Peja w ZG - wideorelacja z koncertu (burdy)

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
niko_dym
Posty: 1
Rejestracja: sobota 19 wrz 2009, 00:00

Re: Peja w ZG - wideorelacja z koncertu (burdy)

Post autor: niko_dym » sobota 19 wrz 2009, 00:55

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę jak bardzo się kompromitujesz.W pierwszym poście pokazałeś, że w zasadzie z tej samej gliny cię ulepili, a w drugim, potwierdzasz swój wysoki poziom ??.Może kiedyś dorośniesz i zmienisz zdanie, a jeśli nie,..tym gorzej dla ciebie.Mam jedno okreslnie dla takich jak ty gości "człekokształtni",..


Z ciekawości poczytałem twoje wcześniejsze posty,... tragedia !


tomkat_75
Posty: 170
Rejestracja: piątek 20 mar 2009, 00:00

Re: Peja w ZG - wideorelacja z koncertu (burdy)

Post autor: tomkat_75 » sobota 19 wrz 2009, 00:56

Mój entuzjazm co do pisania o tym sie wyczerpał.
...
 


anth
Posty: 6
Rejestracja: piątek 21 kwie 2006, 00:00

Re: Peja w ZG - wideorelacja z koncertu (burdy)

Post autor: anth » sobota 19 wrz 2009, 00:57

I po co w ogole  ta cala dyskusja?


Kazdy robi to co mysli i nie ma co komentowac, lepiej zachowac to dla siebie. Na co mamy to oceniac? Idiot zawsze bedzie IDIOT jesli ma sie to w d.pie jest sie ponad nim. Nie ma co komentowac jego bezpoziomia. Jesli jest taki prawdziwy gangsta zyjacy ulica i laweczka przed blokiem to bedzie mogl sie wykazac w pierdlu jaki to on jest BOSS.


To tyle.


Ludzie robmy MUZE i nie zawracajmy sobie głowek półgłówkami.


 


POZDR


666


j.bravo
Posty: 386
Rejestracja: środa 01 wrz 2004, 00:00

Re: Peja w ZG - wideorelacja z koncertu (burdy)

Post autor: j.bravo » sobota 19 wrz 2009, 01:41

...
Mój entuzjazm co do pisania o tym sie wyczerpał.
...
 
...
 


Mnie też się nie chce pisać na ten temat. Wszystko było jasne od dawna, że polski HH to prymityw i o 15 lat za późno...

Jestem przystojny i młody

Awatar użytkownika
JankoMuzykant
Posty: 497
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00
Kontakt:

Re: Peja w ZG - wideorelacja z koncertu (burdy)

Post autor: JankoMuzykant » sobota 19 wrz 2009, 06:07

I po co w ogole  ta cala dyskusja? Kazdy robi to co mysli i nie ma co komentowac, lepiej zachowac to dla siebie.

Nie, trzeba dyskutować i oceniać, bo marszy milczenia i wszelkich innych po tragediach było dość. Jak również dość jest terroryzmu łomotu w dzień i noc we własnym mieszkaniu i strachu dookoła, gdy kilku fanów hh ma zamiar się gdzieś przemieszczać. Spójrzcie na siebie, nawet z dystansu moderowanego forum nie potraficie rozmawiać bez pretensji, obrażania się a priori i zdrowego ocenienia faktów.

co do koleżki to oklep mu się należał
peja niestety się nie popisał - powinien zejść i sam go zlać albo zaprosić na scenę i wysadzić mu ze łba jak to zrobił jedker z takim samym pajacem
nie popisał sie tez ten kto to (filmik) zamiescił w necie - powinien myslec na przyszłość a tak zachował się jak debil.


Wiesz, że masz zadatki na swego idola? To, bez urazy, trzeba leczyć. Bo przyjdzie taki dzień, że zrobisz sobie kilkuletnią pauzę w życiorysie, ''bo mu się należało wysadzić ze łba, bo pokazał palec''. Życie nie jest romantyczne, tacy bohaterowie zawsze kończą tak samo - smutno i samotnie.
[addsig]
Pozdrawia Adam (przypadkiadama.com)

KYMY
Posty: 264
Rejestracja: poniedziałek 23 sty 2006, 00:00

Re: Peja w ZG - wideorelacja z koncertu (burdy)

Post autor: KYMY » sobota 19 wrz 2009, 07:02

...I po co w ogole ta cala dyskusja? Kazdy robi to co mysli i nie ma co komentowac, lepiej zachowac to dla siebie.

Nie, trzeba dyskutować i oceniać, bo marszy milczenia i wszelkich innych po tragediach było dość. Jak również dość jest terroryzmu łomotu w dzień i noc we własnym mieszkaniu i strachu dookoła, gdy kilku fanów hh ma zamiar się gdzieś przemieszczać. Spójrzcie na siebie, nawet z dystansu moderowanego forum nie potraficie rozmawiać bez pretensji, obrażania się a priori i zdrowego ocenienia faktów.




Właśnie co do faktów to zachęcam do odwiedzenia BIP UM Zielonej Góry ( http://bip.zielonagora.pl/index.php?id=131&pp=lista&idppi=426 ) Znalazłem tam zamówienie publiczne na organizację "Winobrania".


W ogłoszeniu, w części KULTURA znajdują się m.in. dwie pozycje:  "7 - zorganizowanie koncertów estradowych zespołów o poziomie artystycznym m.in. "Wilki" i "Myslovitz" - to chyba nie dotyczy PEJI i innnych HIPHOP, oraz "Zorganizowanie koncertów plenerowych z wykorzystaniem różnorodnych rodzajów i stylów muzycznych" - to chyba jest o PEJI.  Czy HIPHOP to KULTURA, godna publicznego mecenatu, czy subkultura działająca w podziemiu? Jestem pewien, że gdyby zapytać konkretnego rodzica-podatnika, czy chce aby z jego pieniędzy opłacono matołków wykrzykujących ze sceny do jego dziecka bełkotliwe przekleństwa - odpowiedziałby absolutnie nie. Ale jak widać komisja konkursowa UM Zielona Góra nie podzieliła w 2009 tego poglądu.


Bardzo możliwe zresztą, że w drugiej ofercie - a firmy te rywalizują już co najmniej 3 lata o zlecenie miasta na organizację winobrania, ofercie, która przegrała - nie było hiphopu. Wspomnę też, że firma ASPE zwyciężyła po raz trzeci i niemal jestem pewien, że w 2010 ASPE przegra przetarg przez PEJĘ.


Więc być może mały i ochroniarze dostali kasę, żeby do burdy doszło i żeby interwencja przyszła w odpowiednim czasie - tak sobie dywaguję luźno.


Co oczywiście nie zmienia faktu, że Peja to żałosna menelska kreatura i z publicznej kasy żaden raper (nie oszukujmy się - większość "lirycsów" to bluzgi -  nie powinien dostać grosika zanim nie przedstawi oświadczenia z tekstami repertuaru wraz z deklaracją i kaucją, którą straci jeżeli będzie "siać zgorszenie" ze sceny.


 


 


Awatar użytkownika
psysutra
Posty: 596
Rejestracja: czwartek 01 sty 2009, 00:00

Re: Peja w ZG - wideorelacja z koncertu (burdy)

Post autor: psysutra » sobota 19 wrz 2009, 08:47

Z tego co wiem to kilka miast już odwołało koncerty Peji.

A co do komunikatu na jego stronie: Czy ktokolwiek wierzy, że ON to napisał?
BZDURA! Komuś kazał napisać, ładnie obrać w słówka i rura.

Dla mnie Peja już kilka lat temu powinien się wycofać ze sceny, jeżeli ciągle gada jak to jest beznadziejnie- mało jest takich "raperów" od siedmiu boleści rozsiewających wtórną i bezsensowną dekadencję wraz z hasłami typu JP (z CHWDP zrezygnowano, bo spora ilość młodzieży "na czasie" miała problem z pisownią słowa ch**, co jest już kompletną żenadą).

Młodzież pragnie klimatu ulicy? Niech wpadną do stanów, jeden kumpel zarobi kulę w łeb, drugiemu nogi połamią i się odechce im "ulicznictwa" i będą się grzecznie uczyć.

A osobom mającym JP na koszulce po prostu współczuję niedorozwoju intelektualnego. W zagrożeniu po kogo zadzwonią? Po pogotowie techniczne czy gazownika
Stay Psychedelic People!

pakamc
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 06 sty 2009, 00:00

Re: Peja w ZG - wideorelacja z koncertu (burdy)

Post autor: pakamc » sobota 19 wrz 2009, 12:45

JP na koszulkach, portfelach, dlugopisach - tragedia, i tu sie zgadzam. Wyrosła w naszym kraju jakas pseudo mentalnosc.


co do incydentu w ZGA, jako gosc ktory obcuje z kultura hip hop jestem w stanie bronic rapera. Zgadzam sie z wypowiedzia Liroya - Jesli ktos wszedłby mi do domu i napluł w twarz, prawdopodobnie wyleciałby szybciej niz wszedł. Proste. akich rzeczy sie nie robi i tyle. Chcialbym zaznaczyc jedno - nie popieram zachowania Peji.


Do zastanowienia jest takze jeden fakt, wydaje mi sie ze najwazniejszy .. co do ch* 15 letni idiota robił na tym koncercie ?


Awatar użytkownika
mr-hammond
Posty: 1416
Rejestracja: poniedziałek 08 gru 2003, 00:00

Re: Peja w ZG - wideorelacja z koncertu (burdy)

Post autor: mr-hammond » sobota 19 wrz 2009, 12:51

Zacznijcie jeszcze pisać Peja ( Rychu)  jesteśmy z Tobą , za chwile to forum będzie przypominało forum artysty o którym tutaj rozprawiamy.


KYMY
Posty: 264
Rejestracja: poniedziałek 23 sty 2006, 00:00

Re: Peja w ZG - wideorelacja z koncertu (burdy)

Post autor: KYMY » sobota 19 wrz 2009, 13:26

...
JP na koszulkach, portfelach, dlugopisach - tragedia, i tu sie zgadzam. Wyrosła w naszym kraju jakas pseudo mentalnosc.

co do incydentu w ZGA, jako gosc ktory obcuje z kultura hip hop jestem w stanie bronic rapera. Zgadzam sie z wypowiedzia Liroya - Jesli ktos wszedłby mi do domu i napluł w twarz, prawdopodobnie wyleciałby szybciej niz wszedł. Proste. akich rzeczy sie nie robi i tyle. Chcialbym zaznaczyc jedno - nie popieram zachowania Peji.


Do zastanowienia jest takze jeden fakt, wydaje mi sie ze najwazniejszy .. co do ch* 15 letni idiota robił na tym koncercie ?
...


 


Czy Liroy to ten półgłówek, którego jedna z piosenek ma refren "je... mi się chce"? Niesamowity ałtorytet i równie głupia odpowiedź ałtorytetu: "że ktoś by mu wszedł do domu". Otóż przypominam, że Peja nie był u siebie w domu, tylko gościnnie, na gościnnej do teraz scenie zielonogórskiej społeczności - w ich domu i za ich pieniądze. Parafrazując Leroy-Merlin`a: "Gdyby ktoś mi wszedł do domu i zaczął bluzgać - zostałby gzecznie wyproszony, bo kultura nie pozwoliłaby mi kopnąć go w d. na co najbardziej by za swe zachowanie zasługiwał" i tego życzę podobnym obszczymurkom-artystom.


Zablokowany