Jaki macie w planach następny zakup?

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
mrbm
Posty: 142
Rejestracja: środa 19 sty 2011, 00:00

Jaki macie w planach następny zakup?

Post autor: mrbm » poniedziałek 06 cze 2011, 07:54

Więc.. Czy i jaki macie w planach następny zakup? Tylko nie chodzi o listę życzeń, ale o zdecydowane zamierzenie, które chcecie zrealizować w najbliższym czasie? I czy to jest jakaś pilna potrzeba, czy po prostu zakup w ramach rozbudowy swojego studia?

Ja nareszcie, po wieeeelu latach, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że właściwie mam już wszystko czego
mi dokładnie potrzeba :) A nie jest to wcale klasyczny wypas. Ot - dobry komputer z dobrym interfejsem, potrzebne oprogramowanie (ani mniej ani więcej) dobra (88) klawiatura, sterownik DAWa, pożądny odsłuch, dwa 24'' monitory, dobry mic, bardzo dobre słuchawy. Wsio. (obym sobie tym tematem nie zapeszył) :)
Core i5, 16GB RAM, Sonar8 Producer, NI Komplete 7, VSLinstruments, Symphobia, Tonehammer Requiem, CineOrch, Hollywoodwinds, Drums of War

mrbm
Posty: 142
Rejestracja: środa 19 sty 2011, 00:00

Re: Jaki macie w planach następny zakup?

Post autor: mrbm » poniedziałek 06 cze 2011, 08:04

ps.
i wiecie... nie tyle chciałem się "pochwalić" swoją sprzętową ascezą , co naszła mnie myśl, ile niepotrzebnych rzeczy po drodze mi się przewinęło (trochę tego było) ile błedów popełniłem, żeby dojść do takiej prostoty. Inna sprawa, że dzisiejsza technologia to jednak inna bajka w stosunku do tego co było 7-8 lat temu...
Core i5, 16GB RAM, Sonar8 Producer, NI Komplete 7, VSLinstruments, Symphobia, Tonehammer Requiem, CineOrch, Hollywoodwinds, Drums of War

Awatar użytkownika
AkselPL
Posty: 1147
Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 00:00

Re: Jaki macie w planach następny zakup?

Post autor: AkselPL » poniedziałek 06 cze 2011, 08:23

Korg Kronos, Korg Monotribe,


[addsig]
Korg M3-73, Korg Radias-R, Korg EXB-Radias, Korg Electribe MX-1, Korg Kaoss Pad 3, Kawaii KC-10, Waldorf Blofeld KB, Ibanez GiO, Fender Mustang III, Behringer XD80USB, Fostex PM1MKII, Behringer K10s, Creative ZXR, E-mu Midi, Reloop RHP-20, FL Studio

Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Re: Jaki macie w planach następny zakup?

Post autor: Akton » poniedziałek 06 cze 2011, 08:52

...Więc.. Czy i jaki macie w planach następny zakup?


 


Więc :) Mam w planie zakup niewiekiego studia w Hollywood. Oczywiście nie mam pewności, czy mi to wyjdzie, ale takie plany istnieją :)


[addsig]
NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

mrbm
Posty: 142
Rejestracja: środa 19 sty 2011, 00:00

Re: Jaki macie w planach następny zakup?

Post autor: mrbm » poniedziałek 06 cze 2011, 08:55

Więc :) Mam w planie zakup niewiekiego studia w Hollywood. Oczywiście nie mam pewności, czy mi to wyjdzie, ale takie plany istnieją :)...

Tam się lepiej komponuje? :)
Core i5, 16GB RAM, Sonar8 Producer, NI Komplete 7, VSLinstruments, Symphobia, Tonehammer Requiem, CineOrch, Hollywoodwinds, Drums of War

Awatar użytkownika
AkselPL
Posty: 1147
Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 00:00

Re: Jaki macie w planach następny zakup?

Post autor: AkselPL » poniedziałek 06 cze 2011, 08:59

...Więc :) Mam w planie zakup niewiekiego studia w Hollywood. Oczywiście nie mam pewności, czy mi to wyjdzie, ale takie plany istnieją :)...

Tam się lepiej komponuje? :)...
 


Tak tam instrumenty lepiej grają i szybciej się włączają.


[addsig]
Korg M3-73, Korg Radias-R, Korg EXB-Radias, Korg Electribe MX-1, Korg Kaoss Pad 3, Kawaii KC-10, Waldorf Blofeld KB, Ibanez GiO, Fender Mustang III, Behringer XD80USB, Fostex PM1MKII, Behringer K10s, Creative ZXR, E-mu Midi, Reloop RHP-20, FL Studio

Awatar użytkownika
JankoMuzykant
Posty: 497
Rejestracja: czwartek 14 mar 2002, 00:00
Kontakt:

Re: Jaki macie w planach następny zakup?

Post autor: JankoMuzykant » poniedziałek 06 cze 2011, 09:56

Planów zakupowych żadnych, mam wszystko co potrzeba do zrobienia fajnej muzyki oprócz tak sprawnego posługiwania się instrumentami jakiego bym chciał i wystarczającej ilości czasu na to wszystko. A tego akurat się nie da kupić :(
[addsig]
Pozdrawia Adam (przypadkiadama.com)

Awatar użytkownika
Marc.The.Drummer
Posty: 205
Rejestracja: czwartek 07 paź 2010, 00:00
Kontakt:

Re: Jaki macie w planach następny zakup?

Post autor: Marc.The.Drummer » poniedziałek 06 cze 2011, 10:04

Ensoniq DP/4


T.C Electronic Studio Konnekt 48


Access Virus B rack

http://dirtydrumzstudio.blogspot.com/

Goddard
Posty: 208
Rejestracja: piątek 28 lip 2006, 00:00

Re: Jaki macie w planach następny zakup?

Post autor: Goddard » poniedziałek 06 cze 2011, 10:40

A ja bym chętnie kupił trochę tej siły, która przez lata kazała mi spędzać całe dnie przy Protrackerze. Pytałem w Thomannie, ale nie mają...


mrbm
Posty: 142
Rejestracja: środa 19 sty 2011, 00:00

Re: Jaki macie w planach następny zakup?

Post autor: mrbm » poniedziałek 06 cze 2011, 10:57

...A ja bym chętnie kupił trochę tej siły, która przez lata kazała mi spędzać całe dnie przy Protrackerze. Pytałem w Thomannie, ale nie mają......
...

Widziałem tutaj , są nawet promocje :)
Core i5, 16GB RAM, Sonar8 Producer, NI Komplete 7, VSLinstruments, Symphobia, Tonehammer Requiem, CineOrch, Hollywoodwinds, Drums of War

ODPOWIEDZ