Jak kupić Cubase?

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
Awatar użytkownika
Gerry
Posty: 552
Rejestracja: czwartek 09 cze 2005, 00:00

Jak kupić Cubase?

Post autor: Gerry » poniedziałek 07 mar 2016, 00:37

Mam takie pytanko, ponieważ planuję zakup cubase 8.5 pro. Standardowa cena to około 1900-2000zł. Znalazłem też ofertę typu: Otrzymuje klucz, link do ściągnięcia programu i e-licenser w cenie około 1200zł. Różnica w cenie duża ale czy nie ma tu jakiegoś haczyka? Nie chciałbym wtopić dlatego proszę o radę. Może jest jakiś inny sposób na legalne kupno i zaoszczędzenie? Z góry dziękuję za pomoc!
...kto pyta nie błądzi :-)) Niech milczę jesli nie mam nic ciekawego do powiedzenia...

Awatar użytkownika
JoachimK
Posty: 3148
Rejestracja: środa 12 paź 2005, 00:00
Kontakt:

Re: Jak kupić Cubase?

Post autor: JoachimK » środa 09 mar 2016, 13:50

Raczej chodzi o wersję edukacyjną. Nie ma możliwości kupna nowego Cubase za 1200zł. W tej cenie jest uaktualnienie z wczesnych wersji (v4-5), ale wtedy nie dostaje się e-licensera, bo tego się już ma z wcześniejszych wersji.


A w ogóle czy Cubase jest obecnie w wersji BOX dostępny? Czy tylko download?


Podobnie Wavelab - wersja 9 w chwili obecnej (czyli testowa) jest przygotowana wyłącznie jako download, nie na nośniku i to się chyba nie zmieni.

Nie odpowiadam na porady via prywatny mail. Od tego jest to forum!

Awatar użytkownika
JoachimK
Posty: 3148
Rejestracja: środa 12 paź 2005, 00:00
Kontakt:

Re: Jak kupić Cubase?

Post autor: JoachimK » środa 09 mar 2016, 14:03

Przy okazji - są nowe aktualizacje http://www.steinberg.net/index.php?id=12494&L=1
(tylko download rzecz jasna)
Nie odpowiadam na porady via prywatny mail. Od tego jest to forum!

Awatar użytkownika
PWA
Posty: 920
Rejestracja: środa 04 cze 2014, 00:00

Re: Jak kupić Cubase?

Post autor: PWA » środa 09 mar 2016, 16:31

A w ogóle czy Cubase jest obecnie w wersji BOX dostępny? Czy tylko download?

Jeżeli kupujesz od podstaw, to jak najbardziej dostępna jest wersja pudełkowa z licensorem.
BTW... używasz 8.5? jest stabilan? planuję upgrade z 7.5, więc jak masz jakieś uwagi do ostatniej wersji, to będę wdzięczny.

Awatar użytkownika
JacekH
Posty: 611
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00

Re: Jak kupić Cubase?

Post autor: JacekH » poniedziałek 14 mar 2016, 11:11

...A w ogóle czy Cubase jest obecnie w wersji BOX dostępny? Czy tylko download?

Jeżeli kupujesz od podstaw, to jak najbardziej dostępna jest wersja pudełkowa z licensorem.
BTW... używasz 8.5? jest stabilan? planuję upgrade z 7.5, więc jak masz jakieś uwagi do ostatniej wersji, to będę wdzięczny....
 


8.5 - na Windows 10 Pro, działa, nie boli :) Nic się nie dzieje złego. Niektórzy to jacyś pechowcy chyba, bo tylko narzekają, że coś im nie halo. Generalnie mam zasadę upgrade'u do najnowszych wersji, jakby coś poszło nie tak - zawsze mam backup systemu i do tej pory nie trafiłem na jakieś totalne babole, które uniemożliwiały by pracę.


 


Jacek


ODPOWIEDZ