Wartości forum EiS

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Wartości forum EiS

Post autor: Akton » poniedziałek 22 sie 2011, 10:31

Witam kolegów po raz pięćsetny - mały jubileusz, z okazji którego chciałbym coś napisać. Pamiętam swoje początki tutaj - rachityczne, infantylne pytania etc, czyli typowy początkujący. Koledzy z forum nigdy nie potraktowali mnie lekceważąco, przeciwnie, podpowiadali różne rozwiązania, udzielali bezcennych porad. Nie ograniczyłem się jednak do zdobywania wiedzy (głównie realizatorskiej, bo muzycznej trochę posiadam Wink) poprzez ciągłe pytania, lecz studiowałem - głównie materiały zawarte w naszym Miesięczniku. Gdy czegoś naprawdę nie rozumiałem, pytałem i otrzymywałem odpowiedź.



Reasumując - dziękuję tym wszystkim, którzy zechcieli podzielić się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem, lecz przede wszystkim bardzo dziękuję Miesięcznikowi i tworzącym go Ludziom - specjalnie przez duże "L". EiS to ogromna kopalnia wiedzy, z której w jakimś tam procencie skorzystałem. Dzięki Wam pracuję dziś na VSTi, które są dla mnie czymś szczególnym. Bez Was mógłbym o czymś takim jedynie pomarzyć. Pomijając materiały publicystyczne niejednokrotnie zwracałem się do naszych Redaktorów (m.in. Panów Tomasza Wróblewskiego, Macieja Polańskiego, Macieja Dobrskiego i Wojciecha Chabinki)  z różnymi pytaniami i ZAWSZE otrzymałem komunikatywną odpowiedź.



I jeszcze słówko o pewnej Pani - Agnieszce Iwacyk. Przesympatyczna i tak bardzo uczynna, że aż głupio mi było prosić o takie czy inne materiały - zawsze je otrzymałem.



Jeszcze raz wszystkim - Redakcji i Kolegom z okazji 500-go wpisu serdecznie za wszystko dziękuję.



Andrzej Mariusz Kolendo - Poznań


[addsig]
NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

Awatar użytkownika
Tb_Studio
Posty: 354
Rejestracja: sobota 23 kwie 2005, 00:00
Kontakt:

Re: Wartości forum EiS

Post autor: Tb_Studio » poniedziałek 22 sie 2011, 10:55

Wszystko pięknie tylko flaszeczki nie widzę :)
[addsig]
Filip Michalski - główny specjalista ds. emisji i produkcji reklam
Polskie Radio SA

Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Re: Wartości forum EiS

Post autor: Akton » poniedziałek 22 sie 2011, 11:04

...Wszystko pięknie tylko flaszeczki nie widzę :) ... 


 


:) Jestem takim dziwakiem, bo nie używam alkoholu :) Kiedyś ktoś, kto mnie dopiero poznał, zapytał: "Czy Ty jesteś na odwyku?" :)


Jak się nauczę pić, to masz flaszkę jak w banku :)


[addsig]
NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

Awatar użytkownika
JzK
Posty: 71
Rejestracja: czwartek 02 lis 2006, 00:00

Re: Wartości forum EiS

Post autor: JzK » poniedziałek 22 sie 2011, 11:57

Hej
Nie jestem zbyt aktywny na tym forum ale chce powiedzieć jedno: gdyby nie EIS nie wiem gdzie bym był teraz ze swoją wiedzą. Czytuję was od paaru lat i zauważam wiele zmian na lepsze np. dużo praktycznych porad, nauka obsługi urządzeń, wtyczek, dużo dobrego darmowego softu, brzmień. Wszystko idzie w coraz lepszym kierunku. Tej wiedzy nie dało by się po prostu "łyknąć z internetu". Kształcicie od podstaw wielu przyszłych producentów i realizatorów naprawdę duże brawa dla redakcji za to. Człowiek czytając testy urządzeń ma wrażenie obcowania z tym sprzętem - to jest piękne. Jedyne co zauważyłem na minus to już nie te obszerne i jakże pięknie napisane testy, recenzje, opisy - z jajem - jak parę lat temu ( znakomici teksciarze ) cóż wszystko się zmienia. Mimo wszystko wielkie dzięki za takie czasopismo i za wiedzę, którą można zdobyć, również na tym nieocenionym forum. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za te wspaniałe lata


Paweł Szczedruk
Białystok
na luzaku ! jak zawsze

Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: Wartości forum EiS

Post autor: DJOZD » poniedziałek 22 sie 2011, 12:27

Forum troche skostniałe, sam sie też tak czuje , ale zostało tu powiedziane tak dużo że już trudno cokolwiek rewolucyjnego dodać.  Jednak pierwszym punktem na wishlist is - EDYCJA POSTÓW. Z okazji jubleuszu kolegi Aktona, prosimy w ramach rozwoju o wprowadzenie tej jakże potrzebnej opcji. Przyczyni się ona do polepszenia jakości formy postów i zmniejszenia błędów zarówno merytorycznych ortograficznych, czy literówek. Sam często wtrakcie pracy zaglądam na forum odpisując komuś. Zdarza sie popełnic błąd, zjeść literki, lub napisać nieskładne zdanie. Z powodu pośpiechu. Potem nie ma tego jak poprawić i wstyd idzie w świat. A za tym jakość prezentowanej treści forum świadczącej o jej użytkownikach i włodarzach.



PS. Nawet słownik z mojej ulubionej Operki nie działa w oknie pisania postu na stronie EIS. W innych forach działa znakomicie, tutaj nie.  



Awatar użytkownika
preceli
Posty: 2452
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2004, 00:00

Re: Wartości forum EiS

Post autor: preceli » poniedziałek 22 sie 2011, 18:51

...Nawet słownik z mojej ulubionej Operki nie działa w oknie pisania postu na stronie EIS. W innych forach działa znakomicie, tutaj nie...

Aby w pojechanej Operze (wiem co piszę) słownik zadziałał musisz pracować z tekstem nieformatowanym. Czyli trzeba nacisnąć zielony button "odpowiedz".
Przejdź może na Firefox a zapomnisz o problemie gdziekolwiek.
[addsig]
Wiedza zawsze ileś tam kosztuje, głupoty i niewiedzy nie da się oszacować.

Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: Wartości forum EiS

Post autor: DJOZD » poniedziałek 22 sie 2011, 21:21

......Nawet słownik z mojej ulubionej Operki nie działa w oknie pisania postu na stronie EIS. W innych forach działa znakomicie, tutaj nie...

Aby w pojechanej Operze (wiem co piszę) słownik zadziałał musisz pracować z tekstem nieformatowanym. Czyli trzeba nacisnąć zielony button "odpowiedz".
Przejdź może na Firefox a zapomnisz o problemie gdziekolwiek. ...
 


 


Cześć Precelku Zawsze służysz dobrą radą. Na nieformatowanym działa super. 


Operki nie zmienie bo jest dla mnie idelaną przeglądarką i nie rozumiem co ci sie w niej nie podoba. A agitacji to panie nie zdzierżę hehe   Mam kumpla który też ma na czole Mozilla i jakoś ciężko mi sie nim rozmawia o pewnych kwestiach. 


Dzięki za radę.  ;-) 


Zbynia
Posty: 7665
Rejestracja: sobota 09 paź 2004, 00:00

Re: Wartości forum EiS

Post autor: Zbynia » poniedziałek 22 sie 2011, 23:49

FF to nie porada - juz lepiej chrome :) bo sporo szybszy.I tez nie idealny


FF to coś co bym zostawił na sam koniec(wolę nawet IE od tego)


Awatar użytkownika
preceli
Posty: 2452
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2004, 00:00

Re: Wartości forum EiS

Post autor: preceli » wtorek 23 sie 2011, 07:33

...FF to nie porada - juz lepiej chrome :) bo sporo szybszy.I tez nie idealny
FF to coś co bym zostawił na sam koniec(wolę nawet IE od tego)...

To zależy do czego wykorzystujesz przegladarkę. Jeśli do serfowania po Necie, to only bystry Chrome. Jeśli zaś (tak jak ja) do pracy z projektami, to mułowaty cokolwiek Firefox z jego genialnymi rozszerzeniami i wtyczkami dla webmasterów jest jak na razie nie do zastąpienia. Przy tym nic dziś nie stoi na przeszkodzie aby mieć wszystkie przegladarki i wybierać sobie taką, jaka w danej chwili najlepiej się sprawdzi. Osobiście z IE praktycznie wogóle nie korzystam bo po zamknięciu zawsze zostawia ogony (wątki) w systemie, które w razie potrzeby trzeba później ręcznie ukatrupiać. Już wolę Operę.
[addsig]
Wiedza zawsze ileś tam kosztuje, głupoty i niewiedzy nie da się oszacować.

Awatar użytkownika
delorjan
Posty: 408
Rejestracja: wtorek 26 kwie 2005, 00:00

Re: Wartości forum EiS

Post autor: delorjan » środa 24 sie 2011, 12:08

bo IE to najlepszy program do ściągania Firefoxa ;) (i innych przeglądarek oczywiście)


ODPOWIEDZ