Czy Avid Pro Tools obsługuje pliki w formacie MOGG ?

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
doomfan
Posty: 4
Rejestracja: sobota 01 paź 2022, 23:16

Czy Avid Pro Tools obsługuje pliki w formacie MOGG ?

Post autor: doomfan » czwartek 20 paź 2022, 00:41

Witam Wszystkim. Mam pytanie jak w tytule - czy DAW Avid'a Pro Tools obsługuje pliki w formacie MOGG ? Chodzi mi oczywiście o pliki audio Multitrack OGG Vorbis. Ja zauważyłem dotychczas, że tylko Audacity i Reaper obsługują ten format. Cubase, Nuendo, czy nawet Awave Studio, które obsługuje chyba kilkaset różnych formatów plików audio nie obsługują tych plików. Czy ktoś z Was kto posiada ten program może mi udzielić odpowiedzi na to pytanie ? Jakby co to na próbę mogę podesłać linka do pobrania jakiegoś pliku w tym formacie. Mam nadzieję, że jest tu na forum ktoś kto posiada tego DAW'a i ma jakieś większe doświadczenie w obsługę tego programu.

carlwelch
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 10 sty 2023, 13:29

Re: Czy Avid Pro Tools obsługuje pliki w formacie MOGG ?

Post autor: carlwelch » poniedziałek 23 sty 2023, 16:40

Online assignment help is very easy to find online. However, it is not that easy to find real professional assignment help online. You really have to be careful and considerate when finding and listing websites that offer student help. Because every single site you come across may or may not be good enough. So, it is always best to rely on the reviews section of the website. Here you will see what other students like you have said about a particular service provider. Check out sample essays they've written before to check the quality of their work. Only the best thesis writer online USA may provide you with quality writing help https://papers-land.com/reaction-paper/

ODPOWIEDZ