Polacy słuchają popu i disco-polo

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Awatar użytkownika
grembo
Posty: 2289
Rejestracja: czwartek 16 mar 2006, 00:00

Re: Polacy słuchają popu i disco-polo

Post autor: grembo » wtorek 20 maja 2008, 10:57

Mnie najbardziej boli - ze wszyscy sie tu nawzajem obrazaja - i powoli staje sie to zwykla praktyka tego forum.

Wyglaszanie obrazliwych tekstow zza zaslony anonimowosci....


Caramba
Posty: 122
Rejestracja: czwartek 07 gru 2006, 00:00

Re: Polacy słuchają popu i disco-polo

Post autor: Caramba » wtorek 20 maja 2008, 12:00

Sorka jeśli tak to brzmi co napisałem, ale jeśli chodzi o mnie to sporo czasu trzymałem nerwy na wodzy. Niestety i szkoda ze trafiają sie ludzie na forum, którym za nic nie można wbić do tych ich główek (o czym mówiłem niejednokrotnie) żeby powstrzymali swe chamskie i podłe zapędy, bo to widać jak na dłoni, ze nie chodzi o nic innego jak tylko i wyłącznie o to, iż nic nie mogą swa osobowością zaprezentować w codziennym życiu, są skazani na prace w hipermarketach, gdzie dostają szkołę wychowania i popadają w niemoc. Wchodząc na forum, mogą przynajmniej sie wyładować i pokazać ewidentnie swe "muzyczne" i życiowe wychowanie.

PS: To ze usiłowałem przekonywać innych do swych racji jeśli chodzi i DicoPolo, nie znaczy że na tym kończy się moja osobowość i wrżliwość muzyczna, bo nie wyobrażam sobie poranka dnia, gdyby zabrakło mi muzyki Kydryńskiego i tekstów A. M. Jopek przy porannej kawie, a zwłaszcza "NAGLE". Zachecam wszystkich do wysłuchania tego utworu - wedłóg mnie, nie jest on do ocenienia (jak wiele innych).

Awatar użytkownika
pixel
Posty: 166
Rejestracja: piątek 27 lip 2007, 00:00

Re: Polacy słuchają popu i disco-polo

Post autor: pixel » wtorek 20 maja 2008, 12:25

...Sorka jeśli tak to brzmi co napisałem, ale jeśli chodzi o mnie to sporo czasu trzymałem nerwy na wodzy. Niestety i szkoda ze trafiają sie ludzie na forum, którym za nic nie można wbić do tych ich główek (o czym mówiłem niejednokrotnie) żeby powstrzymali swe chamskie i podłe zapędy, bo to widać jak na dłoni, ze nie chodzi o nic innego jak tylko i wyłącznie o to, iż nic nie mogą swa osobowością zaprezentować w codziennym życiu, są skazani na prace w hipermarketach, gdzie dostają szkołę wychowania i popadają w niemoc. Wchodząc na forum, mogą przynajmniej sie wyładować i pokazać ewidentnie swe "muzyczne" i życiowe wychowanie.

PS: To ze usiłowałem przekonywać innych do swych racji jeśli chodzi i DicoPolo, nie znaczy że na tym kończy się moja osobowość i wrżliwość muzyczna, bo nie wyobrażam sobie poranka dnia, gdyby zabrakło mi muzyki Kydryńskiego i tekstów A. M. Jopek przy porannej kawie, a zwłaszcza "NAGLE". Zachecam wszystkich do wysłuchania tego utworu - wedłóg mnie, nie jest on do ocenienia (jak wiele innych)....
**********************
Sorki, ale takimi postami ^^^ nie wiele sie roznisz od tych co potepiasz (pisanie kim są i co robią nie wiedząc o tym jak jest na prawde)
-----------------
Kazdy ma "w genach" muzyke jaka lubi i takiej slucha i jesli ten ktos sam nie poczuje ze chce sluchac innej to nie bedzie tego robil <- mysle ze to moze byc podsumowanie tej dlugasnej debaty o tym co dla kogo jest sztuką (ktorej slowo DiscoPolo bylo tylko pretekstem jak sie potem okazalo)

I na udowodnienie napisze ze nie poslucham A.M. Jopek - Nagle, bo nie jest to muzyka ktora lubie i na pewno nie wywola u mnie takich emocji jak u Ciebie

Caramba
Posty: 122
Rejestracja: czwartek 07 gru 2006, 00:00

Re: Polacy słuchają popu i disco-polo

Post autor: Caramba » wtorek 20 maja 2008, 13:08



I na udowodnienie napisze ze nie poslucham A.M. Jopek - Nagle, bo nie jest to muzyka ktora lubie i na pewno nie wywola u mnie takich emocji jak u Ciebie ...
**********************
I masz do tego całkowite prawo.
Skoro mowa o emocjach, to ja poslucham sobie teraz dla odmiany wlasnie, najnowszej plyty "Toples" Marcina Siegienczuka - to tez bardzo lubie.

Awatar użytkownika
wishmaster2
Posty: 222
Rejestracja: środa 14 maja 2008, 00:00
Kontakt:

Re: Polacy słuchają popu i disco-polo

Post autor: wishmaster2 » wtorek 20 maja 2008, 16:56

...
Kurnia koleś, daj se siana! Ty to nazywasz muzyką? Jesli nie zartujesz sobie teraz, to lecz sie i to natychmiast, bo przeginasz. Jaja to sobie mozesz robic ze swoich kolegow.
...
**********************
Daj mu spokój , matka z ojcem całymi dniami pracują , a jego manga wychowuje , ostatnio się chłopakowi nie układa - stres bo koniec roku się zbliża i wypadałoby w końcu mury gimnazjum opuścić - a tu mu jeszcze na EiS konto skasowali. Długa droga jeszcze przed Tobą Wishmaster2 zanim zrozumiesz ten świat i nabierzesz do życia szacunku....
**********************

Carrramba... w pewnym momencie poniosly Cie emocje (chyba na co dzien masz z tym problem ale juz nie moja sprawa) i zapominasz o jednym. Oprocz tego, ze kazdy z nas, na tym forum zajmuje sie muzyka - bez wgledu: realizacja nagran, czy produkcja wlasnych utworow,
to jednoczesnie nie przestajemy byc zwyklymi sluchaczami, a co za tym - oceniajacymi. I o tyle w prawie do tego "nie-zwyklymi", ze nie tylko znamy ta prace "od kulis" (a niech to nawet sobie bedzie zwykly homerecording - bez roznicy - prawde mowiac chetniej nadstawie ucha na polskie domowe produkcje niz na te Twoje dzwieki z niemieckich barow topless, ktorymi sie szczycisz), ale tez zazwyczaj gromadza sie tu ludzie troche bardziej osluchani muzycznie (mimo wszystko) niz na innych forach. I kiedy paru z nich - w zdrowej reakcji na Twoje nieprzyjemne uwagi dotyczace kondycji psychicznej niektorych z nas (od tego sie zaczelo) delikatnie probuje Ci zasugerowac, ze Ty i Twoi kolesie nie jestescie zadnymi autorytetami, a juz najmniej ARTYSTAMI, tylko zwyklymi wyrobnikami rzepolacymi proste nutki dla podpitego plebsu, to zamiast sie awanturowac i bredzic o szatanach - lepiej byloby sie zastanowic. I nie uratuje Cie w tym momencie machanie przed oczami nazwiskami Jopek, czy (o zgrozo) Osieckiej, (a juz najmniej Twoje tajemnicze osiagniecia w branzy deutsch-topless, czy grill-bumcyk)
cieplo pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
wishmaster2
Posty: 222
Rejestracja: środa 14 maja 2008, 00:00
Kontakt:

Re: Polacy słuchają popu i disco-polo

Post autor: wishmaster2 » wtorek 20 maja 2008, 17:14

opsss... zapomnialem o szatanie - specjalnie dla Ciebie, rzecz jasna :)

http://www.youtube.com/watch?v=MO0EFY_gjNc

Caramba
Posty: 122
Rejestracja: czwartek 07 gru 2006, 00:00

Re: Polacy słuchają popu i disco-polo

Post autor: Caramba » wtorek 20 maja 2008, 19:44

wishmaster2 powiem Ci jedno, sorry jeśli Cie uraziłem, bo faktycznie przyznaje..., poniosło mnie - bo przecież Cie nie znam i nie wiem kim jesteś, ale Ty też nie wiesz kim jestem ja i nie pozwolę sobie na takie traktowanie jak to sie udało Tobie mnie potraktować kilka razy w tym temacie. Nie wiem kim jesteś i nie chce wiedzieć, to co robie na codzień i na czym to robie by Cie naprawdę zdziwiło - ale nie bede Ci nic tu udowadniał bo nie widze w tym najmniejszego sensu. Ogólnie to moge tylko stwierdzić ze w dalszym ciągu "odwracasz kota ogonem" przytaczając mi moje wypowiedzi o Jopek i Osieckiej, tym samym sciagasz temat na bok i starasz sie uniknąć konfrontacji - konfrontacji na poziomie. Mysle ze temat zatracił swój tok myślenia i dajmy już sobie na luz. Pozdro All !!!

Awatar użytkownika
wishmaster2
Posty: 222
Rejestracja: środa 14 maja 2008, 00:00
Kontakt:

Re: Polacy słuchają popu i disco-polo

Post autor: wishmaster2 » wtorek 20 maja 2008, 19:51

luz

frontiero
Posty: 46
Rejestracja: środa 26 gru 2007, 00:00

Re: Polacy słuchają popu i disco-polo

Post autor: frontiero » wtorek 20 maja 2008, 21:00

ale jedno jest piękne,my odbiorcy muzyki takiej czy innej zawsze oddzielimy to co dla nas dobre i tyle,a panowie dalej będą leczyc kompleksy za swoimi konsolami,jak widac przez lata-bez skutkuu,bo jednak w wielkim swiecie jest tak ze zarabia bardzo znany artysta,nawet do bulu komercyjny,zarabia sredni zarabia underground,wszystko to funkcjonuje obok siebie,jeden sie uczy od drugiego,a realizator na koncercie czy w studiu to rzemieslnik,jak dekarz czy piekarz tylko oczywiscie u nas musi taki sie stawiac ponad wszystko .
Panowie realzatorzy w Polsce ,przykro to powiedziec ale nie proponujecie nic,co by dorównywalo dobrej zagranicznej produkcji ,tak jest od lat ,co widac,słychac i czuc,a najlepiej swa robote jak widac wykonuja panowie od dico-polo,bo robia swoje i robia to przyzwoicie,jak na moj gust.
I niestety jest tak ze to ja jestem sluchaczem i ja decyduje czy muzajest dobrze zrobiona czy nie ,oczywiscie upraszczam delikatnie sprawe ale w gruncie rzeczy tak jest.
Acha i jeszce do wishmastera:),Panie wez pan usiądz i wyprodukuj to co ty nazywasz disco polo ,a co zapodałem w linku,a do konca zycia bede ci kable w sprzecie podpinąl....
pozdrawiam
robie muze w wolnych chwilach

frontiero
Posty: 46
Rejestracja: środa 26 gru 2007, 00:00

Re: Polacy słuchają popu i disco-polo

Post autor: frontiero » wtorek 20 maja 2008, 21:03

nawet czesi mają swojego jozina z bazin ...a my co mamy? czym tu sie mozna pochwalic? bida z nędzą ehh
robie muze w wolnych chwilach

ODPOWIEDZ