XP nie zamyka się po optymalizacji

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
Awatar użytkownika
maYod
Posty: 123
Rejestracja: piątek 29 mar 2002, 00:00

XP nie zamyka się po optymalizacji

Post autor: maYod » sobota 12 mar 2005, 23:06

Na życzenie b. młodego muzykanta wykonałem w jego komputerze wszystko, co zostało opisane na stronie musicxp.net. Niestety stało się coś dziwnego - windows nie chce się zamykać. Zatrzymuje się w momencie "trwa zapisywanie ustawień" i ani drgnie. Trochę mi głupio, bo takie "ulepszenie" jakoś nie bardzo dzieciakowi pasuje, a u mnie ta sytuacja się nie zdarzyła (chociaż zrobiłem DOKŁADNIE to samo krok po kroku). Ktoś ma jakis pomysł na rozwiązanie problemu?

Awatar użytkownika
szczawik
Posty: 65
Rejestracja: środa 03 mar 2004, 00:00

Re: XP nie zamyka się po optymalizacji

Post autor: szczawik » niedziela 13 mar 2005, 04:32

...Na życzenie b. młodego muzykanta wykonałem w jego komputerze wszystko, co zostało opisane na stronie musicxp.net. Niestety stało się coś dziwnego - windows nie chce się zamykać. Zatrzymuje się w momencie "trwa zapisywanie ustawień" i ani drgnie. Trochę mi głupio, bo takie "ulepszenie" jakoś nie bardzo dzieciakowi pasuje, a u mnie ta sytuacja się nie zdarzyła (chociaż zrobiłem DOKŁADNIE to samo krok po kroku). Ktoś ma jakis pomysł na rozwiązanie problemu?...

**********************

chyba tylko aktualizacje...z tego co pamiętam to była jakaś rozwiązująca ten problem no i oczywiście SP1 i 2
...:: Łódź ::...

kolka
Posty: 22
Rejestracja: piątek 20 gru 2002, 00:00

Re: XP nie zamyka się po optymalizacji

Post autor: kolka » niedziela 13 mar 2005, 06:28

......Na życzenie b. młodego muzykanta wykonałem w jego komputerze wszystko, co zostało opisane na stronie musicxp.net. Niestety stało się coś dziwnego - windows nie chce się zamykać. Zatrzymuje się w momencie "trwa zapisywanie ustawień" i ani drgnie. Trochę mi głupio, bo takie "ulepszenie" jakoś nie bardzo dzieciakowi pasuje, a u mnie ta sytuacja się nie zdarzyła (chociaż zrobiłem DOKŁADNIE to samo krok po kroku). Ktoś ma jakis pomysł na rozwiązanie problemu?...

**********************

chyba tylko aktualizacje...z tego co pamiętam to była jakaś rozwiązująca ten problem no i oczywiście SP1 i 2 ...

**********************

Wybierz - system, menedżer urządzeń,widok,pokaż ukryte urządzenia,

włącz urządzenie zaznaczone czerwonym X


Awatar użytkownika
peak
Posty: 417
Rejestracja: piątek 27 sie 2004, 00:00

Re: XP nie zamyka się po optymalizacji

Post autor: peak » niedziela 13 mar 2005, 10:20

.........Na życzenie b. młodego muzykanta wykonałem w jego komputerze wszystko, co zostało opisane na stronie musicxp.net. Niestety stało się coś dziwnego - windows nie chce się zamykać. Zatrzymuje się w momencie "trwa zapisywanie ustawień" i ani drgnie. Trochę mi głupio, bo takie "ulepszenie" jakoś nie bardzo dzieciakowi pasuje, a u mnie ta sytuacja się nie zdarzyła (chociaż zrobiłem DOKŁADNIE to samo krok po kroku). Ktoś ma jakis pomysł na rozwiązanie problemu?...

**********************

Optymalizacji najlepiej dokonać od razu po zainstalowaniu XP (nie będą ci bruździły różne śmieci które już się zdążyły poinstalować) - następnie instalujesz co tam masz do obróbki dźwięku i robisz kopię zapasową Ghostem (do kupienia na Allegro

oryginał za niezbyt wielkie pieniądze). Powinno działać...



Peak
[URL=http://dziecineo.prv.pl/Nie dzieciom neo!][/URL]

ODPOWIEDZ