CASIO song - konwersja plików CSG do SMF

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
Awatar użytkownika
tigergold
Posty: 384
Rejestracja: środa 01 cze 2005, 00:00

CASIO song - konwersja plików CSG do SMF

Post autor: tigergold » czwartek 21 maja 2015, 19:19

Mam pliki z rozszerzeniem *.CSG zapisane lata temu przez Casio CTK-811EX. Są to utwory muzyczne. Potrzebuję je przekonwertować do MIDI. Oficjalnie CASIO wspiera konwersję w drugą stronę - z MIDI do CSG - za pomocą programiku SMF Converter (http://music.casio.com/e/smf/). Nie mam dostępu do instrumentu, żeby odegrać je przez MIDI OUT do komputera. Byłoby to też bardzo czasochłonne, bo plików CSG mam sporo. Dlatego:

1. Czy ktoś zna sposób na konwersję plików CSG?


2. Czy może ktoś podjąłby się napisania skryptu / programu do tego zadania?

For God so loved the world that he gave his one and only Son, that whoever believes in him shall not perish but have eternal life <John 3.16>

Awatar użytkownika
tigergold
Posty: 384
Rejestracja: środa 01 cze 2005, 00:00

Re: CASIO song - konwersja plików CSG do SMF

Post autor: tigergold » poniedziałek 01 cze 2015, 09:49

Czy ktoś nie chciałby sobie zarobić pisząc taki programik / skrypt?


[addsig]
For God so loved the world that he gave his one and only Son, that whoever believes in him shall not perish but have eternal life <John 3.16>

Awatar użytkownika
tigergold
Posty: 384
Rejestracja: środa 01 cze 2005, 00:00

Re: CASIO song - konwersja plików CSG do SMF

Post autor: tigergold » wtorek 10 sty 2023, 10:05

Minęło parę lat, tak z osiem kurczę, to powiedzmy, że zdążyłem uzbierać na to żeby zapłacić komuś za napisanie programiku/skryptu do konwersji tych plików. Ktoś zna kogoś, kto by się podjął tego?
For God so loved the world that he gave his one and only Son, that whoever believes in him shall not perish but have eternal life <John 3.16>

ODPOWIEDZ