przesiadka nuendo 4 z pc xp na mac leopard snow....

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
Awatar użytkownika
Koval
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 27 mar 2005, 00:00

przesiadka nuendo 4 z pc xp na mac leopard snow....

Post autor: Koval » sobota 14 lis 2009, 15:19

... to jakaś maaassssaaakrrraaa !!!!!!


może ktoś z szanownego grona miał przyjemność ??


nuendo 4 eastwest collosus, EWQSL, stormdrum, pakiet psp trilogy realstrat korg m1


wszystko oczywiście legal , mac pro 8 rdzeni 2,66 xeon 8 gb ramu , 


nuendo wywala sie z komunikatem "fatal error" i logiem na 8 stron po załadowaniu już wszystkich mediów bibliotek sampli itd. są to projekty z pc czasem niektóre się otwierają ale to raczej sporadycznie 


wszystkie uaktualnienia i inne jak dfd do eastwest zainstalowane , system skonfigurowany pod audio pro


nowe projekty bez problemu i wszystko działa , co może w taki sposób wywalać program????


bo już mam totalną załamkę...  próbowałem już też zmieniać ustawienia na gołym projekcie ale nic nie pomaga :(


 


 


 


Awatar użytkownika
chlebow
Posty: 173
Rejestracja: niedziela 16 lis 2003, 00:00

Re: przesiadka nuendo 4 z pc xp na mac leopard snow....

Post autor: chlebow » niedziela 15 lis 2009, 12:16

Podziwiam za próbę przenoszenie sesji z PC na MAC. Laughing

MAC G5 / 2GRAM / 2xUAD-1 / UAD-2 / Logic 9 / RME 800 / 2xMOTU HD 896 + 828mkII / HD2 Pro Tools 8 / 2x Lynx Aurora 16 / Audient ASP8024

Awatar użytkownika
Freemind
Posty: 104
Rejestracja: poniedziałek 08 lip 2002, 00:00

Re: przesiadka nuendo 4 z pc xp na mac leopard snow....

Post autor: Freemind » niedziela 15 lis 2009, 12:40

...
Podziwiam za próbę przenoszenie sesji z PC na MAC. Laughing
...
 


1,5 roku temu przenosiłem wszystkie swoje sesje z PC na MAC (Cubase 4). Obyło się prawie bez problemów, chociaż jednym był brak niektórych wtyczek używanych przeze mnie na PC w wersji na MAC.


Koval, prawdopodobnie problem powoduje jakaś wtyczka. Albo nie jest kompatybilna ze Snow Leopard albo jest w wersji PowerPC, a te potrafią powodować niekiedy problemy. Zrób prosty test: Przenieś na chwilę pliki z wtyczkami VST do innej lokalizacji i uruchom sesję, która wywalała error. Jeśli się otworzy. To zamknij ją i stopiniowo wrzucaj z powrotem pliki z wtyczkami do katalogu VST i otwórz sesję ponownie. W końcu powinno wywalić na którejś. Być może też problem powoduje jakś pokładowa wtyczka Nuendo.

IroN Audio i7 4.2GHz (Kaby Lake) 16GB RAM, OS X Sierra, / Universal Audio Apollo Quad / Wes Audio Beta76 / Novation 61SL MkII / NI Maschine / Pro Tools 12.8 / Cubase 9.5 Pro / PSP Total Pack / D16 / Waves / NI Komplete 8 Ultimate / Arturia V Collection

ODPOWIEDZ