Polacy słuchają popu i disco-polo

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Awatar użytkownika
pixel
Posty: 166
Rejestracja: piątek 27 lip 2007, 00:00

Re: Polacy słuchają popu i disco-polo

Post autor: pixel » środa 21 maja 2008, 13:07

...pamietac jeszcze nalezy ze zeby to byl hit to musi byc zrobiony w stylu ktory jest obecnie modny,czyli np rave czy melodyjny euro-trance odpada. Teraz zdaje sie elektro-house jest u szczytu ch(w)ały jesli mowimy o lupance techno...
********************************

Taaak? I czego kolega sobie jeszcze zyczy? Moze stopniowe odkrecanie filtrem zmulonego riffa w drugiej minucie, w celu eskalacji napiecia tanecznego? Tylko nie orientuje sie - czy w tym miesiacu jest modne 45 czy wystarczy 30 sek.
na taki przebieg? :) Kolega taki mundry, to moze niech w tym samym czasie zmajstruje minute fajnej orkiestracji, na dowolny temat (moze byc w tonacji dur), w pelnym symfonicznym rynsztunku :)...
**********************
to nie ja pisalem ze zrobie lupanke techno-hita

frontiero
Posty: 46
Rejestracja: środa 26 gru 2007, 00:00

Re: Polacy słuchają popu i disco-polo

Post autor: frontiero » środa 21 maja 2008, 18:03

to widac nikt ani nic nie potrafi robic muzyki w polsce ja kcem posluchac czegos polskiego ale dobrego bo jolka,jolka juz mi sie nudzi,a jest dobra.
robie muze w wolnych chwilach

atlantic
Posty: 137
Rejestracja: czwartek 23 gru 2004, 00:00

Re: Polacy słuchają popu i disco-polo

Post autor: atlantic » środa 21 maja 2008, 18:14

...Eksperymenty maja to do siebie, ze intencjonalnie nie sa kierowane do sluchaczy. Ale co Ty mozesz wiedziec o eksperymentach keybordowy szansonisto? :) Naciska sie klawisz i sama muzyczka leci, co nie ? I wszyscy
w remizie podskakuja i klaszcza :)...
**********************
Zgadza się .......zdecydowanie tak , tak właśnie gra się u nas w remizie - naciskając jeden klawisz. No i oczywiście ostatni hit pod tytułem : keybordowy_szansonista

Dziękuję za wspólną rozmowę i oczywiście pozdrawiam !

Awatar użytkownika
sajkokendi
Posty: 2
Rejestracja: środa 21 maja 2008, 00:00

Re: Polacy słuchają popu i disco-polo

Post autor: sajkokendi » środa 21 maja 2008, 18:28

...to widac nikt ani nic nie potrafi robic muzyki w polsce ja kcem posluchac czegos polskiego ale dobrego bo jolka,jolka juz mi sie nudzi,a jest dobra.
...
**********************
Dobra muzyka tylko w undergroudzie sie znajdzie :D .
Wszyscy szanujacy sie artysci ne wejda pomiedzy ten kicz ktory sie unosi
w dzisiejszych mediach.

No i jak sie bedzie siedzialo przed tv i oczekiwalo czegos sensownego to prawie napewno sie nie znajdzie .Niestey takie czasy :\\

A internet za to da wszystko. Ja osobiscie przestalem ogladac tv bo to co tam sie dzieje nawet dla tak mlodego goscia jak ja jest denne :D

Dla chcacego nic trudnego

Co ja ma napisac :\\ Muzyka rules!

Awatar użytkownika
sajkokendi
Posty: 2
Rejestracja: środa 21 maja 2008, 00:00

Re: Polacy słuchają popu i disco-polo

Post autor: sajkokendi » środa 21 maja 2008, 18:53

......pamietac jeszcze nalezy ze zeby to byl hit to musi byc zrobiony w stylu ktory jest obecnie modny,czyli np rave czy melodyjny euro-trance odpada. Teraz zdaje sie elektro-house jest u szczytu ch(w)ały jesli mowimy o lupance techno...
********************************

Taaak? I czego kolega sobie jeszcze zyczy? Moze stopniowe odkrecanie filtrem zmulonego riffa w drugiej minucie, w celu eskalacji napiecia tanecznego? Tylko nie orientuje sie - czy w tym miesiacu jest modne 45 czy wystarczy 30 sek.
na taki przebieg? :) Kolega taki mundry, to moze niech w tym samym czasie zmajstruje minute fajnej orkiestracji, na dowolny temat (moze byc w tonacji dur), w pelnym symfonicznym rynsztunku :)...
**********************
to nie ja pisalem ze zrobie lupanke techno-hita ...
**********************
Dobra ludzie a moze przestaniecie sie klucic jako anonimowi :D
Podpiszcie sie pod tworczoscia jakiegos artysta badz cos co wy uwarzacie za muzyke!

A moze i ja się przylącze do dyskusji ...
Co ja ma napisac :\\ Muzyka rules!

Awatar użytkownika
student
Posty: 147
Rejestracja: czwartek 11 lip 2002, 00:00

Re: Polacy słuchają popu i disco-polo

Post autor: student » środa 21 maja 2008, 23:13

.........pamietac jeszcze nalezy ze zeby to byl hit to musi byc zrobiony w stylu ktory jest obecnie modny,czyli np rave czy melodyjny euro-trance odpada. Teraz zdaje sie elektro-house jest u szczytu ch(w)ały jesli mowimy o lupance techno...
********************************

Taaak? I czego kolega sobie jeszcze zyczy? Moze stopniowe odkrecanie filtrem zmulonego riffa w drugiej minucie, w celu eskalacji napiecia tanecznego? Tylko nie orientuje sie - czy w tym miesiacu jest modne 45 czy wystarczy 30 sek.
na taki przebieg? :) Kolega taki mundry, to moze niech w tym samym czasie zmajstruje minute fajnej orkiestracji, na dowolny temat (moze byc w tonacji dur), w pelnym symfonicznym rynsztunku :)...
**********************
to nie ja pisalem ze zrobie lupanke techno-hita ...
**********************
Dobra ludzie a moze przestaniecie sie klucic jako anonimowi :D
Podpiszcie sie pod tworczoscia jakiegos artysta badz cos co wy uwarzacie za muzyke!

A moze i ja się przylącze do dyskusji ...
...
**********************
Witamy na forum, ale proponuję najpierw to:
http://so.pwn.pl/lista.php

Awatar użytkownika
wishmaster2
Posty: 222
Rejestracja: środa 14 maja 2008, 00:00
Kontakt:

Re: Polacy słuchają popu i disco-polo

Post autor: wishmaster2 » sobota 24 maja 2008, 18:59

Pare dni temu zadeklarowalem sie, ze ukrece cos skocznego, ale przyznaje sie - nie wyszlo. Wyszlo mi skrzyzowanie Kraftwerk z Bjork.
Teraz wydaje mi sie, ze tego typu umiejetnosci warunkowane sa pewnymi predyspozycjami genetycznymi, ktorych nie posiadam. No trudno. :)

frontiero
Posty: 46
Rejestracja: środa 26 gru 2007, 00:00

Re: Polacy słuchają popu i disco-polo

Post autor: frontiero » sobota 24 maja 2008, 20:14

Pare dni temu zadeklarowalem sie, ze ukrece cos skocznego, ale przyznaje sie - nie wyszlo. Wyszlo mi skrzyzowanie Kraftwerk z Bjork.
Teraz wydaje mi sie, ze tego typu umiejetnosci warunkowane sa pewnymi predyspozycjami genetycznymi, ktorych nie posiadam. No trudno.

Swięte słowa
robie muze w wolnych chwilach

ODPOWIEDZ