Morele.net

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Awatar użytkownika
AkselPL
Posty: 1147
Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 00:00

Re: Morele.net

Post autor: AkselPL » sobota 06 paź 2012, 11:49

Morele wymieniło mi płytę na taką samą!!!!!!!!!! To się w głowie nie mieści !! Z tym że zaczyna mi się wydawać że to dystrybutor coś tu kręci albo w ogóle jakaś wadliwa seria jest cholera wie... Za 30minut dodam tutaj filmik tym razem z 2 płytami!


[addsig]
Korg M3-73, Korg Radias-R, Korg EXB-Radias, Korg Electribe MX-1, Korg Kaoss Pad 3, Kawaii KC-10, Waldorf Blofeld KB, Ibanez GiO, Fender Mustang III, Behringer XD80USB, Fostex PM1MKII, Behringer K10s, Creative ZXR, E-mu Midi, Reloop RHP-20, FL Studio

Awatar użytkownika
AkselPL
Posty: 1147
Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 00:00

Re: Morele.net

Post autor: AkselPL » sobota 06 paź 2012, 12:41

Tutaj nowy film tym razem z dwoma płytami i zdjęcie hi-res: http://youtu.be/IziYk9UZH84?hd=1


[addsig]
Korg M3-73, Korg Radias-R, Korg EXB-Radias, Korg Electribe MX-1, Korg Kaoss Pad 3, Kawaii KC-10, Waldorf Blofeld KB, Ibanez GiO, Fender Mustang III, Behringer XD80USB, Fostex PM1MKII, Behringer K10s, Creative ZXR, E-mu Midi, Reloop RHP-20, FL Studio

Awatar użytkownika
AkselPL
Posty: 1147
Rejestracja: niedziela 31 sie 2008, 00:00

Re: Morele.net

Post autor: AkselPL » wtorek 09 paź 2012, 15:20

Ok myślę że mogę już coś napisać.
Niestety nadal nie mogę wskazać winnego, ale mogę napisać kto winny nie jest:)
Mimo paru drobnych wpadek sklepu Morele stanęli na wysokości zadania i rozwiązali problem.
Największym plusem jest to że nawet przez chwile nie zostałem podejrzany o nieuczciwe zamiary, a była okazja!
Na plus:
-Traktują klienta z szacunkiem
-Nie obwiniają klienta
-wymiana na nową płytę nastąpiła dość szybko, na drugą jeszcze szybciej.
-Obsługa składa się z myślących ludzi a nie z robotów:)
-Nie było większych problemów z kontaktem, zazwyczaj telefon jest odbierany a jak nie to w niedługim czasie sklep oddzwania
-Nikt się ze mną nie kłócił i nie powątpiewał w moje słowa - klient ponad wszystko :)
Na minus:
Nie sprawdzili płyt przed wysyłką tym bardziej że wysyłane były dwukrotnie.
Nie powinno się zdarzyć wysłanie płyty w wersji bulk czyli bez opakowania jeśli producent wysyła na wymianę komplet w opakowaniu.
Nie dali bonusa który obiecali dorzucić do paczki :(

Trzeba dodać że społeczność internetowa odegrała tutaj znaczącą rolę, ale to dobrze że sklep ma na uwadze opinie klientów:)
Cyber-Tek dziękuje wszystkim za aktywny udział w wątku, bardzo wiele zrobiliście dla tej sprawy;)

O ile sprawa z Morele jest juz prawie zamknięta (jeszcze nie dotarła do mnie nowa płyta) o tyle wciąż nie mogę wskazać winnego mimo że pewnie sie domyślacie:)
Cała ta afera okazuje się być bardzo duża gdyż tyczy się to całej dystrybucji w PL, nawet "wysłannik" ASRock się ze mną skontaktował aby wybadać grunt.
Trzeba dodać że Fatal1ty to flagowy model ASRock...Mam nadzieje że pojawi się oświadczenie na które czekam chodź będzie to krecha że hey....W sumie zastanawiam się czy dotyczy to tylko polskiej dystrybucji.
Bądźcie przygotowani na więcej bo to jeszcze nie koniec tej sprawy;)

Od teraz zezwalam każdej osobie na udostępnianie i przepisywanie tej sytuacji związanej z płytami głównymi i tego co dalej będzie się dziać(do odwołania). Proszę tylko aby treści były zgodne z prawdą, oraz żeby wyraźnie wskazać że sklep Morele nie jest niczemu winny i wypełnił swoje zadanie całkiem dobrze, albo w ogóle nic nie wspominać o sklepie.


Jeszcze raz wszystkim dziękuje za wsparcie !! Niech moc będzie z Wami!


[addsig]
Korg M3-73, Korg Radias-R, Korg EXB-Radias, Korg Electribe MX-1, Korg Kaoss Pad 3, Kawaii KC-10, Waldorf Blofeld KB, Ibanez GiO, Fender Mustang III, Behringer XD80USB, Fostex PM1MKII, Behringer K10s, Creative ZXR, E-mu Midi, Reloop RHP-20, FL Studio

ODPOWIEDZ