Behringer - nowości

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Awatar użytkownika
djx76
Posty: 257
Rejestracja: czwartek 13 mar 2003, 00:00

Re: Behringer - nowości

Post autor: djx76 » niedziela 07 wrz 2003, 20:09

...Widzieliście, no znowu nowości... 13 nowych produktów. Teraz praktycznie całą oferte wymienili, ciekawie czy na lepszą?

14+13+13=40 nowości od maja! Ale płodny ten Uli ...heheh

Monterski John

...

**********************

może i płodny ale ostatnie produkty dla dee-jayów są do tyłka - a fu !
Nigdy nie wdawaj się w dyskusje z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu-następnie pokona doświadczeniem :)

Awatar użytkownika
KAFEL
Posty: 713
Rejestracja: poniedziałek 04 sie 2003, 00:00

Re: Behringer - nowości

Post autor: KAFEL » środa 16 wrz 2009, 10:06

Interesująco wygląda mikrofon lampowy T-47 za 650 zł (219.99$) {#zdziwko}


Awatar użytkownika
Soundscape
Posty: 2054
Rejestracja: czwartek 15 mar 2007, 00:00
Kontakt:

Re: Behringer - nowości

Post autor: Soundscape » środa 16 wrz 2009, 10:11

...
Interesująco wygląda mikrofon lampowy T-47 za 650 zł (219.99$) {#zdziwko}
...
 


***************************


Co to? Takiego design`u to ja jeszcze nie widziałem...Smile Ciekawe jak to gada.


Awatar użytkownika
KAFEL
Posty: 713
Rejestracja: poniedziałek 04 sie 2003, 00:00

Re: Behringer - nowości

Post autor: KAFEL » środa 16 wrz 2009, 10:29

Do czego ten świat pro-audio dąży... ... 


Jak zwykle i niezmiennie do kolejnych źródełek ZYSKU Money mouth. Nie rozumiem skąd biorą się opinie że przyświecają lub powinny temu wszystkiemu przyświecać jakieś szczytne idee (?)


Dla mnie wzorowym podejściem do tematu wypuszczania nowych produktów jest działalnosc Native Instruments (no może poza "nowym" Komplete 6). Pamietam w swoim czasie ankietę (konkurs) w której jako ich klient też uczestniczyłem, która to ankieta miała na celu zbadanie zapotrzebowania na kolejny, nowy produkt. Rezultatem okazał się Maschine którego zadowolonym użytkownikiem jestem już od pewnego czasu. Oni zarabiaja kasę a my mamy to czego chcieliśmy. Wzorowa symbioza.


Awatar użytkownika
panduberman
Posty: 64
Rejestracja: wtorek 25 gru 2007, 00:00

Re: Behringer - nowości

Post autor: panduberman » środa 16 wrz 2009, 10:35

...
Interesująco wygląda mikrofon lampowy T-47 za 650 zł (219.99$) {#zdziwko}
...
 


 


ciekawe czy jak się wyciągnie "lampkę" to będzie działał dalejSmile


SH-101, Polysix, Juno-106, Bohm, Yamaha CS-5, Nord Electro, Korg M3, Rhodes MK2, Korg R3, komputer, monitory, preampy, szafka, fotel, kubek, popielniczka ;-)

Darkthrone
Posty: 243
Rejestracja: czwartek 21 paź 2004, 00:00

Re: Behringer - nowości

Post autor: Darkthrone » środa 16 wrz 2009, 21:47

No widzę loża prześmiewców. Ja tak tylko na chwilkę, ale po co te wypociny? Mnóstwo ludzi używa ich sprzętu i to nawet bardzo znanych ludzi. Mają lepsze i gorsze rzeczy, cóż nic nie jest doskonałe, nawet pro tools.

gatto
Posty: 154
Rejestracja: środa 02 kwie 2008, 00:00

Re: Behringer - nowości

Post autor: gatto » czwartek 17 wrz 2009, 00:26

...No i tym razem mamy nowości Soundcrafta, wznowili nową serię Notepad, albo po prostu zakupili wagony produktów zrobionych przez Uliego dla nich...

Soundcraft Notepad

Mikser Behringer

Z wyglądu są identyczne (funkcjonalnie), jakie różnice są w środku - cholera wie, ale nie spodziewał bym się rewolucji...

Do czego ten świat pro-audio dąży... ...
 


Żadnej różnicy w środku nie ma co się spodziewać. Poza tym, jak na mój rozum i doświadczenie, taka konstrukcja Behringera z czterema kanałami stereo bez możliwości regulacji barwy jest kompletnym niewypałem. Dlatego korzystam z Alesisa.


ODPOWIEDZ