Sound engineering - Berlin

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Awatar użytkownika
AkselPL
Posty: 1147
Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 00:00

Re: Sound engineering - Berlin

Post autor: AkselPL » poniedziałek 01 cze 2009, 08:09

Witam
Niech ktoś napisze, jak to jest z tą Fizyką i matematyką na kierunku "realizator dźwięku"?
Trochę mnie to przeraża, gdyż ani z matmy ani fizyki nigdy nie byłem zbyt dobry;/
Mam tu na myśli np U.A.M w Poznaniu.
Wystraszyło mnie to i zastanawiam się nad pójściem do studium na 2 lata, lecz z drugiej strony jedyne co po tym będę miał to "asystent" a potem od nowa 5 lat robić na UAM'ie to połowę życia stracę;/
Korg M3-73, Korg Radias-R, Korg EXB-Radias, Korg Electribe MX-1, Korg Kaoss Pad 3, Kawaii KC-10, Waldorf Blofeld KB, Ibanez GiO, Fender Mustang III, Behringer XD80USB, Fostex PM1MKII, Behringer K10s, Creative ZXR, E-mu Midi, Reloop RHP-20, FL Studio

Awatar użytkownika
AkselPL
Posty: 1147
Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 00:00

Re: Sound engineering - Berlin

Post autor: AkselPL » poniedziałek 01 cze 2009, 08:11

...Witam
Niech ktoś napisze, jak to jest z tą Fizyką i matematyką na kierunku "realizator dźwięku"?
Trochę mnie to przeraża, gdyż ani z matmy ani fizyki nigdy nie byłem zbyt dobry;/
Mam tu na myśli np U.A.M w Poznaniu.
Wystraszyło mnie to i zastanawiam się nad pójściem do studium na 2 lata, lecz z drugiej strony jedyne co po tym będę miał to "asystent" a potem od nowa 5 lat robić na UAM'ie to połowę życia stracę;/...
**********************
Dodam jeszcze, że chętnie bym rozważył oferty zagranicą z J.Ang jednak tutaj znowu pojawia się techniczny język którego nie znam;/
Korg M3-73, Korg Radias-R, Korg EXB-Radias, Korg Electribe MX-1, Korg Kaoss Pad 3, Kawaii KC-10, Waldorf Blofeld KB, Ibanez GiO, Fender Mustang III, Behringer XD80USB, Fostex PM1MKII, Behringer K10s, Creative ZXR, E-mu Midi, Reloop RHP-20, FL Studio

Awatar użytkownika
AkselPL
Posty: 1147
Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 00:00

Re: Sound engineering - Berlin

Post autor: AkselPL » poniedziałek 01 cze 2009, 08:32

Brak edit'a zmusza mnie do kolejnego posta...
Znalazłem coś takiego, co o tym myślicie?
http://saeonline.com/
"Currently we are very busy preparing the future distance learning portal for you which will include Music Courses in Poland.

We are planning to launch on July 1st! - with course start dates of September."
Korg M3-73, Korg Radias-R, Korg EXB-Radias, Korg Electribe MX-1, Korg Kaoss Pad 3, Kawaii KC-10, Waldorf Blofeld KB, Ibanez GiO, Fender Mustang III, Behringer XD80USB, Fostex PM1MKII, Behringer K10s, Creative ZXR, E-mu Midi, Reloop RHP-20, FL Studio

Awatar użytkownika
DJgts
Posty: 139
Rejestracja: poniedziałek 10 gru 2007, 00:00

Re: Sound engineering - Berlin

Post autor: DJgts » poniedziałek 01 cze 2009, 09:00

No SAE to dobre szkoły (chyba). Maja szkoły na praktycznie wszystkich kontynentach. Tylko że troszeczke kosztuja...
Numark tt500, Shure M44-7, Vestax PMC 06 PRO A, Akai MPD24, Akai S950, Ensoniq EPS, Logitech Z3e...

Awatar użytkownika
Aurora
Posty: 287
Rejestracja: niedziela 15 sty 2006, 00:00

Re: Sound engineering - Berlin

Post autor: Aurora » poniedziałek 01 cze 2009, 10:18

AkselPL

ale to co kurs online czy sae otwiera placowke z PL??

Awatar użytkownika
AkselPL
Posty: 1147
Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 00:00

Re: Sound engineering - Berlin

Post autor: AkselPL » poniedziałek 01 cze 2009, 11:29

...AkselPL

ale to co kurs online czy sae otwiera placowke z PL??...
**********************
cholera wie... Treść maila wygląda tak:
Hi Aksel

Currently we are very busy preparing the future distance learning portal for you which will include Music Courses in Poland.

We are planning to launch on July 1st! - with course start dates of September.
If you are interested in Masters level, contact me directly now and I will forward your interest.
Stay tuned for the updates, we will send them as they come in.

Best
Chris Hambly
Academic Director
http://saeonline.com
Korg M3-73, Korg Radias-R, Korg EXB-Radias, Korg Electribe MX-1, Korg Kaoss Pad 3, Kawaii KC-10, Waldorf Blofeld KB, Ibanez GiO, Fender Mustang III, Behringer XD80USB, Fostex PM1MKII, Behringer K10s, Creative ZXR, E-mu Midi, Reloop RHP-20, FL Studio

Awatar użytkownika
AkselPL
Posty: 1147
Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 00:00

Re: Sound engineering - Berlin

Post autor: AkselPL » czwartek 04 cze 2009, 17:20

Właśnie odstałem od nich Broszurę(SAEi UK).
Koszt 2 letniego kursu.
ponad 10.000 Funtów:|
Czyli jakieś 55.000 zł
Nie komentuje tego...
Korg M3-73, Korg Radias-R, Korg EXB-Radias, Korg Electribe MX-1, Korg Kaoss Pad 3, Kawaii KC-10, Waldorf Blofeld KB, Ibanez GiO, Fender Mustang III, Behringer XD80USB, Fostex PM1MKII, Behringer K10s, Creative ZXR, E-mu Midi, Reloop RHP-20, FL Studio

Awatar użytkownika
CD-RW
Posty: 279
Rejestracja: czwartek 19 lut 2004, 00:00

Re: Sound engineering - Berlin

Post autor: CD-RW » czwartek 04 cze 2009, 18:43

Koszt 2 letniego kursu.
ponad 10.000 Funtów:|
Czyli jakieś 55.000 zł
Nie komentuje tego......
**********************
Mniej niz polroczne zarobki sredniego realizatora w tej branzy w Polsce, za dwa lata kursu, raczej niedrogo.

Awatar użytkownika
AkselPL
Posty: 1147
Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 00:00

Re: Sound engineering - Berlin

Post autor: AkselPL » czwartek 04 cze 2009, 19:46

...Koszt 2 letniego kursu.
ponad 10.000 Funtów:|
Czyli jakieś 55.000 zł
Nie komentuje tego......
**********************
Mniej niz polroczne zarobki sredniego realizatora w tej branzy w Polsce, za dwa lata kursu, raczej niedrogo....
**********************
To jakie są średnie zarobki średniej klasy realizatora w Polsce który nie ma znajomości?
Korg M3-73, Korg Radias-R, Korg EXB-Radias, Korg Electribe MX-1, Korg Kaoss Pad 3, Kawaii KC-10, Waldorf Blofeld KB, Ibanez GiO, Fender Mustang III, Behringer XD80USB, Fostex PM1MKII, Behringer K10s, Creative ZXR, E-mu Midi, Reloop RHP-20, FL Studio

9009man
Posty: 165
Rejestracja: środa 28 kwie 2004, 00:00

Re: Sound engineering - Berlin

Post autor: 9009man » piątek 05 cze 2009, 16:59

...Koszt 2 letniego kursu.
ponad 10.000 Funtów:|
Czyli jakieś 55.000 zł
Nie komentuje tego......
**********************
Mniej niz polroczne zarobki sredniego realizatora w tej branzy w Polsce, za dwa lata kursu, raczej niedrogo....
**********************
nie zapomnij dodac do tych 10 k. miesieczne wydatki w UK, okolo 900 funtow minimum absolutne na miesiac.
900x24= 21 600 £
plus SAE ...over 30 000 pounds
i tak - zero picia i palenia:)...
zero knajp i wyjsc z lub na panienki..:)
jedzenie - sainsbury lub tesco - economy;))))

macie rodzicow, ktorzy sa bankierami ??
a po szkole... to poszukajcie tutaj na forum jakie sie bramy niebios otwieraja dla realizatorow po sae.... oprocz 'wybrancow losu' ...
ja bym radzil zaczac uzywac netu w celach edukacyjnych i kilka ksiazek( moge podac tytuly, niestety ksiazki w angielskim jezyku)
pozniej za urywek tej ceny kupic kilka pre, jakis kompressor, i zaczac po prostu sie uczyc samemu, na wlasnych bledach, ciagle czytajac, nagrywajac najpierw podworkowe lamagi ...:))))
internet jest swietnym zrodlem

pzodrawiam

ODPOWIEDZ