Peja w ZG - wideorelacja z koncertu (burdy)

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Awatar użytkownika
AkselPL
Posty: 1147
Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 00:00

Peja w ZG - wideorelacja z koncertu (burdy)

Post autor: AkselPL » piątek 18 wrz 2009, 02:55

Witajcie


Koncert Peji w Zielonej górze - Video relacja uczestników.


Jak to ma być koncert to ja już wole sobie w łeb strzelić !


http://www.youtube.com/watch?v=355u_Z1iRW0


To dziecko miało 15scie lat!


Powiedzcie mi czy ktoś z polskich artystów zrobił taki numer :|


Czy coś Peji może za to grozić?

Korg M3-73, Korg Radias-R, Korg EXB-Radias, Korg Electribe MX-1, Korg Kaoss Pad 3, Kawaii KC-10, Waldorf Blofeld KB, Ibanez GiO, Fender Mustang III, Behringer XD80USB, Fostex PM1MKII, Behringer K10s, Creative ZXR, E-mu Midi, Reloop RHP-20, FL Studio

Awatar użytkownika
lakiernik
Posty: 399
Rejestracja: piątek 04 maja 2007, 00:00

Re: Peja w ZG - wideorelacja z koncertu (burdy)

Post autor: lakiernik » piątek 18 wrz 2009, 07:33

Bandyta !

Only Hardware System: Elektrony: Machinedrum UW, Monomachine, Octatrack, AnalogFour, DSI Tempest, Korg MS-20 Mini,Yamaha Tenori-on, Waldorf Blofeld, E-mu MP-7, Korg ER-1, Eventide Space, Alesis Bitrman

Kalamb
Posty: 355
Rejestracja: wtorek 15 lip 2003, 00:00

Re: Peja w ZG - wideorelacja z koncertu (burdy)

Post autor: Kalamb » piątek 18 wrz 2009, 09:02

...
Witajcie

Koncert Peji w Zielonej górze - Video relacja uczestników.

Jak to ma być koncert to ja już wole sobie w łeb strzelić !

http://www.youtube.com/watch?v=355u_Z1iRW0

To dziecko miało 15scie lat!

Powiedzcie mi czy ktoś z polskich artystów zrobił taki numer :|

Czy coś Peji może za to grozić?...
 


**************************************


Owszem, za podzeganie do linczu pozbawienie wolności do lat trzech. Poza tym burmistrz ZG rozesłał list do jednostek organizujacych imprezy w całej Polsce z apelem o nie zapraszanie "artysty" Pei.


"Artysta" Tfu. Zwyczajny debil w kuponoszach, który poczuł się cokolwiek za "wielki"


Awatar użytkownika
panduberman
Posty: 64
Rejestracja: wtorek 25 gru 2007, 00:00

Re: Peja w ZG - wideorelacja z koncertu (burdy)

Post autor: panduberman » piątek 18 wrz 2009, 09:13

no cóż...to jeszcze jest luz w porównaniu z taką np Firmą, którą od bycia zorganizowaną strukturą przestępczą dzieli tylko włos. niestey problemem jest też to , że sami słuchacze HipHopu po części chą takich artystów i takich zachowań.




SH-101, Polysix, Juno-106, Bohm, Yamaha CS-5, Nord Electro, Korg M3, Rhodes MK2, Korg R3, komputer, monitory, preampy, szafka, fotel, kubek, popielniczka ;-)

Awatar użytkownika
JankoMuzykant
Posty: 497
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00
Kontakt:

Re: Peja w ZG - wideorelacja z koncertu (burdy)

Post autor: JankoMuzykant » piątek 18 wrz 2009, 09:56

W pewnym sensie jest pozytywna tego strona, gdyż wreszcie nazywa się rzeczy po imieniu. Chodzi o całe to środowisko, które - tu zaraz posypią się gromy - generalnie tworzy defetyzm w sposób możliwie przykry uzurpując sobie pretensje do nazywania tego wszystkiego sztuką.

Może czas powiedzieć w końcu, że król jest nagi, a luźny słowotok o tym jak to jest do tyłka nie stanowi niczego odkrywczego ani w formie, ani w treści.

Poniekąd marzą mi się czasy, gdy w domu kultury, w którym ongiś uczyłem 90% zespołów grało jakąś odmianę metalu albo ostrego rocka (a dodam, że metalu nie trawię). Nie wymagam więcej...
[addsig]
Pozdrawia Adam (przypadkiadama.com)

Awatar użytkownika
mr-hammond
Posty: 1416
Rejestracja: poniedziałek 08 gru 2003, 00:00

Re: Peja w ZG - wideorelacja z koncertu (burdy)

Post autor: mr-hammond » piątek 18 wrz 2009, 10:05

Zaangażowanie z jakim wyzywał ze sceny tego chłopaka jest wręcz przerażające. Nie wiem najprawdopodobniej kompleksy.


Chciałbym usłyszeć " temu panu już podziękujemy" , ale wiem że nic takiego się nie stanie.


Bo każdy ma prawo do wpadki, ale czy to była wpadka ?


Równie dobrze mógł wyciągnąć broń i chłopaczka w strone chłopaka odpalic.


Awatar użytkownika
ula
Posty: 251
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2003, 00:00

Re: Peja w ZG - wideorelacja z koncertu (burdy)

Post autor: ula » piątek 18 wrz 2009, 10:14

Peja Tylko zyska na tym całym zajsciu , zrobili mu taaaaaka promocje
Pozdrawiam Ula :)

tomkat_75
Posty: 170
Rejestracja: piątek 20 mar 2009, 00:00

Re: Peja w ZG - wideorelacja z koncertu (burdy)

Post autor: tomkat_75 » piątek 18 wrz 2009, 10:24

Niezależnie co się tam stało to temu tzw. artyście należy się kryminał. Właściwie blacharnia powinna go ze sceny zdjąc. Taki mały HITLEREK. O tym środowisku świadczy jeszcze wypowiedź Liroya : http://www.youtube.com/watch?v=UKuwTVc67V8&feature=related że właściwie to OK że tak się stało... Na imprezie wśród "normalnych" ludzi gdy ktoś zaczyna kogoś prowokować wpada ochrona i wyławia gościa na bok i nic poza tym się nie dzieje. Widziałem to tyle razy... Cofamy się chyba w epokę brunatnych koszul. I to o dziwo nie za sprawą łysych w czerwonych szelkach tylko za sprawą niby tej zbuntowanej i wartościowej części młodzieży... Wymiotować się chce... Chcą zmieniać świat a idą ścieżkami wydeptanymi przez siepaczy karła z wąsikiem.


Kalamb
Posty: 355
Rejestracja: wtorek 15 lip 2003, 00:00

Re: Peja w ZG - wideorelacja z koncertu (burdy)

Post autor: Kalamb » piątek 18 wrz 2009, 10:34

...Peja Tylko zyska na tym całym zajsciu , zrobili mu taaaaaka promocje ... 


************************************************


Tak, przecież pokazał całej Polsce, że nie jest "frajerem". Pokazał po/ziomkom jak należy się rozprawiać z krytyką. Pokazał jakim jest bohaterem cudzymi rękami. Tak zlikwidował "wroga klasowego" w obronie "świętości", tak mu walnął rekami fanów, aż mu kredki z tornistra wypadły...to dopiero bohater..


a tak na marginesie fragment oświadczenia zamieszczonego na oficjalnej stronie Peji:


"W związku ze zdarzeniem, które miało miejsce podczas mojego koncertu w Zielonej Górze, w dniu 12 września bieżącego roku chciałbym przekazać wyrazy ubolewania nad zaistniałą sytuacją oraz przeprosić opinię publiczną, władze Zielonej Góry, a przede wszystkim uczestników koncertu oraz fanów za moje zachowanie.

Chciałbym zapewnić, że nie było moją intencją wywoływanie jakichkolwiek negatywnych emocji publiczności, a na pewno nie nawoływanie do przemocy. Moje zachowanie było wynikiem emocji i silnego wzburzenia w skutek prowokacyjnego zachowania jednego z uczestników koncertu. Nie przewidziałem gwałtowności reakcji tłumu oraz tego, iż zdarzenia przybiorą taki obrót. Nie może to jednak tłumaczyć do końca mojego zachowania. Jestem świadom, iż na artyście ciąży wielka odpowiedzialność, obejmująca także panowanie nad emocjami w sytuacjach podobnych do tych, jakie miały miejsce podczas koncertu w Zielonej Górze. Przyznaję, że tego wieczoru nie udało mi się sprostać temu zadaniu, za co jeszcze raz wszystkich przepraszam.


I kto tu jest frajerem?...


Awatar użytkownika
KAFEL
Posty: 713
Rejestracja: poniedziałek 04 sie 2003, 00:00

Re: Peja w ZG - wideorelacja z koncertu (burdy)

Post autor: KAFEL » piątek 18 wrz 2009, 10:48

I kto tu jest frajerem?...


Peja oczywiście ... no i gnojek prowokatorek który przyszedł na jego "występ" tylko po to, aby pokazywać fucka też, nie mówiąc już o bijących aktywistach. Cała ta imprezka to jedno wielkie G...NO !!!


Zablokowany