Logic Pro X 10.1.1

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
ratio
Posty: 282
Rejestracja: niedziela 05 mar 2006, 00:00

Logic Pro X 10.1.1

Post autor: ratio » czwartek 07 sty 2016, 20:06

Czy mógł mi ktoś wysłać na jkiś serwer Logic pro X 10.1.1 oczywiście samą aplikacje skopiowaną z programów. Po aktualizacji do 10.2 jestem niemiło rozczarowany ma dużo błędów.


Dziękuje

Logic pro X | Focusrite Pro 26 | M Audio Project Mix IO

adn_01
Posty: 187
Rejestracja: czwartek 07 gru 2006, 00:00

Re: Logic Pro X 10.1.1

Post autor: adn_01 » sobota 09 sty 2016, 20:49

...Czy mógł mi ktoś wysłać na jkiś serwer Logic pro X 10.1.1 oczywiście samą aplikacje skopiowaną z programów. Po aktualizacji do 10.2 jestem niemiło rozczarowany ma dużo błędów.
Dziękuje...

Jakich błędów ? 10.2 ma ich akurat naprawdę niewiele, znacznie lepiej zarządza pamięcią.

Może np. Alchemy?
Możesz przecież odtworzyć system z TC...

Awatar użytkownika
666666
Posty: 3
Rejestracja: sobota 05 mar 2016, 00:00
Kontakt:

Re: Logic Pro X 10.1.1

Post autor: 666666 » sobota 05 mar 2016, 23:09

Witam,


Przepraszam, że piszę tutaj, ale nie mogłem znaleźć odpowiedniego tematu a sam nowych zakładać nie mogę.


Mam pytanie odnoścnie Logica Pro 9. Mianowicie jak każdy muzyk poszukuję nowych brzmień (perkusja, bass mianowicie mnie interesują najcześciej).


Czy jesteście może zorientowani jakie pluginy są bardzo dobre, i możecie je polecić oraz jak je zainstalować do programu, skąd najlepiej pobrać itd. Chodzi mi o podstawowe informacje, ponieważ nigdy nie miałem z tym styczności i zależałoby mi na opisaniu krok po kroku jak i skąd pobierać i instalować te nowe brzmienia, czy jest coś dodatkowego do tego potrzebne itd.


Pozdrawiam


ratio
Posty: 282
Rejestracja: niedziela 05 mar 2006, 00:00

Re: Logic Pro X 10.1.1

Post autor: ratio » poniedziałek 07 mar 2016, 10:13

...
Witam,

Przepraszam, że piszę tutaj, ale nie mogłem znaleźć odpowiedniego tematu a sam nowych zakładać nie mogę.

Mam pytanie odnoścnie Logica Pro 9. Mianowicie jak każdy muzyk poszukuję nowych brzmień (perkusja, bass mianowicie mnie interesują najcześciej).

Czy jesteście może zorientowani jakie pluginy są bardzo dobre, i możecie je polecić oraz jak je zainstalować do programu, skąd najlepiej pobrać itd. Chodzi mi o podstawowe informacje, ponieważ nigdy nie miałem z tym styczności i zależałoby mi na opisaniu krok po kroku jak i skąd pobierać i instalować te nowe brzmienia, czy jest coś dodatkowego do tego potrzebne itd.

Pozdrawiam...
 


Logic ma absolutnie wszystko czego potrzebujesz. Tylko dobrze przesłuchaj istrumentów i sampli dołączonych do biblioteki.
A jak chcesz coś do instalować to jest mnustwo wtyczek do kupienia takich jak np Nexus.

Logic pro X | Focusrite Pro 26 | M Audio Project Mix IO

stage
Posty: 95
Rejestracja: piątek 01 sie 2014, 00:00

Re: Logic Pro X 10.1.1

Post autor: stage » poniedziałek 07 mar 2016, 16:19

...
Witam,

Przepraszam, że piszę tutaj, ale nie mogłem znaleźć odpowiedniego tematu a sam nowych zakładać nie mogę.

Mam pytanie odnoścnie Logica Pro 9. Mianowicie jak każdy muzyk poszukuję nowych brzmień (perkusja, bass mianowicie mnie interesują najcześciej).

Czy jesteście może zorientowani jakie pluginy są bardzo dobre, i możecie je polecić oraz jak je zainstalować do programu, skąd najlepiej pobrać itd. Chodzi mi o podstawowe informacje, ponieważ nigdy nie miałem z tym styczności i zależałoby mi na opisaniu krok po kroku jak i skąd pobierać i instalować te nowe brzmienia, czy jest coś dodatkowego do tego potrzebne itd.

Pozdrawiam...
 




Poza elektroniką, fortepianami i hammondami, to moim zdaniem te brzmienia Logica zbyt użyteczne nie są i trzeba sporo dokupić. Musiałbyś napisać, jaką muzykę będziesz nagrywać.


Awatar użytkownika
666666
Posty: 3
Rejestracja: sobota 05 mar 2016, 00:00
Kontakt:

Re: Logic Pro X 10.1.1

Post autor: 666666 » środa 09 mar 2016, 01:21

Miałem myśl ściągnąć/kupić? Nexusa, ale tak naprawdę po prostu nie wiem jak się za to zabrać, czego potrzebuje i co musze zrobić aby sprawnie zainstalować do komputera i programu jakikolwiek plug-in.

Jeśli chodzi o muzykę to jest to rap, muzyka nowoczesna. Staram się dbać o własne brzmienie, ale mimo wszystko biore wzorce od producente takich jak tm88, metro boomin i wielu innych, których pewnie mało kto tutaj zna. Najważniejsze dla mnie są bassy, silne, z dobrym overdrivem oraz kicki, mocne i grube.


Awatar użytkownika
666666
Posty: 3
Rejestracja: sobota 05 mar 2016, 00:00
Kontakt:

Re: Logic Pro X 10.1.1

Post autor: 666666 » niedziela 27 mar 2016, 22:30

...Miałem myśl ściągnąć/kupić? Nexusa, ale tak naprawdę po prostu nie wiem jak się za to zabrać, czego potrzebuje i co musze zrobić aby sprawnie zainstalować do komputera i programu jakikolwiek plug-in.

Jeśli chodzi o muzykę to jest to rap, muzyka nowoczesna. Staram się dbać o własne brzmienie, ale mimo wszystko biore wzorce od producente takich jak tm88, metro boomin i wielu innych, których pewnie mało kto tutaj zna. Najważniejsze dla mnie są bassy, silne, z dobrym overdrivem oraz kicki, mocne i grube.

...No siema, ktoś by pomógł? Naprawdę potrzebuję pomocy.

ODPOWIEDZ