Microsoft Songsmith - zrobi wszystko za ciebie?

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Awatar użytkownika
Sroka
Posty: 652
Rejestracja: piątek 05 wrz 2003, 00:00

Re: Microsoft Songsmith - zrobi wszystko za ciebie?

Post autor: Sroka » wtorek 13 sty 2009, 01:49

Microsoft dal ciala z vista, teraz prubuje wdrozyc program wlasnie taki jak songsmith a niedlugo premiera nowego windowsa Podobno perfekcyjny.

Nie jestem muzykiem, ale jestem na forum, bo lubię zadawać pytania!!!

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Microsoft Songsmith - zrobi wszystko za ciebie?

Post autor: Zbynia » wtorek 13 sty 2009, 13:17

następny....dał ciała z vistą bo co? bo naczytałeś się bzdur na necie
?
stestuj sam a się szybko przekonasz ile szybciej stabilniej i przyjemniej śmiga od xp.....nawet bez bzdurnych niewiele wartych optymalizacji

ps.gates nie pracuje w microsofcie juz od paru ładnych miechów......

Awatar użytkownika
Masters
Posty: 230
Rejestracja: piątek 14 lis 2008, 00:00

Re: Microsoft Songsmith - zrobi wszystko za ciebie?

Post autor: Masters » wtorek 13 sty 2009, 15:28

Gates nie pracuje w microsofcie ?? To kto jest właścicielem Microsoftu ?

A co do Visty - popieram, całkiem przyjemny system choć pamięciożerny ( grafika, biblioteki systemowe ) no ale w dobie "mocnych maszyn" to wcale nie przeszkadza. A i wszelkie nowe aplikacje, gry itp działają bez problemów z Vistą. Kwestia przyzwyczajenia.

Co do Songsmitha'a - cały czas twierdzę, że program kierowany jest do szerokiego grona odbiorców masowych ( lubię karaoke, dzieciaki, coś tam sobie pośpiewać by komputer wygenerował mi akordy, itp ). Przecież i napewno programiści nie brali pod uwagę zawodowców pracujących z muzyką na codzień. A co im wyszło, sami widzicie i oceniacie. Uważam, że program się przyjmie i będą zwolennicy jego używania.
Właściwie nic dodać nic ująć. Więcej nie trzeba mówić i pisać.
Pozdrawiam

Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Microsoft Songsmith - zrobi wszystko za ciebie?

Post autor: Zbynia » wtorek 13 sty 2009, 16:19

microsoft przeciez jest spolka....gates byl prezesem...teraz plazuje i oddal fotel balmerowi bodajze....
o ile sie nie myle ma wplyw na architektore programow jeszcze - ot tak w ramach hobby

Awatar użytkownika
mastyk
Posty: 72
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 00:00

Re: Microsoft Songsmith - zrobi wszystko za ciebie?

Post autor: mastyk » czwartek 15 sty 2009, 11:44


Awatar użytkownika
mastyk
Posty: 72
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 00:00

Re: Microsoft Songsmith - zrobi wszystko za ciebie?

Post autor: mastyk » poniedziałek 19 sty 2009, 15:00


Co do Songsmitha'a - cały czas twierdzę, że program kierowany jest do szerokiego grona odbiorców masowych ( lubię karaoke, dzieciaki, coś tam sobie pośpiewać by komputer wygenerował mi akordy, itp ). Przecież i napewno programiści nie brali pod uwagę zawodowców pracujących z muzyką na codzień. A co im wyszło, sami widzicie i oceniacie. Uważam, że program się przyjmie i będą zwolennicy jego używania.
Właściwie nic dodać nic ująć. Więcej nie trzeba mówić i pisać.
Pozdrawiam...
**********************

A ja mimo wszystko uważam, że program się nie przyjmie. Pan Bóg nie pozwoli tak katować swoich dzieci...
m.

ODPOWIEDZ