Nasza muzyka...

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
perfektsound
Posty: 321
Rejestracja: wtorek 17 cze 2008, 00:00

Re: Nasza muzyka...

Post autor: perfektsound » czwartek 24 kwie 2014, 11:22

...A to wrzucę coś od siebie. Całość grana z gał i przycisków tylko na YamahaRM1x+Behringer BCR2000. Żadnych dodatkowych urządzeń, pomijając mikser. Brzmienia programowałem sam.

https://soundcloud.com

miłego odsłuchu.
...
 


He he, a moja jamaszka  Rm1X leży w skrzyni i od lat jej nie uruchamiałem ;) Fajny acidowy kawałek.

Alternatywna muzyka elektorniczna.

Awatar użytkownika
raflezjak
Posty: 135
Rejestracja: sobota 24 mar 2012, 00:00
Kontakt:

Re: Nasza muzyka...

Post autor: raflezjak » czwartek 24 kwie 2014, 15:38

......A to wrzucę coś od siebie. Całość grana z gał i przycisków tylko na YamahaRM1x+Behringer BCR2000. Żadnych dodatkowych urządzeń, pomijając mikser. Brzmienia programowałem sam. https://soundcloud.com miłego odsłuchu. ... 
He he, a moja jamaszka  Rm1X leży w skrzyni i od lat jej nie uruchamiałem ;) Fajny acidowy kawałek....

ta yamaha potrafi robić z głową dziwne rzeczy ;)
BCR-2000, PCR-500, UMA25s, Roland D-10, Yamaha RM1X, Yamaha SU 700, Yamaha A3000, Roland MC-303, Kaossilator, Exar SM07, Crumar Multiman-S(w rozsypce), Behringer MS40, Renoise.

Goddard
Posty: 208
Rejestracja: piątek 28 lip 2006, 00:00

Re: Nasza muzyka...

Post autor: Goddard » czwartek 24 kwie 2014, 18:21

Co ciekawe, w utworze wspomnianym śpiewa... specjalista od wokalnej muzyki dawnej z AM w Krakowie, czyli tak zwana beka na maksa!



Mógłbym Cię prosić o nazwisko tego wokalisty?


Awatar użytkownika
gores
Posty: 288
Rejestracja: czwartek 13 kwie 2006, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasza muzyka...

Post autor: gores » piątek 25 kwie 2014, 09:01

Witaj! Wokalista prosił aby nie ujawniać jego nazwiska. Wiąże sie to ponoć z tym, że cały czas mimo wszystko stara się studiować, rozwijać i działać w nurcie muzyki dawnej. Jest to specyficzne środowisko ludzkie i każdy patrzy wilkiem na jakiekolwiek próby działalności rozrywkowej. Nie daj boże gdyby ktoś przypadkiem jeszcze odniósł sukces! Byłby spalony zupełnie. Utwór "Bułeczka" jest dość ...hmmm.... ekscentryczny w tekście, z pewnością ten fakt nie pomaga.

Ciekawe zjawisko przy okazji nie sądzicie? Też jestem po przygodzie z AM w Krakowie i rozumiem to doskonale.

PS. Napisz proszę jakieś swoje uwagi a propos Bułeczki, nikt się nie kwapi do oceny, prócz marcinPALUCH'a, któremu przy okazji dziękuję za ciepłe słowa. Niestety to prawda, utwór powstał w piwnicy...

Awatar użytkownika
Jarut
Posty: 70
Rejestracja: czwartek 11 lip 2013, 00:00

Re: Nasza muzyka...

Post autor: Jarut » poniedziałek 28 kwie 2014, 15:12

moja kolej :) poniżej mój remix piosenki Paul'a Waaktaar'a z A-HA - miłego sluchania :)

https://soundcloud.com/godsownmedicine/paul-waaktaar-savoy-manmade-lake-gods-own-medicine-remix-2014



Lagertha
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 08 maja 2014, 00:00

Re: Nasza muzyka...

Post autor: Lagertha » czwartek 08 maja 2014, 15:15

dla mnie bomba, wrzuciłam sobie na mp3 mam nadzieję że nie masz  nic przeciwko ;p


[addsig]

Awatar użytkownika
Freemind
Posty: 104
Rejestracja: poniedziałek 08 lip 2002, 00:00

Re: Nasza muzyka...

Post autor: Freemind » wtorek 03 cze 2014, 13:15

To i ja się pochwalę :)

LINK

Całość miksowana OTB. Mastering zrobiony na UAD-2 + PSP.

Oczywiście piosenkę można przesyłać do woli, nagrywać na "empetrójki" itp.

Mile widziane "lajki" naszej facebook'owej strony www.facebook.com/svoyeproject , jeśli piosenka się spodoba :)
IroN Audio i7 4.2GHz (Kaby Lake) 16GB RAM, OS X Sierra, / Universal Audio Apollo Quad / Wes Audio Beta76 / Novation 61SL MkII / NI Maschine / Pro Tools 12.8 / Cubase 9.5 Pro / PSP Total Pack / D16 / Waves / NI Komplete 8 Ultimate / Arturia V Collection

Awatar użytkownika
raflezjak
Posty: 135
Rejestracja: sobota 24 mar 2012, 00:00
Kontakt:

Re: Nasza muzyka...

Post autor: raflezjak » środa 04 cze 2014, 12:40

...To i ja się pochwalę :)

LINK

Całość miksowana OTB. Mastering zrobiony na UAD-2 + PSP.

Oczywiście piosenkę można przesyłać do woli, nagrywać na "empetrójki" itp.

Mile widziane "lajki" naszej facebook'owej strony www.facebook.com/svoyeproject , jeśli piosenka się spodoba :) ...

no nie powiem nic szczególnego. ale ostro, wysoka pólka :)
BCR-2000, PCR-500, UMA25s, Roland D-10, Yamaha RM1X, Yamaha SU 700, Yamaha A3000, Roland MC-303, Kaossilator, Exar SM07, Crumar Multiman-S(w rozsypce), Behringer MS40, Renoise.

Awatar użytkownika
eltorro
Posty: 11
Rejestracja: środa 27 lis 2013, 00:00

Re: Nasza muzyka...

Post autor: eltorro » niedziela 08 cze 2014, 13:27

Mój remix/mix spod kompletnie nowego projektu (miałem kilkuletni zastój z tworzeniem własnej muzyki i wziąłem się poważnie za sound design).

Nie jest to jakiś wypas ale niech odsłucha to ktokolwiek poza mną,o promocji nie mam zielonego pojęcia Wink



https://www.youtube.com/watch?v=fB4wPtQH2hw

salamandraplamista
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 19 cze 2014, 00:00

Re: Nasza muzyka...

Post autor: salamandraplamista » czwartek 19 cze 2014, 16:41

Według mnie całkiem spoko.
[addsig]

ODPOWIEDZ