Reaper - problem z podłączeniem modułu perkusyjnego, miksera i samplera

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
Diablo75
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 16 paź 2016, 00:00

Reaper - problem z podłączeniem modułu perkusyjnego, miksera i samplera

Post autor: Diablo75 » niedziela 16 paź 2016, 18:52

Witam serdecznie. Od 3 tygodni bezskutecznie staram się nagrać ścieżki w darmowym programie do nagrywania- Reaper. Posiadam elektronicznę perkusję Kat KT2, połaczoną z samplerem Alesis Sample Pad Pro, z którego wyciągam 2 próbki pod stopę i werbel, całość jest podłączona pod mikser Behringer Xenyx 1202 usb. Mikser podłaczam wejsciem USB pod laptopa z kartą Realtec Hd audio. Problem polega na tym ,ze próbowałem różnych konfiguracji, dźwiek moge uzyskać jedynie nagrywając pod wejściem mikrofonowym z laptopa, pod USB program NIC nie widzi. Czy może ktoś z szanownych kolegów mnie łopatologicznie poinstruować jak to podłaczyć aby móc się nagrywac?


[addsig]

Awatar użytkownika
mytnik
Posty: 1308
Rejestracja: czwartek 20 maja 2004, 00:00

Re: Reaper - problem z podłączeniem modułu perkusyjnego, miksera i samplera

Post autor: mytnik » poniedziałek 17 paź 2016, 17:09

...
Witam serdecznie. Od 3 tygodni bezskutecznie staram się nagrać ścieżki w darmowym programie do nagrywania- Reaper. Posiadam elektronicznę perkusję Kat KT2, połaczoną z samplerem Alesis Sample Pad Pro, z którego wyciągam 2 próbki pod stopę i werbel, całość jest podłączona pod mikser Behringer Xenyx 1202 usb. Mikser podłaczam wejsciem USB pod laptopa z kartą Realtec Hd audio. Problem polega na tym ,ze próbowałem różnych konfiguracji, dźwiek moge uzyskać jedynie nagrywając pod wejściem mikrofonowym z laptopa, pod USB program NIC nie widzi. Czy może ktoś z szanownych kolegów mnie łopatologicznie poinstruować jak to podłaczyć aby móc się nagrywac? ...
 


Reaper nie jest darmowy


1. Zainstalować sterowniki ze strony begringera, albo asio4all


2. ustawić zgodnie z https://www.youtube.com/watch?v=dnvq7Fkwtb8


3. używać dużo googla :)

drummer

ODPOWIEDZ