Kalendarz EiS

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Kalendarz EiS

Post autor: Akton » środa 07 gru 2011, 14:55

Na Facebook'u Pan Wojtek Chabinka zasugerował pozyskanie kalendarza Sennheisera. Od razu skojarzyłem to sobie z naszym,  wydanym z grudniowym numerem EiS. Oczywiście ani mi w głowie negować zasług tych panów, którzy się w nim znaleźli, lecz moim skromnym zdaniem chyba nie na tym polega zrobienie kalendarza, z którego będą mnie przez cały rok straszyć fotki tych osobistości. Miałem nadzieję, że np. zostaną w nim (kalendarzu) umieszczone chociażby zdjęcia ciekawych instrumentów  hardware i software, których przecież było multum w kolejnych wydaniach EiS i które byłyby ozdobą każdego muzycznego pokoju z uwagi na ich atrakcyjny wygląd (niektóre wyglądają super), a na rewersie strony można by chociażby skrótowo opisać ich właściwości. Byłoby i atrakcyjnie, i marketingowo. Wielka szkoda.


Jestem zagorzałym fanem EiS, ale niestety nie powieszę naszego kalendarza na swojej ścianie i bardzo jest mi z tego powodu przykro :(


[addsig]
NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

Awatar użytkownika
NeckUno1
Posty: 39
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2010, 00:00

Re: Kalendarz EiS

Post autor: NeckUno1 » czwartek 08 gru 2011, 11:26

...
Na Facebook'u Pan Wojtek Chabinka zasugerował pozyskanie kalendarza Sennheisera. Od razu skojarzyłem to sobie z naszym,  wydanym z grudniowym numerem EiS. Oczywiście ani mi w głowie negować zasług tych panów, którzy się w nim znaleźli, lecz moim skromnym zdaniem chyba nie na tym polega zrobienie kalendarza, z którego będą mnie przez cały rok straszyć fotki tych osobistości. Miałem nadzieję, że np. zostaną w nim (kalendarzu) umieszczone chociażby zdjęcia ciekawych instrumentów  hardware i software, których przecież było multum w kolejnych wydaniach EiS i które byłyby ozdobą każdego muzycznego pokoju z uwagi na ich atrakcyjny wygląd (niektóre wyglądają super), a na rewersie strony można by chociażby skrótowo opisać ich właściwości. Byłoby i atrakcyjnie, i marketingowo. Wielka szkoda.

Jestem zagorzałym fanem EiS, ale niestety nie powieszę naszego kalendarza na swojej ścianie i bardzo jest mi z tego powodu przykro :( ...
 


Po otwarciu przyszłorocznego kalendarza EiS niestety moja reakcja była taka sama.

Później bo teraz nie mam czasu :)

ODPOWIEDZ