Program do edycji przy Cubase SX

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Awatar użytkownika
Mayewsky
Posty: 279
Rejestracja: poniedziałek 04 lis 2002, 00:00
Kontakt:

Program do edycji przy Cubase SX

Post autor: Mayewsky » sobota 28 cze 2003, 22:27

Joł.



W Cubase VST można było podać program do obróbki audio np. Wave Lab'a. Czy ta sama opcja jest w Cubase SX ? Jakoś nie moge jej znaleźć.
Mayewsky

(GG - 4039365)

Awatar użytkownika
rednacz
Posty: 89
Rejestracja: czwartek 23 maja 2002, 00:00

Re: Program do edycji przy Cubase SX

Post autor: rednacz » sobota 28 cze 2003, 22:31

W Cubase VST można było podać program do obróbki audio np. Wave Lab'a. Czy ta sama opcja jest w Cubase SX ? Jakoś nie moge jej znaleźć....

**********************

Cos mi sie kojarzy, ze byl to jeden z tematow czatu z Karlem Steinbergiem, ktory stwierdzil, ze nie przewiduja powrotu do tej opcji.

TW

Awatar użytkownika
MB
Posty: 3318
Rejestracja: wtorek 09 kwie 2002, 00:00

Re: Program do edycji przy Cubase SX

Post autor: MB » sobota 28 cze 2003, 23:05

Po pierwsze nie ma najmniejszej potrzeby podpinania zewnętrznego edytora, bowiem wszystkie funkcje edycyjne można wykonać bezpośrednio na pokładzie SX.

Po drugie nie jest to możliwe ze względu na zasadę działa offline processing history - nie dałoby się wtedy cofnąć lub zmodyfikować operacji wykonanych przed taką hipotetyczną edycją zewnętrznym programem.

Przestudiuj dokładnie dokumentację, zapoznaj się z CubaseSX i przekonasz się, że takie pytanie nie ma sensu.



pozdr

MB

Awatar użytkownika
Mayewsky
Posty: 279
Rejestracja: poniedziałek 04 lis 2002, 00:00
Kontakt:

Re: Program do edycji przy Cubase SX

Post autor: Mayewsky » sobota 28 cze 2003, 23:27

Łokiej. Zrobie jak radzisz :)
Mayewsky

(GG - 4039365)

Awatar użytkownika
zgred
Posty: 54
Rejestracja: sobota 11 sty 2003, 00:00

Re: Program do edycji przy Cubase SX

Post autor: zgred » niedziela 29 cze 2003, 11:57

Potwierdzam , SX bardzo ładnie sobie radzi z obróbką audio
mam 28 lat i zamiłowanie do syntezatorów i komputerów, narazie to zabawa ale mam nadzieję że to sie kiedyś zmieni

ODPOWIEDZ