Cubase SX - nie chce grać VST

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
Awatar użytkownika
Squna
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 00:00

Re: Cubase SX - nie chce grać VST

Post autor: Squna » czwartek 19 sie 2010, 21:26

...

mam wszystko ustawione jak trzeba,direct monitoring miałem załączony, raz wyłączony i dalej nic z tego! Wgrałem Cubase Sx ver 2 i działa jak należy przy tych samych ustawieniach co w sx 3!

Wkurzam się, bo nie wiem co jest załączone lub wyłączone w SX 3! cholera czemu nie działa!


 

 Jak masz SX v.2, to w czym problem? Czy są jakieś zasadnicze różnice między v.2 i 3? I pytanie podstawowe: masz oryginały czy prawie oryginały? :)
...
 


hehe wersje demonstracyjne mam;) Chodzi o to,ze nie gra..chce wiedziec dlaczego.


TU gra, a tu nie! ;)


Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Re: Cubase SX - nie chce grać VST

Post autor: Akton » piątek 20 sie 2010, 06:22

Spróbuj jeszcze pomyśleć o samym systemie. Jak miałem Windowsa XP prawie oryginalnego :), to niekiedy działy sie różne rzeczy. Po zainstalowaniu oryginalnej wersji 7 Home Premium wszystkie problemy zniknęły, a Cubase i plug-in'y hulają bardzo stabilnie. Być może tu tkwi problem.

NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

Awatar użytkownika
Squna
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 00:00

Re: Cubase SX - nie chce grać VST

Post autor: Squna » sobota 21 sie 2010, 08:10

...
Spróbuj jeszcze pomyśleć o samym systemie. Jak miałem Windowsa XP prawie oryginalnego :), to niekiedy działy sie różne rzeczy. Po zainstalowaniu oryginalnej wersji 7 Home Premium wszystkie problemy zniknęły, a Cubase i plug-in'y hulają bardzo stabilnie. Być może tu tkwi problem.

...
 


 


System jest oryginalny! Ciekawe czemu tak się dzieje!...NO nic


ODPOWIEDZ