15-lecie EiS - Twoja historia

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Awatar użytkownika
rednacz
Posty: 89
Rejestracja: czwartek 23 maja 2002, 00:00

15-lecie EiS - Twoja historia

Post autor: rednacz » piątek 09 wrz 2011, 20:59

Jak zapewne wiecie, nasz październikowy numer będzie nieco inny niż wszystkie, ponieważ mija równo 15 lat od chwili wydania pierwszego numeru EiS (ale ten czas leci...). Jeśli macie jakieś ciekawe wspomnienia związane z naszym magazynem, jeśli w czymś Wam pomogliśmy albo sprawiliśmy, że coś się w Waszym życiu zmieniło, napiszcie nam o tym. Możecie pisać na Forum lub przysyłać maile bezpośrednio do mnie na adres wroblewski(at)eis.com.pl. Autorzy najciekawszych wypowiedzi - na które czekamy do wtorku 13 września - znajdą je drukiem w październikowym numerze oraz mogą liczyć na interesujące nagrody i upominki


Tomasz Wróblewski


Awatar użytkownika
KiełBasa
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 05 wrz 2011, 00:00

Re: 15-lecie EiS - Twoja historia

Post autor: KiełBasa » sobota 10 wrz 2011, 11:57

...
Jak zapewne wiecie, nasz październikowy numer będzie nieco inny niż wszystkie, ponieważ mija równo 15 lat od chwili wydania pierwszego numeru EiS (


 


Wszystkiego najlepszego! Z EiS związany jestem ...dłużej niż ze swoją żoną. Czyli ponad 10 lat. Zmiana formatu miesięcznika to dość ciekawe zjawisko: to chyba jedyny taki przypadek, że miesięcznik zmniejsza format, a jego treść wzrasta. Właściwie mogę też napisać, że większość mojej wiedzy na temat realizacji pochodzi z "Estrady i Studia". Czekam na pierwszą płytę zrealizowaną przez redaktorów i współpracowników Waszego magazynu. Naczelny na wokalu!




Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Re: 15-lecie EiS - Twoja historia

Post autor: Akton » niedziela 11 wrz 2011, 09:04

Możecie pisać na Forum lub przysyłać maile bezpośrednio do mnie na adres wroblewski(at)eis.com.pl.




Udało mi się nawet coś napisać, ale pogubiłem się, jeżeli chodzi o Pański adres mailowy. W zakładce "Redakcja" widnieje inny, tu jest też inny, nota bene z jakimiś nawiasami....Frown


Na który adres można wysłać maila, Panie Tomaszu? 


 


Pozdrawiam serdecznie


[addsig]
NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

Awatar użytkownika
rednacz
Posty: 89
Rejestracja: czwartek 23 maja 2002, 00:00

Re: 15-lecie EiS - Twoja historia

Post autor: rednacz » niedziela 11 wrz 2011, 20:19

Na który adres można wysłać maila, Panie Tomaszu?


Proszę wysłać na wroblewski@eis.com.pl

Pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Re: 15-lecie EiS - Twoja historia

Post autor: Akton » czwartek 03 lis 2011, 07:58

Autorzy najciekawszych wypowiedzi - na które czekamy do wtorku 13 września - znajdą je drukiem w październikowym numerze oraz mogą liczyć na interesujące nagrody i upominki

Tomasz Wróblewski...
 


 


Cry


[addsig]
NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

ODPOWIEDZ