Windows 10?

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
Awatar użytkownika
Arkana_Flow
Posty: 178
Rejestracja: wtorek 28 paź 2014, 00:00

Re: Windows 10?

Post autor: Arkana_Flow » środa 03 lut 2016, 16:44

Więc widzę, że poprawki/uaktylnienia nie usunęły większości problemów..


dziwne z W10 jest to, że każdy ma inne problemy.. mi np. wieszał się po prostu i nagle.. mojemu tacie rozsypywały się kafelki!!

Muzyką zajmuję się od 2003 roku. Zaczynałem jako raper. Obecnie wchodzę w świat producenski. Pracuję z samplami (głównie na Akai MPC) jak i z żywymi instrumentami. Studiuję produkcję muzyczną na uczelni w Edynburgu, Szkocji.

Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: Windows 10?

Post autor: DJOZD » środa 03 lut 2016, 16:56

... mojemu tacie rozsypywały się kafelki!!...

A ciekawe czy komuś popękały ..... hahahaha

Awatar użytkownika
JankoMuzykant
Posty: 497
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00
Kontakt:

Re: Windows 10?

Post autor: JankoMuzykant » środa 03 lut 2016, 16:57

Dokładnie tak jest, to jedyny taki system, który tworzy tak bardzo różne problemy. Jest w nim coś dziwnego, jakby to była jakaś olbrzymia hybryda wielu pomysłów: sprawdzonych, odgrzebanych i przykejonych z innych bajek.
Kiedy to wchodziło, byłem dość entuzjastycznie nastawiony do systemu bez ''historii'' w zakamarkach jądra, a kompatybilnego z telefonem. Teraz widzę, że jest to jedna wielka beta, co do której producent nie ma określonej koncepcji. Prawdopodobnie pochodną tych problemów są poważne kłopoty z wersją na telefony. Raz, że sprzedaż spada i pewno Windows Phone w końcu padnie, dwa - że to co jest, nadal nie działa. Premiera WP10 przesuwana jest od kilku miesięcy, a kto dostał wersję przedpremierową, jęczy mocno.
WP8 też daleki od ideału jest. Apek z sensem prawie nie ma, nie można nic zmienić, a wcale to tak stabilnie nie działa. Miałem Lumię prawie rok, nawet dwie, wróciłem do Andka. Też daje czadu, ale przynajmniej można ściągnąć odtwarzacz muzyczny, który pamięta, co słuchałem wczoraj.


[addsig]
Pozdrawia Adam (przypadkiadama.com)

ODPOWIEDZ