Upgrade do Cubase 10 pro

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
StefaneR
Posty: 1
Rejestracja: środa 09 sty 2019, 17:27

Upgrade do Cubase 10 pro

Post autor: StefaneR » środa 09 sty 2019, 17:48

Witam, mam taki problem: zakupiłem niedawno Cubase 9,5 w wersji Artist - niestety okazał się niewystarczający na moje potrzeby i musiałem dokupić upgrade (uwaga: nie update tylko upgrade) do wersji 10 Pro, czyli najnowszej. Jak się okazuje wymaga to sciągnięcia pełnej instalki C10pro, co też uczyniłem i zainstalowałem. Ale program zainstalował się osobno, a dostarczony przez Steinberga kod aktywacyjny przeznaczony jest dla upgrade i E-Licenser (USB) nie przepisuje licencji. Już wysłałem zapytanie do Steinberga jak należy instalować upgrade, ale na razie nic. W pomocy technicznej na ich stronie też nie ma wzmianki w tym temacie. Tak się składa że instalowałem praktycznie wszystkie Cubase jakie istniały, ale nigdy upgrade'a i chyba coś xle zrobiłem. Mój komp pracuje pod Win 10 64bit. Będę wdzięczny za każdą poradę.

Awatar użytkownika
Mu_
Posty: 46
Rejestracja: środa 09 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Re: Upgrade do Cubase 10 pro

Post autor: Mu_ » czwartek 18 lip 2019, 21:30

Poradziłeś już sobie czy jeszcze nie, bo nie wiem czy odpisywać?
Kompozytor. W pełni wyposażony użytkownik wyłącznie legalnego oprogramowania i bibliotek muzycznych.

ODPOWIEDZ