Problem ze wspolpraca TonePort UX8 i Logic Pro

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
I-CON
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 16 cze 2013, 00:00

Problem ze wspolpraca TonePort UX8 i Logic Pro

Post autor: I-CON » niedziela 16 cze 2013, 10:35

Witajcie. Bardzo prosze o pomoc/sugestie w rozwizaniu problemu wspolpracy Ux8 i Logic Pro. sprzet: MacBook Pro, TonePort UX8, Logic Pro 9, E-mu 1x1 tab, podpiety do Roland f-120. Najnowsze sterowniki UX8


problem polega na tym, ze sygnal audio ktory dociera do Logic'a jest tak slaby, ze ledwie slyszalny. Dodam, ze w UX8 na wyswietlaczu z poziomem nie ma problemow. Ddatkowo sygnal audio jest slyszalny tylko na wejs iach z przodu UX8, a wejscia liniowe z tylu sa gluche. w ustawieniach Sound na macbooku poziom wyjscia z UX8 nie jest regulowalny i jest zablokowany. Czy mam jakies zle ustawienia w Logicu czybtez UX8 ma taki problem. Dziekuje bardzo z gory za pomoc.mpozdrawiam


Awatar użytkownika
macandroll
Posty: 506
Rejestracja: sobota 10 cze 2006, 00:00

Re: Problem ze wspolpraca TonePort UX8 i Logic Pro

Post autor: macandroll » niedziela 16 cze 2013, 17:55

...
Witajcie. Bardzo prosze o pomoc/sugestie w rozwizaniu problemu wspolpracy Ux8 i Logic Pro. sprzet: MacBook Pro, TonePort UX8, Logic Pro 9, E-mu 1x1 tab, podpiety do Roland f-120. Najnowsze sterowniki UX8

problem polega na tym, ze sygnal audio ktory dociera do Logic'a jest tak slaby, ze ledwie slyszalny. Dodam, ze w UX8 na wyswietlaczu z poziomem nie ma problemow. Ddatkowo sygnal audio jest slyszalny tylko na wejs iach z przodu UX8, a wejscia liniowe z tylu sa gluche. w ustawieniach Sound na macbooku poziom wyjscia z UX8 nie jest regulowalny i jest zablokowany. Czy mam jakies zle ustawienia w Logicu czybtez UX8 ma taki problem. Dziekuje bardzo z gory za pomoc.mpozdrawiam...
 


 


A jaki masz system dobry człowieku?


Line 6 ma podobno kłopoty na systemach powyżej snow leoparda.

Muzyk, gitarzysta

I-CON
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 16 cze 2013, 00:00

Re: Problem ze wspolpraca TonePort UX8 i Logic Pro

Post autor: I-CON » niedziela 16 cze 2013, 22:04

...
...
Witajcie. Bardzo prosze o pomoc/sugestie w rozwizaniu problemu wspolpracy Ux8 i Logic Pro. sprzet: MacBook Pro, TonePort UX8, Logic Pro 9, E-mu 1x1 tab, podpiety do Roland f-120. Najnowsze sterowniki UX8

problem polega na tym, ze sygnal audio ktory dociera do Logic'a jest tak slaby, ze ledwie slyszalny. Dodam, ze w UX8 na wyswietlaczu z poziomem nie ma problemow. Ddatkowo sygnal audio jest slyszalny tylko na wejs iach z przodu UX8, a wejscia liniowe z tylu sa gluche. w ustawieniach Sound na macbooku poziom wyjscia z UX8 nie jest regulowalny i jest zablokowany. Czy mam jakies zle ustawienia w Logicu czybtez UX8 ma taki problem. Dziekuje bardzo z gory za pomoc.mpozdrawiam...
 

 

A jaki masz system dobry człowieku?

Line 6 ma podobno kłopoty na systemach powyżej snow leoparda.
...
 


 


witaj


mam mountain lion


pozdrawiam


Awatar użytkownika
funkofil1
Posty: 146
Rejestracja: piątek 14 cze 2013, 00:00

Re: Problem ze wspolpraca TonePort UX8 i Logic Pro

Post autor: funkofil1 » poniedziałek 17 cze 2013, 11:48

.........Witajcie. Bardzo prosze o pomoc/sugestie w rozwizaniu problemu wspolpracy Ux8 i Logic Pro. sprzet: MacBook Pro, TonePort UX8, Logic Pro 9, E-mu 1x1 tab, podpiety do Roland f-120. Najnowsze sterowniki UX8 problem polega na tym, ze sygnal audio ktory dociera do Logic'a jest tak slaby, ze ledwie slyszalny. Dodam, ze w UX8 na wyswietlaczu z poziomem nie ma problemow. Ddatkowo sygnal audio jest slyszalny tylko na wejs iach z przodu UX8, a wejscia liniowe z tylu sa gluche. w ustawieniach Sound na macbooku poziom wyjscia z UX8 nie jest regulowalny i jest zablokowany. Czy mam jakies zle ustawienia w Logicu czybtez UX8 ma taki problem. Dziekuje bardzo z gory za pomoc.mpozdrawiam...    A jaki masz system dobry człowieku? Line 6 ma podobno kłopoty na systemach powyżej snow leoparda.... 
 
witaj
mam mountain lion
pozdrawiam...


witaj,

99% interace'ów audio ma dedykowany software w postaci wirtualnego miksera. W macu z poziomu systemowych ustawień audio raczej nie będziesz miał większego wpływu na ux8. Poszukaj na stronie producenta.

Awatar użytkownika
macandroll
Posty: 506
Rejestracja: sobota 10 cze 2006, 00:00

Re: Problem ze wspolpraca TonePort UX8 i Logic Pro

Post autor: macandroll » wtorek 18 cze 2013, 13:12

 ............Witajcie. Bardzo prosze o pomoc/sugestie w rozwizaniu problemu wspolpracy Ux8 i Logic Pro. sprzet: MacBook Pro, TonePort UX8, Logic Pro 9, E-mu 1x1 tab, podpiety do Roland f-120. Najnowsze sterowniki UX8 problem polega na tym, ze sygnal audio ktory dociera do Logic'a jest tak slaby, ze ledwie slyszalny. Dodam, ze w UX8 na wyswietlaczu z poziomem nie ma problemow. Ddatkowo sygnal audio jest slyszalny tylko na wejs iach z przodu UX8, a wejscia liniowe z tylu sa gluche. w ustawieniach Sound na macbooku poziom wyjscia z UX8 nie jest regulowalny i jest zablokowany. Czy mam jakies zle ustawienia w Logicu czybtez UX8 ma taki problem. Dziekuje bardzo z gory za pomoc.mpozdrawiam...    A jaki masz system dobry człowieku? Line 6 ma podobno kłopoty na systemach powyżej snow leoparda.... 
 
witaj
mam mountain lion
pozdrawiam...


------------------


 


Nie wiem czy admin się na mnie nie wkurzy za podawanie linków do zewnętrznych forów:


 


http://myapple.pl/audio/269798-interface-audio-usb-problem-z-dzwiekiem-z-wejscia-instr_.html


 


Lepiej przeczytaj ten temat i tam popytaj, bo na forum makowym łatwiej o odpowiedź na temat maka.


 


 


 


 

Muzyk, gitarzysta

I-CON
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 16 cze 2013, 00:00

Re: Problem ze wspolpraca TonePort UX8 i Logic Pro

Post autor: I-CON » wtorek 18 cze 2013, 13:56



Dzieki za podpowiedzi


Chyba nic z tego nie bedzie, a szkoda bo do nagrywania wracam po dluzszej przerwie i moj TonePort UX 8 prawie nie byl uzywany, a byla to niezla maszyna w RAKu


teraz mysle o sprzedaniu go i kupnie Propellerhead Balance w zamian, bo wieloliniowosci i tak nie wykorzystywalem za bardzo


pozdr








..


 ............Witajcie. Bardzo prosze o pomoc/sugestie w rozwizaniu problemu wspolpracy Ux8 i Logic Pro. sprzet: MacBook Pro, TonePort UX8, Logic Pro 9, E-mu 1x1 tab, podpiety do Roland f-120. Najnowsze sterowniki UX8 problem polega na tym, ze sygnal audio ktory dociera do Logic'a jest tak slaby, ze ledwie slyszalny. Dodam, ze w UX8 na wyswietlaczu z poziomem nie ma problemow. Ddatkowo sygnal audio jest slyszalny tylko na wejs iach z przodu UX8, a wejscia liniowe z tylu sa gluche. w ustawieniach Sound na macbooku poziom wyjscia z UX8 nie jest regulowalny i jest zablokowany. Czy mam jakies zle ustawienia w Logicu czybtez UX8 ma taki problem. Dziekuje bardzo z gory za pomoc.mpozdrawiam...    A jaki masz system dobry człowieku? Line 6 ma podobno kłopoty na systemach powyżej snow leoparda.... 
 
witaj
mam mountain lion
pozdrawiam...


------------------


 

Nie wiem czy admin się na mnie nie wkurzy za podawanie linków do zewnętrznych forów:

 

http://myapple.pl/audio/269798-interface-audio-usb-problem-z-dzwiekiem-z-wejscia-instr_.html

 

Lepiej przeczytaj ten temat i tam popytaj, bo na forum makowym łatwiej o odpowiedź na temat maka.

 

 

 

 ...
 


ODPOWIEDZ