Behringer ddm4000 vs Traktor DJ

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
rezon94
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 23 sie 2018, 03:23

Behringer ddm4000 vs Traktor DJ

Post autor: rezon94 » czwartek 23 sie 2018, 03:24

Cześć, kupiłem sobie ostatnio sprzęt DJski, między innymi Pioneerki CDJ 800 i mixer Behringer DDM 4000. Dużo czytałem przed wyborem mixera i ten wydawał mi się najlepszy jeśli chodzi o cenę i funkcje w nim zawarte. Między innymi posiada on funkcję MIDI, która pozwala na ze sparowanie mixera z programem na komputerze typu Traktor DJ, Virtual DJ itp.. Wyczytałem też że gdy chcesz tylko nagrać swój mix potrzebny Ci kabel czincz-jack, gdy jednak chcesz kontrolować mixerem program w laptopie lub na odwrót potrzebujesz USB audio interface, więc zakupiłem taki "Behrinher UCA222". Podłączam tak jak w instrukcji, odpalam Traktor DJ,w programie jest opcja że można tak jakby zainstalować sterowniki do poszczególnych mixerów, spośród nich jest także Behrinher DDM4000, klikam i po chwili wyskakuje "check your output routing'', coś z konfiguracją co gdzie, jaki dźwięk na wychodzić. Jednak może tutaj tkwi haczyk bo nie wiem co ustawić. I jeszcze korzystając z okazji chciałem się zapytać czy jeśli skonfiguruje już program czy będzie czytał playreki które są podłączone do mixera? czy sam mixer ? Może kiedyś ktoś borykał się z takim problemem i chętnie mi pomoże :) będe wdzięczny. Dzięki! :)

ODPOWIEDZ