Disco polo "Ona tańczy dla mnie" - fenomen?

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Awatar użytkownika
psysutra
Posty: 596
Rejestracja: czwartek 01 sty 2009, 00:00

Re: Disco polo "Ona tańczy dla mnie" - fenomen?

Post autor: psysutra » piątek 11 sty 2013, 17:11

 



...Najlepiej Ci co tak krytykują niech wrzucą linki do swoich produkcji,-posłuchamy.... 


Nic nie wrzucą bo mają bardziej obciachowe kawałki i sie wstydzą....

https://soundcloud.com/psysutra


proszę ja was bardzo :) wszelaka konstruktywna krytyka mile widziana.


Nosicie się z zamiarem rewanżowym wrzucenia swoich wypocin do tematu? :)




A tak moim zdaniem- Disco Polo i ta cała popowa komercja musi egzystować jako "gówno"- balans dla nieco ambitniejszej muzyki, która nie jest nastawiona tylko i wyłącznie na kasę.


Doszły mnie słuchy, że na którejś studniówce zamiast początkowego Poloneza Ogińskiego mają zamiar wykonać performęs "Gangnam Style"- w tym momencie zaczyna się nóż w kieszeni otwierać :(

Stay Psychedelic People!

Awatar użytkownika
Tadeo
Posty: 1609
Rejestracja: piątek 31 sty 2003, 00:00
Kontakt:

Re: Disco polo "Ona tańczy dla mnie" - fenomen?

Post autor: Tadeo » piątek 11 sty 2013, 17:31

ode mnie może to

co do Twojego numeru to w swej stylistyce (własnie jakiej) jakos sie aranzacyjnie broni ale prudukcja kopa do poprawy (wymiana kika?) u mknie tez srednio z kopem a niestety taki gatunek mamy ze moim zdaniem slaby kop kładzie kawałek na starcie
ja przynajmniej jakas melodie do swojego dałem;)

Mamoń
Posty: 161
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 00:00
Kontakt:

Re: Disco polo "Ona tańczy dla mnie" - fenomen?

Post autor: Mamoń » piątek 11 sty 2013, 20:04

A mnie się wydaje, że tutaj najważniejszą rolę odgrywa szczerość przekazu. Przecież ten facet jest wniebowzięty, że to śpiewa :) Drugą rzeczą to prostota przekazu. Społeczeństwo gorzej wykształcone niż kiedyś i mamy efekty... To ja też się lansuje, bo też czasami trzeba zrobić numer w tym stylu... Chętnie też posłucham konstruktywnej krytyki kolegów z branży :)link
http://aranzacjemuzyczne.c0.pl/nauka-gry-gitarze-lodz/

Medianta
Posty: 54
Rejestracja: sobota 31 mar 2012, 00:00

Re: Disco polo "Ona tańczy dla mnie" - fenomen?

Post autor: Medianta » sobota 12 sty 2013, 11:45


ODPOWIEDZ