Pro Tools- ile wtyczek ?

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
qst
Posty: 30
Rejestracja: piątek 11 mar 2016, 00:00

Pro Tools- ile wtyczek ?

Post autor: qst » wtorek 26 wrz 2017, 12:23

Witam,
zmusiłem się do bardziej dogłębnego poznania Pro Tools. Z tego co zdążyłem poznać można w nim zamontować 10 wtyczek. Tak się składa, że potrzebuję dołożyć jeszcze jedną. Czy można dodać jedenastą wtyczkę ?
Sławomir
Od niedawna użytkownik RME Fieface UCX

Awatar użytkownika
matiz
Posty: 3424
Rejestracja: poniedziałek 29 wrz 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Pro Tools- ile wtyczek ?

Post autor: matiz » wtorek 26 wrz 2017, 17:01

...Witam,
zmusiłem się do bardziej dogłębnego poznania Pro Tools. Z tego co zdążyłem poznać można w nim zamontować 10 wtyczek. Tak się składa, że potrzebuję dołożyć jeszcze jedną. Czy można dodać jedenastą wtyczkę ?
Sławomir...
 


Wprost nie. Jedynie sposobem, wysyłając na dodatkowy aux na przykład.


[addsig]

qst
Posty: 30
Rejestracja: piątek 11 mar 2016, 00:00

Re: Pro Tools- ile wtyczek ?

Post autor: qst » wtorek 26 wrz 2017, 20:11

......Witam, zmusiłem się do bardziej dogłębnego poznania Pro Tools. Z tego co zdążyłem poznać można w nim zamontować 10 wtyczek. Tak się składa, że potrzebuję dołożyć jeszcze jedną. Czy można dodać jedenastą wtyczkę ? Sławomir... 
Wprost nie. Jedynie sposobem, wysyłając na dodatkowy aux na przykład....
Tak myślałem. Tylko nie wiem jak to zrobić.Pracuję tylko na jednym Tracku.chętnie spróbuję.Proszę Cię o więcej informacji jeśli znajdziesz chwilę.
Pozdrawiam,
Sławek
Od niedawna użytkownik RME Fieface UCX

Awatar użytkownika
matiz
Posty: 3424
Rejestracja: poniedziałek 29 wrz 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Pro Tools- ile wtyczek ?

Post autor: matiz » wtorek 26 wrz 2017, 20:38

.........Witam, zmusiłem się do bardziej dogłębnego poznania Pro Tools. Z tego co zdążyłem poznać można w nim zamontować 10 wtyczek. Tak się składa, że potrzebuję dołożyć jeszcze jedną. Czy można dodać jedenastą wtyczkę ? Sławomir... 
Wprost nie. Jedynie sposobem, wysyłając na dodatkowy aux na przykład....
Tak myślałem. Tylko nie wiem jak to zrobić.Pracuję tylko na jednym Tracku.chętnie spróbuję.Proszę Cię o więcej informacji jeśli znajdziesz chwilę.
Pozdrawiam,
Sławek...
 



Mam nadzieję, że to zrozumiałe.
Oczywiście sendy efektowe z samego końca, czyli ze śladu aux


[addsig]

ODPOWIEDZ