Jak dzisiaj oceniacie Blofelda?

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Felipe
Posty: 36
Rejestracja: czwartek 03 maja 2007, 00:00

Jak dzisiaj oceniacie Blofelda?

Post autor: Felipe » czwartek 22 sie 2013, 12:17

Pamiętacie jak EiS jarało się Blofeldem... sporo osob to kupiło, jak dziś EiS widzi ten synth
Jak dzisiaj oceniacie Blofelda, fajne to czy jednak badziew i zabawka? Pokrętelek nie za mało? Jakość dobra? Jak wypada w porównaniu do np vst Izotope Iris?
  


(Post edytowany przez Admina w dniu 23/08/2013)

Piniol
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 15 sty 2008, 00:00
Kontakt:

Re: Jak dzisiaj oceniacie Blofelda?

Post autor: Piniol » czwartek 22 sie 2013, 12:52

...
Jak dzisiaj oceniacie Blofelda, fajne to czy jednak badziew i zabawka? Pokrętelek nie za mało? Jakość dobra? Jak wypada w porównaniu do np vst Izotope Iris?...
 


Ja kupiłem Blofiego nawet dwa razy w życiu i dwa razy sprzedałem. Jakoś słabo się przebijał w miksie. Ostatnio kupiłem Novation KS i mogę powiedzieć z czystym sumieniem że to jeden z najlepszych VA jakie miałem. Nawet fajniejszy od Alesisa ION - ale to już kwestia subiektywna. Mi ten instrument został zaprojektowany "na miarę". KS kupisz w podobnej cenie.

Muzyk jazzowy, skrzypek, klawiszowiec.
http://www.myspace.com/bienczyckidominik

Awatar użytkownika
chantizstudio
Posty: 419
Rejestracja: sobota 26 maja 2007, 00:00

Re: Jak dzisiaj oceniacie Blofelda?

Post autor: chantizstudio » czwartek 22 sie 2013, 13:11

...Jak dzisiaj oceniacie Blofelda, fajne to czy jednak badziew i zabawka? Pokrętelek nie za mało? Jakość dobra? Jak wypada w porównaniu do np vst Izotope Iris?...



Bardzo fajny temat ;)
Myślę że najpierw była zrozumiała ekscytacja (koniec 2007-początek 2008), ale potem zaczęły pojawiać się problemy. Ja tez na początku byłem zachwycony, ale brzmienie Blofa nie wytrzymało próby czasu u mnie.
''po to są gały w syntezatorach , zeby kręcić aż uzyska się to czego się szuka'' AdamZ

moomin
Posty: 4
Rejestracja: piątek 27 wrz 2013, 00:00

Re: Jak dzisiaj oceniacie Blofelda?

Post autor: moomin » piątek 27 wrz 2013, 22:13

......Jak dzisiaj oceniacie Blofelda, fajne to czy jednak badziew i zabawka? Pokrętelek nie za mało? Jakość dobra? Jak wypada w porównaniu do np vst Izotope Iris?...



Bardzo fajny temat ;)
Myślę że najpierw była zrozumiała ekscytacja (koniec 2007-początek 2008), ale potem zaczęły pojawiać się problemy. Ja tez na początku byłem zachwycony, ale brzmienie Blofa nie wytrzymało próby czasu u mnie....
 




O to to to. Podobnie u mnie.


Awatar użytkownika
lukashhh1
Posty: 363
Rejestracja: środa 02 sty 2008, 00:00
Lokalizacja: Otwock

Re: Jak dzisiaj oceniacie Blofelda?

Post autor: lukashhh1 » sobota 28 wrz 2013, 12:16

...
......Jak dzisiaj oceniacie Blofelda, fajne to czy jednak badziew i zabawka? Pokrętelek nie za mało? Jakość dobra? Jak wypada w porównaniu do np vst Izotope Iris?...



Bardzo fajny temat ;)
Myślę że najpierw była zrozumiała ekscytacja (koniec 2007-początek 2008), ale potem zaczęły pojawiać się problemy. Ja tez na początku byłem zachwycony, ale brzmienie Blofa nie wytrzymało próby czasu u mnie....
 




O to to to. Podobnie u mnie.
...
 




Dziwne... Ja nie mialem zadnych problemow.... Doskonale przebijal sie w miksie i brzmial lepiej niz niejedna wtyczka....



Produkcja muzyczna: Progressive House,Progressive Trance, Chillout. MAC MINI i5 16GB 256GB
FOCUSRITE SCARLETT18i20 2nd Gen, 2x JBL LSR305, ALESIS Q49, KORG NANOCONTROL, SM PRO NANOPATCH 2, SINN7 DAS MIC, NOVATION MININOVA.

Awatar użytkownika
chantizstudio
Posty: 419
Rejestracja: sobota 26 maja 2007, 00:00

Re: Jak dzisiaj oceniacie Blofelda?

Post autor: chantizstudio » sobota 28 wrz 2013, 14:55

Tu nie chodzi o ''siedzenie w miksie'' blofa, bo to kwestia miksu, tylko o to ze moim zdaniem brzmi on mocno średnio i na tyle mi nie pasuje że go juz dawno nie mam.....
''po to są gały w syntezatorach , zeby kręcić aż uzyska się to czego się szuka'' AdamZ

ODPOWIEDZ