ProTools zablokowany w pasku

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
Awatar użytkownika
Arkana_Flow
Posty: 178
Rejestracja: wtorek 28 paź 2014, 00:00

ProTools zablokowany w pasku

Post autor: Arkana_Flow » wtorek 30 sie 2016, 13:10

Cześć


Mam problem z Pro Toolsem 12. Gdy go zminimalizuje to już za nic nie mogę wywołać spowrotem okna.. Alt+tab nie pomaga, ppm i maksymalizacja okna tak samo... Wiecie co może być przyczyną? Mam windows 7. Problem mam tylko z PT.. Wszystko inne śmiga cacy..

Muzyką zajmuję się od 2003 roku. Zaczynałem jako raper. Obecnie wchodzę w świat producenski. Pracuję z samplami (głównie na Akai MPC) jak i z żywymi instrumentami. Studiuję produkcję muzyczną na uczelni w Edynburgu, Szkocji.

Awatar użytkownika
Arkana_Flow
Posty: 178
Rejestracja: wtorek 28 paź 2014, 00:00

Re: ProTools zablokowany w pasku

Post autor: Arkana_Flow » piątek 09 wrz 2016, 02:01

Mam odpowiedź!! może komuś się przyda..


Prawdopodobnie mamy włożoną płytę CD do stacji dysków.. wystarczy ją wyjąć.. beka co..


Właśnie postawiłem WIN 10, myślałem, że to rozwiąże problem a tam to samo.. pomagało alt ctrl delete,ppm na pro tools w task managerze i wybranie opcji przełącz na.. ale to zabija workflow...


Znalazłem temat na forum Avida ( http://duc.avid.com/showthread.php?t=356196 ), gdzie kilka osób miało ten sam problem.. przeczytałem cały temat sprzed paru lat a na końcu post z wczoraj, który mówi o wyjęciu płyty cd z napędu.. ;)

Muzyką zajmuję się od 2003 roku. Zaczynałem jako raper. Obecnie wchodzę w świat producenski. Pracuję z samplami (głównie na Akai MPC) jak i z żywymi instrumentami. Studiuję produkcję muzyczną na uczelni w Edynburgu, Szkocji.

ODPOWIEDZ