CUBASE 6 - problem z VICE ONE

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
Awatar użytkownika
onolwa
Posty: 7
Rejestracja: środa 05 paź 2016, 00:00

CUBASE 6 - problem z VICE ONE

Post autor: onolwa » środa 05 paź 2016, 14:57

Witam jako nowy z góry przepraszam - mam następujący problem instaluję program jako wtyczkę VST lecz Cubase go nie widzi nie wiem dlaczego?
Jeśli ktoś się spotkał z czyĶ takim to wdzięczny będę za wskazówki.
[addsig]

reptalia
Posty: 4
Rejestracja: środa 10 sie 2016, 00:00

Re: CUBASE 6 - problem z VICE ONE

Post autor: reptalia » środa 05 paź 2016, 15:37

...Witam jako nowy z góry przepraszam - mam następujący problem instaluję program jako wtyczkę VST lecz Cubase go nie widzi nie wiem dlaczego?
Jeśli ktoś się spotkał z czyĶ takim to wdzięczny będę za wskazówki....

Musisz w Cubase wskazac folder w ktorym wtyka sie zainstalowala (devices - plugin info itd)

nie polecam pluginow "pozyczonych" w internecie.

pisz dalej jak nie pomoglo

Awatar użytkownika
onolwa
Posty: 7
Rejestracja: środa 05 paź 2016, 00:00

Re: CUBASE 6 - problem z VICE ONE

Post autor: onolwa » środa 05 paź 2016, 16:11

......Witam jako nowy z góry przepraszam - mam następujący problem instaluję program jako wtyczkę VST lecz Cubase go nie widzi nie wiem dlaczego?
Jeśli ktoś się spotkał z czyĶ takim to wdzięczny będę za wskazówki....

Musisz w Cubase wskazac folder w ktorym wtyka sie zainstalowala (devices - plugin info itd)

nie polecam pluginow "pozyczonych" w internecie.

pisz dalej jak nie pomoglo
...



No niestety Cubase nie pokazuje mi tej wtyczki - dokładnie chodzi o ten compresor dołączony do płyty EiS VICE ONE. Instalacja przebiega niby pomyślnie lecz nie widzę gdzie jest to zainstalowane.

Awatar użytkownika
PWA
Posty: 919
Rejestracja: środa 04 cze 2014, 00:00

Re: CUBASE 6 - problem z VICE ONE

Post autor: PWA » środa 05 paź 2016, 18:19

No niestety Cubase nie pokazuje mi tej wtyczki - dokładnie chodzi o ten compresor dołączony do płyty EiS VICE ONE. Instalacja przebiega niby pomyślnie lecz nie widzę gdzie jest to zainstalowane....

Standardowo ta wtyczka instaluje się w C:\Program Files(x86)\VSTPLUGINS\ViceOne
Sprawdź, cz masz tam pliki dll i sprawdź w Cubase, czy ścieżka do tego folderu jest widoczna.
Zawsze możesz te dll-e przenieść do folderu, gdzie już masz jakieś wtyczki i wtedy nie powinno być problemu

Awatar użytkownika
onolwa
Posty: 7
Rejestracja: środa 05 paź 2016, 00:00

Re: CUBASE 6 - problem z VICE ONE

Post autor: onolwa » środa 05 paź 2016, 20:13

...No niestety Cubase nie pokazuje mi tej wtyczki - dokładnie chodzi o ten compresor dołączony do płyty EiS VICE ONE. Instalacja przebiega niby pomyślnie lecz nie widzę gdzie jest to zainstalowane....

Standardowo ta wtyczka instaluje się w C:Program Files(x86)VSTPLUGINSViceOne
Sprawdź, cz masz tam pliki dll i sprawdź w Cubase, czy ścieżka do tego folderu jest widoczna.
Zawsze możesz te dll-e przenieść do folderu, gdzie już masz jakieś wtyczki i wtedy nie powinno być problemu...


Przepraszam nie napisałem iż moja platforma to OS X. Za nic nie mogę odnaleść ścieżki do tego compresora.
Przeżuciłem kilkadziesiąt stron internetowych i niestety. Uczę się OS X.
Dzięki za chęci pomocy.

Awatar użytkownika
onolwa
Posty: 7
Rejestracja: środa 05 paź 2016, 00:00

Re: CUBASE 6 - problem z VICE ONE

Post autor: onolwa » czwartek 06 paź 2016, 11:19

......No niestety Cubase nie pokazuje mi tej wtyczki - dokładnie chodzi o ten compresor dołączony do płyty EiS VICE ONE. Instalacja przebiega niby pomyślnie lecz nie widzę gdzie jest to zainstalowane....

Standardowo ta wtyczka instaluje się w C:Program Files(x86)VSTPLUGINSViceOne
Sprawdź, cz masz tam pliki dll i sprawdź w Cubase, czy ścieżka do tego folderu jest widoczna.
Zawsze możesz te dll-e przenieść do folderu, gdzie już masz jakieś wtyczki i wtedy nie powinno być problemu...


Przepraszam nie napisałem iż moja platforma to OS X. Za nic nie mogę odnaleść ścieżki do tego compresora.
Przeżuciłem kilkadziesiąt stron internetowych i niestety. Uczę się OS X.
Dzięki za chęci pomocy....


A może jest ktoś kto wyłoży jak się dostać do programu, który nie wiadomo gdzie się zrzucił, w jakim miejscu się zainstalował, jak go znaleść na platformie OS X dokładnie Yosimite.

Awatar użytkownika
PWA
Posty: 919
Rejestracja: środa 04 cze 2014, 00:00

Re: CUBASE 6 - problem z VICE ONE

Post autor: PWA » czwartek 06 paź 2016, 12:08

A może jest ktoś kto wyłoży jak się dostać do programu, który nie wiadomo gdzie się zrzucił, w jakim miejscu się zainstalował, jak go znaleść na platformie OS X dokładnie Yosimite.
...

OS X ma chyba funkcje wyszukiwania plików ... z tego co wiem, to jest tam Finder oraz Spotlight

Awatar użytkownika
onolwa
Posty: 7
Rejestracja: środa 05 paź 2016, 00:00

Re: CUBASE 6 - problem z VICE ONE

Post autor: onolwa » czwartek 06 paź 2016, 14:13

...A może jest ktoś kto wyłoży jak się dostać do programu, który nie wiadomo gdzie się zrzucił, w jakim miejscu się zainstalował, jak go znaleść na platformie OS X dokładnie Yosimite.
...

OS X ma chyba funkcje wyszukiwania plików ... z tego co wiem, to jest tam Finder oraz Spotlight...


Próbowałem lecz wygląda na to, że OS X odnosi się do instalki a nie do już zainstalowanego procesora.
Jak instaluję to proces przebiega pomyślnie lecz nie pokazuje gdzie instaluje procesor. Chyba że procesor instaluje się pod inną nazwą? Niestety nie udało mi się go odnaleść pod nazwą Vice One.

Awatar użytkownika
PWA
Posty: 919
Rejestracja: środa 04 cze 2014, 00:00

Re: CUBASE 6 - problem z VICE ONE

Post autor: PWA » czwartek 06 paź 2016, 15:17

Próbowałem lecz wygląda na to, że OS X odnosi się do instalki a nie do już zainstalowanego procesora.
Jak instaluję to proces przebiega pomyślnie lecz nie pokazuje gdzie instaluje procesor. Chyba że procesor instaluje się pod inną nazwą? Niestety nie udało mi się go odnaleść pod nazwą Vice One....

Na windzie plik ma nazwę "Vice One CM 64" ze spacjami... może ktoś z użytkowników maków raczy się tu wypowiedzieć?

Awatar użytkownika
onolwa
Posty: 7
Rejestracja: środa 05 paź 2016, 00:00

Re: CUBASE 6 - problem z VICE ONE

Post autor: onolwa » piątek 07 paź 2016, 09:51

...Próbowałem lecz wygląda na to, że OS X odnosi się do instalki a nie do już zainstalowanego procesora.
Jak instaluję to proces przebiega pomyślnie lecz nie pokazuje gdzie instaluje procesor. Chyba że procesor instaluje się pod inną nazwą? Niestety nie udało mi się go odnaleść pod nazwą Vice One....

Na windzie plik ma nazwę "Vice One CM 64" ze spacjami... może ktoś z użytkowników maków raczy się tu wypowiedzieć? ...


Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek podpowiedź w tej sprawie.

ODPOWIEDZ