Uwaga na KORGa

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Awatar użytkownika
g7igor
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 13 paź 2011, 00:00

Uwaga na KORGa

Post autor: g7igor » czwartek 13 paź 2011, 09:32

Możliwe, że dla wielu z Was sprawa poniżej nie jest problemem. Dla chrześcijan jednak powinna być i do Nich kieruję ten post. KORG stosuje perfidny zabieg, czego dowód znajduje się od 04:09 tutaj - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yMX-T5Nx4is (Jeżeli nie jesteś w stanie łaski uświęcającej - nie oglądaj; rzecz nie jest obojętna duchowo). Ja za produkty KORGa dziękuję. Nie kupię.


 


 

Świeżak w temacie. Ale szybko się uczę;-)

Awatar użytkownika
AkselPL
Posty: 1147
Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 00:00

Re: Uwaga na KORGa

Post autor: AkselPL » czwartek 13 paź 2011, 10:14

...
Możliwe, że dla wielu z Was sprawa poniżej nie jest problemem. Dla chrześcijan jednak powinna być i do Nich kieruję ten post. KORG stosuje perfidny zabieg, czego dowód znajduje się od 04:09 tutaj - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yMX-T5Nx4is (Jeżeli nie jesteś w stanie łaski uświęcającej - nie oglądaj; rzecz nie jest obojętna duchowo). Ja za produkty KORGa dziękuję. Nie kupię.

 

 ...
 


Hahaha :D 04:!5 dokładnie


Mnie to zupełnie nie przeszkadza, może tam być nawet 666 ave satan a i tak będę używał tych urządzeń jeśli będę miał taką potrzebę.


[addsig]
Korg M3-73, Korg Radias-R, Korg EXB-Radias, Korg Electribe MX-1, Korg Kaoss Pad 3, Kawaii KC-10, Waldorf Blofeld KB, Ibanez GiO, Fender Mustang III, Behringer XD80USB, Fostex PM1MKII, Behringer K10s, Creative ZXR, E-mu Midi, Reloop RHP-20, FL Studio

Awatar użytkownika
Łukasz1985
Posty: 767
Rejestracja: poniedziałek 24 sty 2005, 00:00

Re: Uwaga na KORGa

Post autor: Łukasz1985 » czwartek 13 paź 2011, 10:35

ha ha ha dobre{#śmiech}

Cubase Pro 8 - Windows 7 Home Premium (64bit)

Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Re: Uwaga na KORGa

Post autor: Akton » czwartek 13 paź 2011, 12:10

...
Możliwe, że dla wielu z Was sprawa poniżej nie jest problemem. Dla chrześcijan jednak powinna być i do Nich kieruję ten post. KORG stosuje perfidny zabieg, czego dowód znajduje się od 04:09 tutaj - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yMX-T5Nx4is (Jeżeli nie jesteś w stanie łaski uświęcającej - nie oglądaj; rzecz nie jest obojętna duchowo). Ja za produkty KORGa dziękuję. Nie kupię.



A poza tym wszystko ok? 

 ...
 


[addsig]
NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

Awatar użytkownika
Jarek_Zand
Posty: 127
Rejestracja: niedziela 23 sie 2009, 00:00

Re: Uwaga na KORGa

Post autor: Jarek_Zand » czwartek 13 paź 2011, 12:14

...
Możliwe, że dla wielu z Was sprawa poniżej nie jest problemem. Dla chrześcijan jednak powinna być i do Nich kieruję ten post. KORG stosuje perfidny zabieg, czego dowód znajduje się od 04:09 tutaj - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yMX-T5Nx4is (Jeżeli nie jesteś w stanie łaski uświęcającej - nie oglądaj; rzecz nie jest obojętna duchowo). Ja za produkty KORGa dziękuję. Nie kupię.

A skąd ta pewność, że Korg nawiązuje do Chrześcijańskiego znaczenia odwróconego pentagramu? Ten zank wystepuje w wielu kulturach i mitach od epoki neolitu i najczęściej jego znaczenie było pozytywne. Może na przykład ktoś w Korg-u chciał wykorzystać mądrość starożytnych babilończyków, którzy (cytat z Wikipedii): "...często rysowali go na pojemnikach z żywnością, co miało zapobiegać jej gniciu." - w ten sposób Monotribe będzie trwały. {#śmiech}


Awatar użytkownika
malichos
Posty: 26
Rejestracja: piątek 10 lut 2006, 00:00

Re: Uwaga na KORGa

Post autor: malichos » czwartek 13 paź 2011, 12:19

...
Możliwe, że dla wielu z Was sprawa poniżej nie jest problemem. Dla chrześcijan jednak powinna być i do Nich kieruję ten post....



Mam nadzieję, że to żart z twojej strony. Jesli nie, to współczuję. Jestem chrześcijaninem i nie przeszkadza mi to. I co, mam się wstydzić? Zawsze można po otwarciu bebechów korga odwrócić pudełko do góry nogami - wtedy będzie widać prawidłowy pentagram. Ewentualnie zakleić znak w diabły (ooops, sorry) np. gumą do żucia. Więcej luzu! Szkoda życia.


Awatar użytkownika
preceli
Posty: 2452
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2004, 00:00

Re: Uwaga na KORGa

Post autor: preceli » czwartek 13 paź 2011, 14:05

...Nie kupię...

Zgadnij kolego kogo to niby tu obchodzi?


Toż trzeba centralnie na głowę upaść, i to mocno z wysoka, a przy tym być na maksa ignorantem w te klocki, aby ten symbol utożsamiać tylko z jednym konkretnym wyznaniem.



Generalnie jest to jeszcze jedna zawodowa prezentacja w wykonaniu Nicka Batta
[addsig]
Wiedza zawsze ileś tam kosztuje, głupoty i niewiedzy nie da się oszacować.

Doomy
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 00:00

Re: Uwaga na KORGa

Post autor: Doomy » czwartek 13 paź 2011, 14:59

(Jeżeli nie jesteś w stanie łaski uświęcającej - nie oglądaj; rzecz nie jest obojętna duchowo). Ja za produkty KORGa dziękuję. Nie kupię.


Jak Bóg chce kogoś pokarać to mu rozum odbiera.


Zablokowany