Norah Jones w Sopocie

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Awatar użytkownika
lukaszg
Posty: 138
Rejestracja: poniedziałek 13 mar 2006, 00:00

Re: Norah Jones w Sopocie

Post autor: lukaszg » poniedziałek 03 wrz 2007, 18:00

...

A widziałeś jak Norah wyglądała?
http://muzyka.onet.pl/10172,54184,galerie.html
Coś tu widać niestosownego?

**********************
Nie widziałem koncertu.
Odniosłem się do wypowiedzi Dody i nadal podtrzymuje zdanie, że osoba jaka publicznie się pojawia powinna być zadbana.
Na podanym linku Norah faktycznie wygląda jak sierota, badź jakby wyszła po bułki w zapyziałej wiosze w Ohio
Na teledyskach prezentuje się o wiele lepiej....
**********************

Jaka sierota? Po prostu wygląda ładnie i skromnie... A nie jak jakaś panna lekkich obyczajów.

Antheck
Posty: 180
Rejestracja: wtorek 04 cze 2002, 00:00

Re: Norah Jones w Sopocie

Post autor: Antheck » poniedziałek 03 wrz 2007, 19:25

Witam,

Na początek jedna rzecz: choc nie znam dokładnie twórczości pani Jones to bardzo mi się podobają i w ogóle lubię taki folkowo-jazzowy klimacik z USA.

Niemniej jednak uważam, że artystka i muzyka tego typu niezbyt nadaje się na tego typu festivale TV. Stokroć bardziej wolałbym ją zobaczyć na solowym koncercie.
Dla przykładu uważam, że występowała tam pewna niezgodność estetyczna pomiędzy muzyką, a całą oprawą koncertu. Migające i jeżdżące diody, 50000 ruchomych głów, 300 blinderów... Uważam, że to wszystko niepotrzebnie tylko odwracauwage od muzyki...

Nie wiem, uważam, że to, ze Norah Jones pojawiła się w Polsce to coś świetnego, natomiast fakt że na TAKIM festiValu jest dla mnie mocno dyskusyjny.

Pozdrawiam,
[addsig]
Stevie Wonder: "You're the best stage crew I've ever seen..."

ODPOWIEDZ