Polska w UE a rynk muzyczny

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Awatar użytkownika
Malin
Posty: 25
Rejestracja: piątek 05 lip 2002, 00:00

Re: Polska w UE a rynk muzyczny

Post autor: Malin » poniedziałek 09 cze 2003, 20:41

...Panowie,nie będzie tak źle, ale nie wszystko od razu.nie wszystko od razu



...

**********************

"...jak wyliczyli ekonomiści - gdzieś w okolicach...." 70-tki będą wnuki ze mnie dumne, że miałem w tym swój udział.



Malin
Posiadam wydaną autorską płytkę w klimacie przyjemnego dla ucha rocka. Sprzedaję komputery.

Awatar użytkownika
cichydd
Posty: 624
Rejestracja: poniedziałek 24 cze 2002, 00:00

Re: Polska w UE a rynk muzyczny

Post autor: cichydd » poniedziałek 09 cze 2003, 22:05

......Panowie,nie będzie tak źle, ale nie wszystko od razu.nie wszystko od razu



...

**********************

"...jak wyliczyli ekonomiści - gdzieś w okolicach...." 70-tki będą wnuki ze mnie dumne, że miałem w tym swój udział.



Malin...

**********************

Jesteś pewny że to byli ekonomiści a nie jasnowidze ? Ciekawe jak można w ten sposób coś zakładać skoro Unia ma zaledwie 10 lat i jak na razie idzie w dół ? Równie dobrze możesz oglądać swoje wnuki jak będą szły na wojnę albo prosić je żeby mówiły Ci Do Widzenia a nie Aufidersehen. Cały problem polega na myleniu oczekiwań z rzeczywistością i rzutowaniu własnych marzeń na przyszłość. Pobudka z Matrixa będzie przerażająca niczym wizyta Kmicica u Radziwiłła. Ale z drugiej strony szok jest potrzebny żeby obudzić ducha w ludziach którzy są już gotowi na wszystko byle im parę miedziaków do sakiewki wpadło. Proponuję kontynuować ten wątek za 10 lat, bo teraz i tak nic nie udowodnimy. Wypiję za to żebym się mylił.

pawello
Posty: 968
Rejestracja: piątek 02 maja 2003, 00:00
Lokalizacja: Polska

Re: Polska w UE a rynk muzyczny

Post autor: pawello » poniedziałek 09 cze 2003, 22:27

...Co się zmieni na tzw rynku muzycznym w związku z wejściem Polski do UE?



Ja moze napisze o tym co chcialbym aby sie zmienilo :)

Zeby rynek sie nam rzeczywiscie poszerzyl - to by bylo mile :)

Fajnie byloby sprzedawac swoja muzyke np w Berlinie :) fajnie byloby koncertowac np we Francji a wydawac w Irlandii..

Ja wiem - konkurencja konkurencja.. Ale Polak potrafi - muzycy zza oceanu juz nas docenili moze warto aby stalo sie to w Europie ?

Wszystko zalezy od nas..

Moze tez wydawcy zmienia w Polsce stosunek do rynku - zaczna wydawac wiecej rodzimych wykonawcow.. to jest biznes ale na razie u nas wyglada on cokolwiek dziwnie.. uklady ukladziki przekrety itd.. Moze dzieki poszerzeniu rynku cos sie zmieni.. Zacznie liczyc sie biznes i kasa a nie uklady..Moze bedzie troche wiecej porzadnej muzyki w sklepach a mniej chaly..Moze wkrocza tu jacys zachodni wydawcy i zainwestuja w talenty jakie niewatpliwie tutaj sa..I moze wreszcie bedzie sie dalo z tego jakos godziwie zyc..

Pobozne zyczenia..Zobaczymy..



pozdrawiam
pozdrawiam.

Paweł
Posty: 864
Rejestracja: piątek 29 mar 2002, 00:00

Re: Polska w UE a rynk muzyczny

Post autor: Paweł » wtorek 10 cze 2003, 10:02

**********************

"....Inne towary i usługi będą jednak tanieć, np. usługi telekomunikacyjne, gaz i prąd......" - ciekawe jak na to wpadli? Nie wiem kim jest pan Konrad Niklewicz, ale niestety o ekonomii pojęcie ma mniej niż mizerne. Poza tym czemu się dziwić "Koszerna" zawsze była skandalicznie prounijna. Po publikacji wkładki przedreferendalnej, straszącej widmem Polski poza unią, czytuję w "Wyborczej" tylko piątkowy dodatek z programem telewizyjnym. To chyba jedyne rzetelne informacje w tej gazecinie.



P. S. Mieliśmy podobno nie politykować? Czyżby zabrakło tematów bliższych założeniom tego Forum?

Awatar użytkownika
Malin
Posty: 25
Rejestracja: piątek 05 lip 2002, 00:00

Re: Polska w UE a rynk muzyczny

Post autor: Malin » środa 11 cze 2003, 10:15

Nie będę o tym dyskutował, bo to już nudne. Jest jak jest i sie z tego cieszę.



TB

...

**********************

"Bo tutaj jest jak jest, poprostu....."



Malin
Posiadam wydaną autorską płytkę w klimacie przyjemnego dla ucha rocka. Sprzedaję komputery.

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 692
Rejestracja: sobota 03 maja 2003, 00:00

Re: Polska w UE a rynk muzyczny

Post autor: Hardi » środa 11 cze 2003, 16:31



…i ty dobrze o tym wiesz



gadu-gadu 4021735

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 692
Rejestracja: sobota 03 maja 2003, 00:00

Re: Polska w UE a rynk muzyczny

Post autor: Hardi » środa 11 cze 2003, 16:32

gadu-gadu 4021735

Redakcja
Posty: 1410
Rejestracja: środa 23 sty 2002, 00:00

Re: Polska w UE a rynk muzyczny

Post autor: Redakcja » środa 11 cze 2003, 16:50

... ...

**********************

Hardi, czy koniecznie musimy przewijać pół strony, aby pozbierać wszystkie Twoje myśli? Staraj się może tak nie śmiecić.
[addsig]
Wojciech Chabinka - sekretarz redakcji EiS

Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 692
Rejestracja: sobota 03 maja 2003, 00:00

Re: Polska w UE a rynk muzyczny

Post autor: Hardi » środa 11 cze 2003, 18:46



Hardi, czy koniecznie musimy przewijać pół strony, aby pozbierać wszystkie Twoje myśli? Staraj się może tak nie śmiecić.

...

**********************

Sorry! OK. Będę oszczędny.
gadu-gadu 4021735

Awatar użytkownika
djx76
Posty: 257
Rejestracja: czwartek 13 mar 2003, 00:00

Re: Polska w UE a rynk muzyczny

Post autor: djx76 » czwartek 12 cze 2003, 01:19

......Co się zmieni na tzw rynku muzycznym w związku z wejściem Polski do UE?



Ja moze napisze o tym co chcialbym aby sie zmienilo :)

Zeby rynek sie nam rzeczywiscie poszerzyl - to by bylo mile :)

Fajnie byloby sprzedawac swoja muzyke np w Berlinie :) fajnie byloby koncertowac np we Francji a wydawac w Irlandii..

Ja wiem - konkurencja konkurencja.. Ale Polak potrafi - muzycy zza oceanu juz nas docenili moze warto aby stalo sie to w Europie ?

Wszystko zalezy od nas..

Moze tez wydawcy zmienia w Polsce stosunek do rynku - zaczna wydawac wiecej rodzimych wykonawcow.. to jest biznes ale na razie u nas wyglada on cokolwiek dziwnie.. uklady ukladziki przekrety itd.. Moze dzieki poszerzeniu rynku cos sie zmieni.. Zacznie liczyc sie biznes i kasa a nie uklady..Moze bedzie troche wiecej porzadnej muzyki w sklepach a mniej chaly..Moze wkrocza tu jacys zachodni wydawcy i zainwestuja w talenty jakie niewatpliwie tutaj sa..I moze wreszcie bedzie sie dalo z tego jakos godziwie zyc..

Pobozne zyczenia..Zobaczymy..



pozdrawiam...

**********************

oby było tak jak piszesz-

Nigdy nie wdawaj się w dyskusje z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu-następnie pokona doświadczeniem :)

ODPOWIEDZ