NI Komplete 5 - rejestracja

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
Awatar użytkownika
OlimpRecordsStudio
Posty: 145
Rejestracja: poniedziałek 10 lip 2006, 00:00

NI Komplete 5 - rejestracja

Post autor: OlimpRecordsStudio » czwartek 14 sie 2008, 09:25

Witam,

Mam pytanko odnośnie rejestracji KOMPLETE 5. Sprawa jest taka: mam dwa komputery w studio i w domu, chciałbym pracować na KOMPLETE i w domu i w studiu. Oczywiście w jednej chwili na jednym kompie. Czy da się legalnie tak zrobić i czy jak będę instalował programy na drugim kompie to program do rejestracji nie będzie się rzucał że już było zainstalowane?

Pozdrawiam
Muzyk i realizator dźwięku.
www.unistersound.pl i www.bezimienni.com

Awatar użytkownika
Soundscape
Posty: 2054
Rejestracja: czwartek 15 mar 2007, 00:00
Kontakt:

Re: NI Komplete 5 - rejestracja

Post autor: Soundscape » czwartek 14 sie 2008, 09:34

Czy da się legalnie tak zrobić i czy jak będę instalował programy na drugim kompie to program do rejestracji nie będzie się rzucał że już było zainstalowane?

Pozdrawiam...
**********************
NI pozwala na podwójne instalowanie ich oprogramowania, o ile potem używasz w jednym czasie tylko jeden komputer. Napisz do niech i będziesz miał pewność, ale umożliwiają na pewno rejestrowanie na stacjonarnym i na laptopie powiedzmy. Nie powinno być problemu z drugim komputerem w innym miejscu.

Awatar użytkownika
KAFEL
Posty: 713
Rejestracja: poniedziałek 04 sie 2003, 00:00

Re: NI Komplete 5 - rejestracja

Post autor: KAFEL » czwartek 14 sie 2008, 10:35

...Czy da się legalnie tak zrobić i czy jak będę instalował programy na drugim kompie to program do rejestracji nie będzie się rzucał że już było zainstalowane?

Pozdrawiam...
**********************
NI pozwala na podwójne instalowanie ich oprogramowania, o ile potem używasz w jednym czasie tylko jeden komputer. Napisz do niech i będziesz miał pewność, ale umożliwiają na pewno rejestrowanie na stacjonarnym i na laptopie powiedzmy. Nie powinno być problemu z drugim komputerem w innym miejscu. ...
**********************
Od kilku lat rejestruję kolejne wydania NI Komplete bez problemu na 2 kompach - laptop i stacjonarny. Teraz też mam Komplet 5. Pamiętaj o ściągnięciu i zainstalowaniu najnowszej wersji Service Center !

Awatar użytkownika
stevelukather
Posty: 732
Rejestracja: niedziela 31 mar 2002, 00:00

Re: NI Komplete 5 - rejestracja

Post autor: stevelukather » czwartek 14 sie 2008, 11:44

......Czy da się legalnie tak zrobić i czy jak będę instalował programy na drugim kompie to program do rejestracji nie będzie się rzucał że już było zainstalowane?

Pozdrawiam...
**********************
NI pozwala na podwójne instalowanie ich oprogramowania, o ile potem używasz w jednym czasie tylko jeden komputer. Napisz do niech i będziesz miał pewność, ale umożliwiają na pewno rejestrowanie na stacjonarnym i na laptopie powiedzmy. Nie powinno być problemu z drugim komputerem w innym miejscu. ...
**********************
Od kilku lat rejestruję kolejne wydania NI Komplete bez problemu na 2 kompach - laptop i stacjonarny. Teraz też mam Komplet 5. Pamiętaj o ściągnięciu i zainstalowaniu najnowszej wersji Service Center !...
**********************
Jesli chcialbys postawic na trzecim to musisz sciagnac ze strony NI jedna z wczesniejszych rejestracji.
[addsig]

Awatar użytkownika
heathenichaer
Posty: 234
Rejestracja: niedziela 12 sie 2007, 00:00

Re: NI Komplete 5 - rejestracja

Post autor: heathenichaer » czwartek 14 sie 2008, 12:22

A ja, tak z ciekawości, mam pytanie do osób które ściągnęły którykolwiek program ze strony NI.

Próbowałem ze 20 razy, z karty kredytowej potem debetowej i nie udało się, w serwisie powiedzieli, że nie wiedzą też czemu występują problemy.

Ale mam jednego podejrzanego - polskie litery w nazwisku.

Jak sie na stronie NI wypełnia formularz proszą o angielskie znaki tylko.

Potem bank odrzuca transakcję widząc np "o" a nie "ó" w nazwisku.

Dobrze główkuję czy to nie powinno mieć znaczenia?

Jest to duży minus bo wersje pudełkowe w Polszy są droższe
Sztuka jest wycinkiem rzeczywistości widzianym przez temperament artysty - Émile Zola
@
dsi evolver, waldorf blofeld, bcr2000, m-audio fw 410, krk rp 6 g2, akg 271 studio, rode m3

Awatar użytkownika
OlimpRecordsStudio
Posty: 145
Rejestracja: poniedziałek 10 lip 2006, 00:00

Re: NI Komplete 5 - rejestracja

Post autor: OlimpRecordsStudio » czwartek 14 sie 2008, 16:41

Dzięki chłopaki. Czyli spokojnie mogę instalować KOMPLETE. A swoją drogą to bardzo fajny pakiet...
Muzyk i realizator dźwięku.
www.unistersound.pl i www.bezimienni.com

thedroid
Posty: 80
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 00:00

Re: NI Komplete 5 - rejestracja

Post autor: thedroid » czwartek 14 sie 2008, 20:52

Jest to duży minus bo wersje pudełkowe w Polszy są droższe ...
**********************

sprawdz dobrze:
http://www.audiofactory.pl/sklep/index.php?p998,komplete-5

;)

Awatar użytkownika
mastyk
Posty: 72
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 00:00

Re: NI Komplete 5 - rejestracja

Post autor: mastyk » czwartek 14 sie 2008, 21:42

...Jest to duży minus bo wersje pudełkowe w Polszy są droższe ...
**********************

sprawdz dobrze:
http://www.audiofactory.pl/sklep/index.php?p998,komplete-5

;)
...
**********************

niezła cena - lepsza niż w Thommanie, choć cały czas gorsza niż w USA :)

najbardziej boli różnica pomiędzy upgradem - w Polsce kosztuje prawie 200% ceny z USA :(

(799 złotych vs 195 dolarów)

pozdrawiam
marcin

Awatar użytkownika
heathenichaer
Posty: 234
Rejestracja: niedziela 12 sie 2007, 00:00

Re: NI Komplete 5 - rejestracja

Post autor: heathenichaer » czwartek 14 sie 2008, 22:36

sprawdz dobrze:
http://www.audiofactory.pl/sklep/index.php?p998,komplete-5

;)
...
**********************
rzeczywiście ostro z ceną zjechali jeśli chodzi o komplet 5, ale cena poszczególnych syntezatorów jak i komplet synths (chyba najciekawszym do tej pory cenowo) jest dalej większa
Sztuka jest wycinkiem rzeczywistości widzianym przez temperament artysty - Émile Zola
@
dsi evolver, waldorf blofeld, bcr2000, m-audio fw 410, krk rp 6 g2, akg 271 studio, rode m3

Awatar użytkownika
KAFEL
Posty: 713
Rejestracja: poniedziałek 04 sie 2003, 00:00

Re: NI Komplete 5 - rejestracja

Post autor: KAFEL » piątek 15 sie 2008, 00:14

...A ja, tak z ciekawości, mam pytanie do osób które ściągnęły którykolwiek program ze strony NI.

Próbowałem ze 20 razy, z karty kredytowej potem debetowej i nie udało się, w serwisie powiedzieli, że nie wiedzą też czemu występują problemy.

Ale mam jednego podejrzanego - polskie litery w nazwisku.

Jak sie na stronie NI wypełnia formularz proszą o angielskie znaki tylko.

Potem bank odrzuca transakcję widząc np "o" a nie "ó" w nazwisku.

Dobrze główkuję czy to nie powinno mieć znaczenia?

Jest to duży minus bo wersje pudełkowe w Polszy są droższe ...
**********************
Dobrze główkujesz - żadnych znaków PL

ODPOWIEDZ