Polacy słuchają popu i disco-polo

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Awatar użytkownika
PiotrK
Posty: 1517
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00

Polacy słuchają popu i disco-polo

Post autor: PiotrK » czwartek 15 maja 2008, 21:37

Post został usunięty.
Ostatnio zmieniony piątek 01 lut 2019, 06:16 przez PiotrK, łącznie zmieniany 1 raz.
[Użytkownik usunął konto]

Awatar użytkownika
PiotrK
Posty: 1517
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00

Re: Polacy słuchają popu i disco-polo

Post autor: PiotrK » czwartek 15 maja 2008, 21:52

Post został usunięty.
Ostatnio zmieniony piątek 01 lut 2019, 06:16 przez PiotrK, łącznie zmieniany 1 raz.
[Użytkownik usunął konto]

Awatar użytkownika
wishmaster2
Posty: 222
Rejestracja: środa 14 maja 2008, 00:00
Kontakt:

Re: Polacy słuchają popu i disco-polo

Post autor: wishmaster2 » czwartek 15 maja 2008, 21:52

A Ty bys, Piotrek, chcial co? Po bolszewicku ich wszystkich odchamiac? Zamiast marudzic zmontuj wreszcie skocznego trzyminutowca dla plebsu, dzieki temu kupisz sobie wypasiona bryke i bedziesz mial podwojna satysfakcje - raz, ze bedziesz mistrzunio od awangardy, dwa - bryka (i zycie), ktora sie toczysz posrod plebsu bedzie potwierdzala Twoj status :)

Awatar użytkownika
wishmaster2
Posty: 222
Rejestracja: środa 14 maja 2008, 00:00
Kontakt:

Re: Polacy słuchają popu i disco-polo

Post autor: wishmaster2 » czwartek 15 maja 2008, 21:54

(bedzie IM potwierdzala Twoj status) :)

Awatar użytkownika
wishmaster2
Posty: 222
Rejestracja: środa 14 maja 2008, 00:00
Kontakt:

Re: Polacy słuchają popu i disco-polo

Post autor: wishmaster2 » czwartek 15 maja 2008, 22:08

ps. (co wyzej - bez urazy) :)
Juz dawno mialem sie Ciebie zapytac.
Znam Twoja muzyke i wydajesz sie byc typem bardzo utalentowanego eksperymentatora. Co ci szkodzi zaeksperymentowac z takim trzyminutowcem? Oprocz tego, ze jestes utaletowany - jestes rowniez bardzo inteligentny. Jestem przekonany, ze wiesz - wysokosc konta bankowego
"nieco" zmienia: punkt widzenia na pewne rzeczy... :)

beatnick
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek 04 gru 2006, 00:00

Re: Polacy słuchają popu i disco-polo

Post autor: beatnick » czwartek 15 maja 2008, 22:11

...ps. (co wyzej - bez urazy) :)
Juz dawno mialem sie Ciebie zapytac.
Znam Twoja muzyke i wydajesz sie byc typem bardzo utalentowanego eksperymentatora. Co ci szkodzi zaeksperymentowac z takim trzyminutowcem? Oprocz tego, ze jestes utaletowany - jestes rowniez bardzo inteligentny. Jestem przekonany, ze wiesz - wysokosc konta bankowego
"nieco" zmienia: punkt widzenia na pewne rzeczy... :)...
**********************

pewnie nie tak latwo wysmazyc trzyminutowca dla plebsu co zarobi krocie, jezeli ktos twierdzi inaczej, niech wystapi i to powie :D

atlantic
Posty: 137
Rejestracja: czwartek 23 gru 2004, 00:00

Re: Polacy słuchają popu i disco-polo

Post autor: atlantic » czwartek 15 maja 2008, 22:25

Ja jak zwykle stanę w obronie wolności ucha.

Po pierwsze drogi Piotrze , podany przez Ciebie przykład niestety jest słabą prowokacją - każdy dobrze wie że takie formacje pojawiają się Juwenaliach i innych poważniejszych imprezach - i sami muzycy (może poprawniej keybordziśći) wiedzą że występują tam nie jako zjawisko muzyczne a jako kabaret (u Wojewódzkiego kiedyś był wywiad z kimś z górnej półki discopolo i tam jasno zostało to stwierdzone i są tego świadomi że tak jest) ale robią to bo dobrze się bawią i jeszcze lepiej im za to płacą.

Po drugie nie możesz nikomu zarzucić że jesteś skazany na discopolo - pomyśl co by było gdyby medialne furtki dla nich były otwarte tak jak np. dla Madonny - a tak ich bajabongo zamyka się tylko do jednej stacji .

Po trzecie niestety ani Ty , ani ja , ani większość tu zaglądających nie potrafi sklecić tych trzech minut tak aby sobie kupić później bryke - i proszę nie wciskać mi tu bajek o wierności zasad i przynależności do nurtów.

Natomiast Ty kolego Wishmaster2 , jeśli wszyscy którzy nie pochwalają Twoich dzieł to plebs - to myślę że naprawę świata musisz zacząć najpierw od siebie (jak to przeczytałem to powiało trochę onetowskim klimatem a nie muzycznym dobrym smakiem wypowiedzi)

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ