)mam zapchany cale 2Gb ramu i nie moge zapisac piosenki,dopiero po wyrzuceniu calego katalogu UNDO i wszystkich ciec moge cokolwiek ruszyc.Czy w Pro Tools tez jest tak ze jak sie poprzesuwa troche slady to cala pamiec jest zapchana?Normalnie szlag mnie trafia i chyba pierwszy raz tak naprawde Logic mnie wkurzyl do bolu,ze jesli w PT albo MOTU DP jest lepiej to zamienie Logica na ww.To jest nie do przyjecia.
[addsig]

Awatar użytkownika
BigGuns
Posty: 248
Rejestracja: poniedziałek 28 lis 2005, 00:00

Re: Logic 8 - problem z zapychaniem pamięci

Post autor: BigGuns » wtorek 01 kwie 2008, 01:57

...Jestem zalamany,jak potne bebny co cwiercnute zeby je idealnie wyrownac a piosenka ma ze 160 taktow to przy 60 takcie przsuwajac te fragmenty(12 sladow)mam zapchany cale 2Gb ramu i nie moge zapisac piosenki,dopiero po wyrzuceniu calego katalogu UNDO i wszystkich ciec moge cokolwiek ruszyc.Czy w Pro Tools tez jest tak ze jak sie poprzesuwa troche slady to cala pamiec jest zapchana?Normalnie szlag mnie trafia i chyba pierwszy raz tak naprawde Logic mnie wkurzyl do bolu,ze jesli w PT albo MOTU DP jest lepiej to zamienie Logica na ww.To jest nie do przyjecia.
...
**********************
w DP nie ma czegoś takiego na 100%
nie znam nowego Logica, może masz tam ustawione coś typu load into RAM zamiast read from disk?

ODPOWIEDZ