Kuba Badach - co o nim sądzicie?

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Awatar użytkownika
midishiner
Posty: 341
Rejestracja: czwartek 29 mar 2007, 00:00

Kuba Badach - co o nim sądzicie?

Post autor: midishiner » czwartek 31 maja 2007, 14:33

Miałem przyjemność robić z nim wywiad, od czterech lat jaram się pierwszym albumem Poluzjantów "Tak poprostu", Kawał świetnego głosu, niesamowite wyczucie i smak muzyczny i co najważniejsze fajny i miły gość. Nie w Polsce wielu takich artystów. Kiedy TV i radio zalewa nas komercyjnym chłamem typu Goya, Gosia Andrzejewicz, Doda czy Verba lub Monika Brodka, Kuba Badach grywa świetne koncerty z Ewą Bem i formacją The Globetrotters ( kto słyszał, ten wie, że to już nie przelewki...).

Cosądzicie o Kubie i Poluzjantach???

Pozdro

PS: Pochodzę z Łomży, gdzie w naszym "Bonarze", Poluzjanci mieli pierwsze próby ( jeszcze z Darkiem Krupą - również rodowitym Łomżyniakiem )

Pozdro dla całej Łomży!!!
Lucas May On Tour
5-21.V.2009

vandoren
Posty: 39
Rejestracja: poniedziałek 07 lut 2005, 00:00

Re: Kuba Badach - co o nim sądzicie?

Post autor: vandoren » czwartek 31 maja 2007, 14:53

...Miałem przyjemność robić z nim wywiad, od czterech lat jaram się pierwszym albumem Poluzjantów "Tak poprostu", Kawał świetnego głosu, niesamowite wyczucie i smak muzyczny i co najważniejsze fajny i miły gość. Nie w Polsce wielu takich artystów. Kiedy TV i radio zalewa nas komercyjnym chłamem typu Goya, Gosia Andrzejewicz, Doda czy Verba lub Monika Brodka, Kuba Badach grywa świetne koncerty z Ewą Bem i formacją The Globetrotters ( kto słyszał, ten wie, że to już nie przelewki...).

Cosądzicie o Kubie i Poluzjantach???

Pozdro

PS: Pochodzę z Łomży, gdzie w naszym "Bonarze", Poluzjanci mieli pierwsze próby ( jeszcze z Darkiem Krupą - również rodowitym Łomżyniakiem )

Pozdro dla całej Łomży!!! ...
**********************
ja lubię band Globetrotters - Kuba Badach nagrał z nimi 3 płyty; widziałem ich tez na żywo, super!!!

Awatar użytkownika
grembo
Posty: 2289
Rejestracja: czwartek 16 mar 2006, 00:00

Re: Kuba Badach - co o nim sądzicie?

Post autor: grembo » czwartek 31 maja 2007, 16:33

Zawodowiec! Ciekawa barwa i osobowsc, troszki zaluje ze poszedl w strone akurat Globtroters - razem z nim sa juz za slodcy (taki smooth-world-ecm-jazz). Ale wokal - pierwsza liga krajowa!!!! Mialem tez przyjemnosc go poznac, skromny - otwarty czlek

Awatar użytkownika
midishiner
Posty: 341
Rejestracja: czwartek 29 mar 2007, 00:00

Re: Kuba Badach - co o nim sądzicie?

Post autor: midishiner » czwartek 31 maja 2007, 16:33

......Miałem przyjemność robić z nim wywiad, od czterech lat jaram się pierwszym albumem Poluzjantów "Tak poprostu", Kawał świetnego głosu, niesamowite wyczucie i smak muzyczny i co najważniejsze fajny i miły gość. Nie w Polsce wielu takich artystów. Kiedy TV i radio zalewa nas komercyjnym chłamem typu Goya, Gosia Andrzejewicz, Doda czy Verba lub Monika Brodka, Kuba Badach grywa świetne koncerty z Ewą Bem i formacją The Globetrotters ( kto słyszał, ten wie, że to już nie przelewki...).

Cosądzicie o Kubie i Poluzjantach???

Pozdro

PS: Pochodzę z Łomży, gdzie w naszym "Bonarze", Poluzjanci mieli pierwsze próby ( jeszcze z Darkiem Krupą - również rodowitym Łomżyniakiem )

Pozdro dla całej Łomży!!! ...
**********************
ja lubię band Globetrotters - Kuba Badach nagrał z nimi 3 płyty; widziałem ich tez na żywo, super!!!...
**********************

NO co jest, to tyle?
Lucas May On Tour
5-21.V.2009

Pszczoła
Posty: 183
Rejestracja: środa 26 lip 2006, 00:00

Re: Kuba Badach - co o nim sądzicie?

Post autor: Pszczoła » czwartek 31 maja 2007, 17:21

Witam.
Wg mnie to jeden z najlepszych wokali w Polsce ,ambicje ma takie a nie inne powinien grać dla szerszej publiczności tak żeby go było widać i słychać,bo szkoda by się gdzieś szufladkował.
Pozdro.
Mam 43 lat uczyłem się grać na klawiszach 11 lat obsługuję płynnie programy muzyczne. moich dwuch synów idzie w moje ślady

Awatar użytkownika
Markus
Posty: 280
Rejestracja: piątek 17 maja 2002, 00:00

Re: Kuba Badach - co o nim sądzicie?

Post autor: Markus » czwartek 31 maja 2007, 18:41

PS: Pochodzę z Łomży, gdzie w naszym "Bonarze", Poluzjanci mieli pierwsze próby ( jeszcze z Darkiem Krupą - również rodowitym Łomżyniakiem )

Pozdro dla całej Łomży!!! ...
**********************
Eee... Pierwsze próby to mieli znacznie wcześniej w Katowicach na uczelni (AM - wydział jazzu), kiedy jeszcze Kuby tam nie było na studiach. Pierwszy skład był w stylu US3, muza zresztą też - dęciaki, no i ten balet rzucający w publikę cukierkami ... To były czasy

Co do Kuby - wiadomo, absolutne zawodostwo.

Awatar użytkownika
Janek_27
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 05 lut 2007, 00:00

Re: Kuba Badach - co o nim sądzicie?

Post autor: Janek_27 » czwartek 31 maja 2007, 23:29

Co do Kuby - wiadomo, absolutne zawodostwo....
**********************

zgadzam sie,ale...

wszystko co robi jest "podszyte Katowicami".
A ten klimat jest nie do zniesienia. Nawet malo wprawne ucho wyczuje na kilometr te dretwa muze z "katowicka przyprawa".

Powiedzcie mi, czemu wszyscy po tej szkole klada takie same nuty, harmonie itd? O co chodzi?
Wiecie o co chodzi? :)

Awatar użytkownika
Feefrock
Posty: 720
Rejestracja: sobota 12 mar 2005, 00:00

Re: Kuba Badach - co o nim sądzicie?

Post autor: Feefrock » czwartek 31 maja 2007, 23:54


**********************
O tak o tak, zgadzam się. Wolę po stokroć gościa który nie wie gdzie ma C na gryfie ale stawia swoje, nie katowickie dźwięki, którymi wymiotuje juz cała Polska (prawie). Szacunek jedynie za wartsztat.

Awatar użytkownika
peak
Posty: 417
Rejestracja: piątek 27 sie 2004, 00:00

Re: Kuba Badach - co o nim sądzicie?

Post autor: peak » czwartek 31 maja 2007, 23:59

...Co do Kuby - wiadomo, absolutne zawodostwo....
**********************

zgadzam sie,ale...

wszystko co robi jest "podszyte Katowicami".
A ten klimat jest nie do zniesienia. Nawet malo wprawne ucho wyczuje na kilometr te dretwa muze z "katowicka przyprawa".

Powiedzcie mi, czemu wszyscy po tej szkole klada takie same nuty, harmonie itd? O co chodzi?
Wiecie o co chodzi? :)...
**********************
Katowice uczą II-V-I. Kładą na to duży nacisk - i to słychać:)
Ale czemu drętwą? Grają sobie chłopcy spokojny, jazzująco-funkujący pop na wysokim poziomie, mają ewidentnie najlepszą sekcję w kraju (Żaczek + Luty), Jabłoński radzi sobie fantastycznie...
Mają jedną gigantyczną wadę - bardzo słabe teksty. W najlepszym przypadku o niczym, a jak już o czymś to napisane tak, że nie da się słuchać.
Ja ich tam lubię generalnie.
Badach - świetny kiedyś, ale ostatnio chyba boryka się z kłopotami z gardłem; widziałem go na żywo w Trójce, widziałem jakieś videa z koncertów i już tej górki tak nie wyciąga...
A tak do posłuchania:
Tralala:)
[URL=http://dziecineo.prv.pl/Nie dzieciom neo!][/URL]

Awatar użytkownika
JoachimK
Posty: 3148
Rejestracja: środa 12 paź 2005, 00:00
Kontakt:

Re: Kuba Badach - co o nim sądzicie?

Post autor: JoachimK » piątek 01 cze 2007, 00:09

Katowice uczą II-V-I. Kładą na to duży nacisk - i to słychać:)
**********************

No ale II-V-I istnieje w w wystarczajacej ilosci na swiecie, wiec to nie problem Katowic
Nie odpowiadam na porady via prywatny mail. Od tego jest to forum!

ODPOWIEDZ