Ciekawy problem z Guitar Rig 4 Pro

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
keyzone
Posty: 147
Rejestracja: czwartek 08 gru 2005, 00:00

Ciekawy problem z Guitar Rig 4 Pro

Post autor: keyzone » poniedziałek 27 sie 2012, 13:40

Witam,
wyglada to nastepująco. Jeśli mam jakąkolwiek ścieżkę z werblem i na insert daję GuitarRiga4 to nie ładując jakichkolwiek efetów wewnętrznych tylko mając pustego GuitarRiga zmienia on znacząco brzmienie: ucina atak, tak jakby w obwiedni atak dać na kilkanaście ms, właczając HQ problem jest mniejszy, ale dalej słyszalny. Sprawdziłem to na latopie i desktopie na róznych interfejsach i jest tak samo. Wyprzedzając propozycje pomocy oczywiście, że mogę dać GR na wysyłkę, ale chcę nałożyć na werbel efekty z Traktors12 i musi być na insercie całkowicie wet. W supporcie NI mówią, że nie spotkali się z czymś takim...
Czy mógłby ktoś u siebie to sprawdzić. Wystarczy dać tylko jakikolwiek werbel z fajnym atakiem i nałozyć Guitar Riga 4 Pro.

Z góry dziekuję
[addsig]
www.digimatch.eu i7 950, 24GB RAM, E-mu 1616m PCIe, Cubase7, Ozone5 Advanced, Komplete7, EWQLSO Platinium Plus, Goliath, Stormdrum2 Pro, Omnisphere, Trilian, ARC, T-Racks3 CS Grand, Real Guitar, LPC, Noman Factory British Bund

keyzone
Posty: 147
Rejestracja: czwartek 08 gru 2005, 00:00

Re: Ciekawy problem z Guitar Rig 4 Pro

Post autor: keyzone » poniedziałek 27 sie 2012, 22:50

Napewno ktoś ma Guitar Riga4, proszę o pomoc
www.digimatch.eu i7 950, 24GB RAM, E-mu 1616m PCIe, Cubase7, Ozone5 Advanced, Komplete7, EWQLSO Platinium Plus, Goliath, Stormdrum2 Pro, Omnisphere, Trilian, ARC, T-Racks3 CS Grand, Real Guitar, LPC, Noman Factory British Bund

Awatar użytkownika
Jarek_Zand
Posty: 127
Rejestracja: niedziela 23 sie 2009, 00:00

Re: Ciekawy problem z Guitar Rig 4 Pro

Post autor: Jarek_Zand » wtorek 28 sie 2012, 06:37

Sprawdziłem werbel na swoim Guitar Rig 4 Pro i wszystko gra - ataku nie ucina. Przyszło mi do głowy, czy w twoim wypadku problemu nie powoduje czasem bramka szumów Guitar Rig-a, która jest aktywna nawet jesli nie masz załadowanych żadnych efektów do niego. Spróbuj ją wyzerować.


keyzone
Posty: 147
Rejestracja: czwartek 08 gru 2005, 00:00

Re: Ciekawy problem z Guitar Rig 4 Pro

Post autor: keyzone » wtorek 28 sie 2012, 10:09

To jest własnie to!!!!!!! Dzięki i szacuneczek. Jak mogłem to przeoczyć
www.digimatch.eu i7 950, 24GB RAM, E-mu 1616m PCIe, Cubase7, Ozone5 Advanced, Komplete7, EWQLSO Platinium Plus, Goliath, Stormdrum2 Pro, Omnisphere, Trilian, ARC, T-Racks3 CS Grand, Real Guitar, LPC, Noman Factory British Bund

Mavrick
Posty: 11
Rejestracja: sobota 17 lut 2007, 00:00

Re: Ciekawy problem z Guitar Rig 4 Pro

Post autor: Mavrick » piątek 14 wrz 2012, 13:28

...To jest własnie to!!!!!!! Dzięki i szacuneczek. Jak mogłem to przeoczyć ... 




GR + werbel??...ciekawe polaczenie;)

Perkusista, Informatyk:)

ODPOWIEDZ