Aktualna ankieta

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Zasil
Posty: 47
Rejestracja: środa 02 lut 2005, 00:00

Re: Aktualna ankieta

Post autor: Zasil » niedziela 18 gru 2005, 00:32

najwięcej zadowlonych z siebie jest w sprawach gry na instrumencie i oświetleniu !!!!



**********************



nie no tak to nie można tego interpretować... jeśli chodzi o grę na instrumencie to od tego są inne czasopisma... zauważ, ze większość czytelników interesuje się homerecordingiem, sporo tworzy muzykę typu techniawki i hiphop, w których techniki mikrofonowe się nie przydadzą...



a mnie interesuje gra na trąbce... ciekawe, czy będzie kiedyś coś o tym na łamach EiS... wątpię... nic tylko o gitarach byście czytali... :P

Awatar użytkownika
Groch
Posty: 437
Rejestracja: piątek 10 gru 2004, 00:00

Re: Aktualna ankieta

Post autor: Groch » niedziela 18 gru 2005, 17:02

...Daj Spikerowi spokoj. A pozniej wskaz mi prosze, gdzie w pytaniu ankiety jest jakakolwiek wzmianka o czasopismie i do tego miesieczniku ? ...

**********************

Jestem całym sercem z EiS i Spikerem:). Wiem, że Redakcja wyniki tych ankiet bieże na poważnie i często wdraża to, czego czytelnicy sobie życzą. Dlatego instynktownie odnoszę pytanie z ankiety do EiS.

Poza tym, ankieta ukazała się właśnie na tej stronie i typowi muzycy, którzy grają etiudy 8 godz. dziennie raczej rzadko tu zaglądają (znam takich wielu i żaden z nich nie czyta EiS, choć wie o niej). To jest czasopismo dla tych, co korzystają z estrady, ale i jednocześnie nagrywają, nagłaśniają itp. Za mało jest informacji o nauce gry, żeby mogły one być czymś wicej, niż tylko dodatkiem do jakichś lekcji z nauczycielem. Dlatego uważam, jak uważam, a pytanie z ankiety, jakoś tak odruchowo połączyłem z EiS - to chyba jasne dlaczego.





Szacunek

DogHead
Posty: 625
Rejestracja: czwartek 05 cze 2003, 00:00

Re: Aktualna ankieta

Post autor: DogHead » poniedziałek 19 gru 2005, 17:31

Duzo w Twojej wypowiedzi myslenia intuicyjnego i dedukcji, kolego Groch.

A co do zamiarow Redakcji, to zapewniam Cie, ze niezbadane sa czesto ich drogi.



Wesolych Swiat i Dosiego Roku.

ODPOWIEDZ