Blog 27 - co o tym sądzicie?

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Awatar użytkownika
wasyl25
Posty: 424
Rejestracja: wtorek 15 lut 2005, 00:00

Blog 27 - co o tym sądzicie?

Post autor: wasyl25 » sobota 10 maja 2008, 15:54

Tak jak w temacie, bo ja poprostu głupieje. Czy jest to kolejna sezonówka w stylu Dody?? Czy też produkt muzyczny kierowany do młodego, nie ukierunkowanego odbiorcy. Czy może fenomen polskiej popkultury??

Ludzie o co sie dzieje??
Od pewnego czasu zajmuje się muzyką i zamierzam zająć się tym profesjonalnie, powoli buduję studio.

danas
Posty: 106
Rejestracja: piątek 02 lis 2007, 00:00

Re: Blog 27 - co o tym sądzicie?

Post autor: danas » sobota 10 maja 2008, 16:02

Super grupa :) dobra muzyka...

I - Before I'LL die :)

Daj spokoj... Szkoda komentowania, kazdy widzi, ze w tej branzy nie liczy sie dobra muzyka tylko muzyka dobrze sprzedawana, mimo ze czasem tragiczna..

Awatar użytkownika
peak
Posty: 417
Rejestracja: piątek 27 sie 2004, 00:00

Re: Blog 27 - co o tym sądzicie?

Post autor: peak » sobota 10 maja 2008, 16:09

...Tak jak w temacie, bo ja poprostu głupieje. Czy jest to kolejna sezonówka w stylu Dody?? Czy też produkt muzyczny kierowany do młodego, nie ukierunkowanego odbiorcy. Czy może fenomen polskiej popkultury??

Ludzie o co sie dzieje??...
**********************
Po prostu polska odpowiedź na zapotrzebowanie rynku.. Amerykanie mają swoich dzieciaków od Disneya, Niemcy Tokio Hotel, a Polska Blog 27. Coraz młodsi ludzie dysponują pieniędzmi (choćby w postaci komórek) więc wiek targetu się obniża.
[URL=http://dziecineo.prv.pl/Nie dzieciom neo!][/URL]

Awatar użytkownika
wasyl25
Posty: 424
Rejestracja: wtorek 15 lut 2005, 00:00

Re: Blog 27 - co o tym sądzicie?

Post autor: wasyl25 » sobota 10 maja 2008, 16:14

hmm. coś w tym musi być. ale przecież dla tego dziecka może sie to tragicznie skończyć.

A jezeli chodzi o całość to muzycznie nie jest najgożej, realizacja ok, brzmienie ok. W kwestjach lirycznych to nie bede zabierał głosu, bo te texty sa adresowane do innej grupy odbiorców. Pytanie czy jest to zdrowe podejście do sztuki?
Od pewnego czasu zajmuje się muzyką i zamierzam zająć się tym profesjonalnie, powoli buduję studio.

pjeciun
Posty: 160
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 00:00

Re: Blog 27 - co o tym sądzicie?

Post autor: pjeciun » sobota 10 maja 2008, 18:06

...hmm. coś w tym musi być. ale przecież dla tego dziecka może sie to tragicznie skończyć.

A jezeli chodzi o całość to muzycznie nie jest najgożej, realizacja ok, brzmienie ok. W kwestjach lirycznych to nie bede zabierał głosu, bo te texty sa adresowane do innej grupy odbiorców. Pytanie czy jest to zdrowe podejście do sztuki?...
**********************

nie wiem czy taki "twór" mozna rozpatrywać w kategorii sztuki. od strony technicznej rowniez mysle ze ok, wszystko gra jak trzeba. pozostaje kwestia estetyki, wiadomo ze nad sukcsem tego duetu pracował sztab specjalistów, muzyka ktorą dają sluchaczowi jest wlasnie taka jak to bylo zalozone, spelnia pewne kryteria, zapotrzebowanie i wypełnia pewną lukę na rynku. wiec patrzac pod kątem marketingowym jest jak najbardziej okej.

puenta: mam nadzieje ze moje dzieci nigdy nie odkryją tej "sztuki"
[addsig]
"(...) nic nie jest tak nudne jak prawda" - Charles Bukowski

Mr.Lee
Posty: 231
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 00:00

Re: Blog 27 - co o tym sądzicie?

Post autor: Mr.Lee » sobota 10 maja 2008, 20:55

Panowie!
kolejny temat rzeka! Dajmy spokój! teraz się robi najpierw muzykę, potem teksty, a na końcu kasting na artystów. A czy to sztuka to nie wiem bo nie słucham. Ale kasę robią.
A nie jeden artysta tworzy do szuflady.
Mają fart i to wszystko. A czy wspomni ich ktoś tak jak np. Niemena czy Ciechwoskiego? Odpowiem! na pewno NIE!
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
winnicki
Posty: 374
Rejestracja: czwartek 11 sie 2005, 00:00

Re: Blog 27 - co o tym sądzicie?

Post autor: winnicki » niedziela 11 maja 2008, 11:07

Ludzie o co sie dzieje??...
**********************


O to, ze takie osobki jak Ty, mysla, ze jesli cos sie sprzedaje, to musi cos w tym byc. Nie trac kolego czasu na naiwnosc, sa ciekawsze tematy.

Awatar użytkownika
wasyl25
Posty: 424
Rejestracja: wtorek 15 lut 2005, 00:00

Re: Blog 27 - co o tym sądzicie?

Post autor: wasyl25 » niedziela 11 maja 2008, 11:12

O to, ze takie osobki jak Ty, mysla, ze jesli cos sie sprzedaje, to musi cos w tym byc. Nie trac kolego czasu na naiwnosc, sa ciekawsze tematy....
**********************

nie wiem czy zauważyłeś ale jest sporo innej muzyki, i jakoś sie nie sprzedaje, aż tak dobrze.
Od pewnego czasu zajmuje się muzyką i zamierzam zająć się tym profesjonalnie, powoli buduję studio.

Awatar użytkownika
winnicki
Posty: 374
Rejestracja: czwartek 11 sie 2005, 00:00

Re: Blog 27 - co o tym sądzicie?

Post autor: winnicki » niedziela 11 maja 2008, 11:24

nie wiem czy zauważyłeś ale jest sporo innej muzyki, i jakoś sie nie sprzedaje, aż tak dobrze....
**********************

I co z tego wynika?

Awatar użytkownika
wasyl25
Posty: 424
Rejestracja: wtorek 15 lut 2005, 00:00

Re: Blog 27 - co o tym sądzicie?

Post autor: wasyl25 » niedziela 11 maja 2008, 11:30


I co z tego wynika?...
**********************
że nie wszstko dobre co sie dobrze sprzedaje.
Od pewnego czasu zajmuje się muzyką i zamierzam zająć się tym profesjonalnie, powoli buduję studio.

ODPOWIEDZ