Posiadacze Cubase SX3 - nie instalujcie SX3.1!

Jeśli masz problem z konkretnym programem, to tu jest miejsce, aby go roztrząsać.
kami
Posty: 109
Rejestracja: niedziela 04 wrz 2005, 00:00

Re: Posiadacze Cubase SX3 - nie instalujcie SX3.1!

Post autor: kami » środa 30 lis 2005, 11:23

...Jeżeli ktoś pracował na wersji 2 i mu to chodziło to po co przesiadka na wyższą wersje? a wykorzysta się choć raz te wszystkie wodotryski w nowszych wersjach? czy muzyka przezto będzie ciekawsza? Nie bo to tylko narzędzie Nie ma co się podniecać coraz to szybciej wprowadzanymi nowymi wersjami programów bo to tylko wyciąganie pieniędzy od klientów. Producenci wymyślili sobie chytrze, że to klienci będą betatesterami (i jeszcze za to zapłacą producentowi!) wypuszczając nieskończony, niesprawdzony program, a potem jak użytkownicy będą powoli odkrywać błędy to siup-UPDATE. A za chcwilę pewnie wersja 4, a co tam i tak kupia...

Ale zaznaczam. To subiektywna opinia, więc nie wszczynać mi tu awantur ;0)...

**********************

masz rację !! siedzę w cubase juź 6- lat , 2 -jka jest oky!

vst ,jest oky !!, im nowsze tym gorsze. zamiast pracować,

klniesz na cały świat !niech jeszcze zatrudnią kucharzy, to może

jakieś naleśniki da się wykręcić!!
jestem entuzjastą realizacji komputerowej

mellodeque
Posty: 573
Rejestracja: wtorek 08 lis 2005, 00:00
Kontakt:

Re: Posiadacze Cubase SX3 - nie instalujcie SX3.1!

Post autor: mellodeque » środa 30 lis 2005, 16:21

Nowsze nie znaczy gorsze, ale z update'ami warto sie wstrzymywać, przynajmniej aż troszke na rynku posiedzą.

Kto od razu instaluje ten 2x instaluje.



Jedynymi uzasadnieniami w przesiadaniu sie na nowszy sprzęt/soft to:



- niemożliwość zrobienia czegoś na starym

- straszna trudność uzyskania czegoś na starym (a na nowym nie)

- konieczność z innych powodów



Więc jesli pracuje sie na "starym" sprawdzonym sofcie/sprzecie wygodnie i robimy wszystko co chcemy to upgradowanie niejako "na siłe" jest bez sensu.



Skoro robimy wszystko co chcemy na "starym" sofcie to IMO nie warto być królikiem i uczyć sie na błędach.



ja używam od dwóch lat softu w niezmienionej postaci i całkiem jestem zadowolony. Praca idzie szybko sprawnie, wiem czego sie moge spodziewać i przewiduje juz "reakcję" programu na moje czasami głupie eksperymenty ;)



upgrade i inne packi należy traktować z lekkim przymrużeniem oka i nie dać sie zwieść zapewnieniom producenta ;)



Jesli czegoś nie jesteś pewien - nie pisz.
http://khyro.com | http://promusic.pl/forum/

Awatar użytkownika
Tobellus
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 22 lis 2005, 00:00

Re: Posiadacze Cubase SX3 - nie instalujcie SX3.1!

Post autor: Tobellus » środa 30 lis 2005, 22:36

Wersja 3.1.1.944 dziala 100 % jestem super zadowolony !!!!

z karta EMU 1820 !!!!





www.tobellus.com

kami
Posty: 109
Rejestracja: niedziela 04 wrz 2005, 00:00

Re: Posiadacze Cubase SX3 - nie instalujcie SX3.1!

Post autor: kami » czwartek 01 gru 2005, 11:32

...Nowsze nie znaczy gorsze, ale z update'ami warto sie wstrzymywać, przynajmniej aż troszke na rynku posiedzą.

Kto od razu instaluje ten 2x instaluje.



Jedynymi uzasadnieniami w przesiadaniu sie na nowszy sprzęt/soft to:



- niemożliwość zrobienia czegoś na starym

- straszna trudność uzyskania czegoś na starym (a na nowym nie)

- konieczność z innych powodów



Więc jesli pracuje sie na "starym" sprawdzonym sofcie/sprzecie wygodnie i robimy wszystko co chcemy to upgradowanie niejako "na siłe" jest bez sensu.



Skoro robimy wszystko co chcemy na "starym" sofcie to IMO nie warto być królikiem i uczyć sie na błędach.



ja używam od dwóch lat softu w niezmienionej postaci i całkiem jestem zadowolony. Praca idzie szybko sprawnie, wiem czego sie moge spodziewać i przewiduje juz "reakcję" programu na moje czasami głupie eksperymenty ;)



upgrade i inne packi należy traktować z lekkim przymrużeniem oka i nie dać sie zwieść zapewnieniom producenta ;)



...

**********************

zgadzam się z tobą. widać że jesteś spoko !! masz cierpliwość i wiesz co chcesz , mając trochę wyobraźni i doświadczenie pracując na tym czy innym sofcie, można szybko zweryfikować czy trzeba NOWE czy nie.

''NOWE'' zabiera nam czas, a jak ktoś napisał parę lat temu ; może by tak coś zkomponawać!:..mamy pracować i cieszyć się z dokonań/ leprzych lub gorszych/, i o to chodzi.ciekawostki -owszem- hey...
jestem entuzjastą realizacji komputerowej

elvira
Posty: 131
Rejestracja: piątek 08 kwie 2005, 00:00

Re: Posiadacze Cubase SX3 - nie instalujcie SX3.1!

Post autor: elvira » poniedziałek 19 gru 2005, 11:37

...Wersja 3.1.1.944 dziala 100 % jestem super zadowolony !!!!

z karta EMU 1820 !!!!





http://www.tobellus.com...

**********************

róznież mam 3.1.1.944 i wszystko gra, z miamidi stary 611.

Stabilny.


ODPOWIEDZ