Instalacja VST w Studio One - problem

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
Awatar użytkownika
Koziu
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 24 kwie 2016, 00:00

Instalacja VST w Studio One - problem

Post autor: Koziu » niedziela 24 kwie 2016, 20:41

Witam,


Od dłuższego czasu mam problem z instalacją wtyczek VST w programie Studio One 3 Professional. Program jest w wersji 64 bitowej, wszystkie wtyczki jakie próbowałem zainstalować również były 64 bitowe, a mimo to program ich nie widzi. Ustawiłem domyślne foldery, wrzucałem też pliki .dll do jednego folderu który był domyślnie ustawiony, resetowałem czarną listę... nic :( . Program nie widzi mi wtyczek, a był to jeden z powodów dla którego przerzuciłem się na wersję Professional. Czy ktoś miał kiedyś podobny problem albo ma jakiś pomysł jak to rozwiązać?


Awatar użytkownika
Eklekto
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 27 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Re: Instalacja VST w Studio One - problem

Post autor: Eklekto » wtorek 26 kwie 2016, 09:46

Witam

Miałem podobny podobny. W moim przypadku pomogło ustawienie takiego samego samego katalogu instalacyjnego VST tj. C:/Program files/VSTPlugin tak dla instalacji jak i w Studio One.

[addsig]

Awatar użytkownika
Koziu
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 24 kwie 2016, 00:00

Re: Instalacja VST w Studio One - problem

Post autor: Koziu » środa 27 kwie 2016, 21:40

...Witam

Miałem podobny podobny. W moim przypadku pomogło ustawienie takiego samego samego katalogu instalacyjnego VST tj. C:/Program files/VSTPlugin tak dla instalacji jak i w Studio One.
...
 




Dzięki wielkie, pomogło! Po wielu próbach (i przekleństwach pod nosem i na głos) w końcu znalazł tą wtyczkę :D Rzeczywiście trzeba było ustawić przy instalacji wtyczki ten katalog, ale i w samym Studio One pomogło dopiero usunięcie wszystkich innych lokalizacji oprócz C:/Program files/VSTPlugin . Dość dziwna sprawa, ale suma sumarum wtyczka w końcu się pojawiła :)


Jeszcze raz dziękuje, temat do zamknięcia.


mateuszfafik
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 20 gru 2016, 00:00

Re: Instalacja VST w Studio One - problem

Post autor: mateuszfafik » wtorek 20 gru 2016, 21:08

Chcialbym odswiezyc temat, mam ten sam problem z Presonus Studio One 2.6 Wersja WIndowsa i Programu 32 bitowa. Instaluje Focusrite red plugin suite z plyty DVD ESTRADA I STUDIO i nie widze wtyczki :/


ODPOWIEDZ