Do użytkowników Apollo Twin

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
qst
Posty: 30
Rejestracja: piątek 11 mar 2016, 00:00

Do użytkowników Apollo Twin

Post autor: qst » czwartek 20 kwie 2017, 07:52

Witam,


proszę użytkowników Apollo Twin o pomoc w skonfigurowaniu konsoli. Kontakt mailowy , telefoniczny lub inny zaproponowany przez chętnego który wyrazi ochotę aby mi pomóc.


Sławomir

Od niedawna użytkownik RME Fieface UCX

papermonster
Posty: 7
Rejestracja: wtorek 21 lut 2017, 00:00

Re: Do użytkowników Apollo Twin

Post autor: papermonster » czwartek 20 kwie 2017, 16:27

Slawku


Napisz jakiego systemu uzywasz, jakiego programu DAW. Opisz dokladnie czego nie potrafisz zrobic, albo czego nie rozumiesz. Console 2.0 jest bardzo prosta i zrozumiala. Postaram sie pomoc. Niestety wylacznie jesli uzywasz PC. Rzecz jasna jesli nie przestudiowales dokladnie manuala zrob to. Mac mam wrazenie ma ten sama Console 2.0 ale Maca nie mam pod reka i bedzie mi trudniej. 


Pozdrawiam, Jacek 
















...
Witam,

proszę użytkowników Apollo Twin o pomoc w skonfigurowaniu konsoli. Kontakt mailowy , telefoniczny lub inny zaproponowany przez chętnego który wyrazi ochotę aby mi pomóc.

Sławomir...
 


qst
Posty: 30
Rejestracja: piątek 11 mar 2016, 00:00

Re: Do użytkowników Apollo Twin

Post autor: qst » czwartek 20 kwie 2017, 19:57

...
Slawku

Napisz jakiego systemu uzywasz, jakiego programu DAW. Opisz dokladnie czego nie potrafisz zrobic, albo czego nie rozumiesz. Console 2.0 jest bardzo prosta i zrozumiala. Postaram sie pomoc. Niestety wylacznie jesli uzywasz PC. Rzecz jasna jesli nie przestudiowales dokladnie manuala zrob to. Mac mam wrazenie ma ten sama Console 2.0 ale Maca nie mam pod reka i bedzie mi trudniej. 

Pozdrawiam, Jacek 


Jacku,


dziękuję za odpowiedź. Miałem problem aby przekierować sygnał na wyjście out 3/4 .Do tej pory miałem tylko możliwość odbierania sygnału na wyjściach monitor L/R. Pracuję na MAcOs i konsola jest prawdopodobnie taka sama. Porównuję moje ustawienia z manualem i filmami na Youtubie. Osadziłem już LA2 jako insert i daje dużego kopa sygnałowi. Po dzisiejszych próbach jakoś udał mi się uzyskać sygnał wyjściowy na out 3/4 i pracuje to lepiej niż na wyjściu monitorowym. Ale w kolumnie gdzie znajduje się monitor przełączyłem na ALT. Nigdzie nie mogę znaleźć sposobu przełączenia na out 3/4 choć to teraz działa dobrze.W opcji settings/hardware na rysunkach w manualu jest output 3/4. U mnie nie ma. W manualu na rysunkach po naciśnięciu CUE out też otwiera się okno   gdzie jest out 3/4. U mnie jest tylko hp i mix. Nie wiem dlaczego nie ma out 3/4. Na jednym prgramie DAW ustawiam out stereo 3/4 i działa dobrze. Na innym musze ustawić stereo 1/2 i dopiero wtey działa. Nie mogę zgłębić dlaczego tak jest. Prześlę Ci na maila wygląd mojej konsoli. Może cos zauważysz istotnego. Ważne ,że działa. Jak wyłączę DAW to nie mam sygnału out. Wtedy podnoszę pierszy suwak analog 1 do góry i sygnał idzie z in do out z pominięciem DAW, który jest wyłączony. I tak ma być . Musze zgłębić jeszcze ustawienia matrycy.Nie rozumiem tej logiki.Jak ustawiam out na  3/4 to wtedy in jest wygaszone. Może to jest prawidłowo? Jestem już blisko finału. Może dzięki Tobie jeszcze się czegoś dowiem co mi się przyda do pracy z Apollo. Do mojej pracy z mikrofonem           działa lepiej jak na RME Baby Face PRO. 


Pozdrowienia,


Sławek























...
Witam,

proszę użytkowników Apollo Twin o pomoc w skonfigurowaniu konsoli. Kontakt mailowy , telefoniczny lub inny zaproponowany przez chętnego który wyrazi ochotę aby mi pomóc.

Sławomir...
 
...
 

Od niedawna użytkownik RME Fieface UCX

ODPOWIEDZ