Zmiany na stronie EiS

Tu jest miejsce na Wasze pytania i opinie. Można przedstawić swoje zdanie, niekoniecznie na tematy ściśle związane z tym, o czym piszemy w magazynie.
Awatar użytkownika
Helium
Posty: 26
Rejestracja: piątek 22 cze 2012, 00:00

Re: Zmiany na stronie EiS

Post autor: Helium » czwartek 23 paź 2014, 13:47

Ja juz to pisałem ostatnio o forum i stronie a szczególnie o forum. Wyzwano od różnych, że o co ja w ogóle czepiam i pierd....ole głupoty bo forum przypisane do strony jest super bo jak by nie było to by straciło (czt. mniej ludzi by użytkowało itp.)


Awatar użytkownika
DJOZD
Posty: 2594
Rejestracja: niedziela 22 gru 2002, 00:00

Re: Zmiany na stronie EiS

Post autor: DJOZD » czwartek 23 paź 2014, 14:11

Dlatego nikt nie naciska z uporem maniaka żeby stworzyć nowe forum, a dodać drobne niezbędne funkcjonalności do tego co jest. I nie modyfikować strony w sposób psujący jej funkcjonalność.

Awatar użytkownika
Helium
Posty: 26
Rejestracja: piątek 22 cze 2012, 00:00

Re: Zmiany na stronie EiS

Post autor: Helium » czwartek 23 paź 2014, 15:02

...Dlatego nikt nie naciska z uporem maniaka żeby stworzyć nowe forum, a dodać drobne niezbędne funkcjonalności do tego co jest. I nie modyfikować strony w sposób psujący jej funkcjonalność. ...

Co tu jest funkcjonalnego???

Awatar użytkownika
Akton
Posty: 710
Rejestracja: piątek 21 gru 2007, 00:00

Re: Zmiany na stronie EiS

Post autor: Akton » czwartek 23 paź 2014, 15:35

Ja np. nie mogę zmienic swoich danych jako forumowicz. Nie chcą się zapisać i nie mam pojęcia, dlaczego. Może to nie jest aż tak istotne, bo mail jest ten sam, ale adres uległ zmianie :)


[addsig]
NI Komplete 12, EWQL Symphonic Gold Orchestra,Spectrasonics Omnisphere, NI Alicia's Keys, EWQL Ministry of Rock, IK Philharmonik Miroslav, BFD ECO

KumiDr
Posty: 138
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 00:00

Re: Zmiany na stronie EiS

Post autor: KumiDr » sobota 25 paź 2014, 14:33

i o ile pamięć mnie nie zawodzi, chodziło o kwestię intencyjną, nie techniczną.

Temat o dziwo nie skasowany, ale sam zleciał do niebytu, więc go podbijam. Ale żeby nie hejtować dla samego hejtowania dorzucę kolejną cegiełkę. Jeśli takie są intencje, to czy my - niegodni czytelnicy EIS moglibyśmy dostąpić łaski objaśnienia czemu jest jak jest? I pytanie dodatkowe - o te idiotycznie awatary z epoki internetu połowy lat 90-tych. Czhyba nie trzeba rozwijać... I pytanie uszczegóławiające - dlaczego Wam nigdy nie zależało na rozwoju tej strony? Bo o brak gustu i wyobraźni chyba trudno posądzać...

Awatar użytkownika
Helium
Posty: 26
Rejestracja: piątek 22 cze 2012, 00:00

Re: Zmiany na stronie EiS

Post autor: Helium » sobota 25 paź 2014, 16:27

...i o ile pamięć mnie nie zawodzi, chodziło o kwestię intencyjną, nie techniczną.

Temat o dziwo nie skasowany, ale sam zleciał do niebytu, więc go podbijam. Ale żeby nie hejtować dla samego hejtowania dorzucę kolejną cegiełkę. Jeśli takie są intencje, to czy my - niegodni czytelnicy EIS moglibyśmy dostąpić łaski objaśnienia czemu jest jak jest? I pytanie dodatkowe - o te idiotycznie awatary z epoki internetu połowy lat 90-tych. Czhyba nie trzeba rozwijać... I pytanie uszczegóławiające - dlaczego Wam nigdy nie zależało na rozwoju tej strony? Bo o brak gustu i wyobraźni chyba trudno posądzać... ...

Dobrze prawisz ale zaraz zamkną wątek i tyle będzie po gadce, tak jak ostatnio...

KumiDr
Posty: 138
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 00:00

Re: Zmiany na stronie EiS

Post autor: KumiDr » sobota 25 paź 2014, 16:57

Dlatego nikt nie naciska z uporem maniaka żeby stworzyć nowe forum

Już były dwie "secesje" i dwa alternatywne fora już są Chodzi o to, że to są kiepsko zorganizowane inicjatywy, bo "cała para" ludzi naszego pokroju idzie w muzykę a nie w oddolne działania. A tutaj wszystko jest zogniskowane na około bardzo dobrego miesięcznika.

Ja tylko powtórzę pytanie, bo od lat w ogóle nie rozumiem tego - Dlaczego Wam, Panowie, NIE ZALEŻY NA ROZWOJU TEJ STRONY? I z uporem , maniaka, ignorując sygnały większości czytelników eis nie robicie kompletnie NIC? Czy chodzi o przypuszczenie, że chodliwa strona on-line uszczupli wpływy ze sprzedaży czasopisma?

KumiDr
Posty: 138
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 00:00

Re: Zmiany na stronie EiS

Post autor: KumiDr » sobota 25 paź 2014, 17:07

ps.
Poza tym może po 14 latach byłoby charakternym zagraniem wobec "akcjonariuszy" przedstawienie się z nazwiska kto trzyma pieczę nad kursem i wizerunkiem tego dziwadła, co, panie Chabinka? Zamiast w nieskończoność grać z ludźmi w głupa...

KumiDr
Posty: 138
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 00:00

Re: Zmiany na stronie EiS

Post autor: KumiDr » sobota 25 paź 2014, 17:19

(aroganckiego głupa)

laser777
Posty: 372
Rejestracja: czwartek 17 kwie 2014, 00:00

Re: Zmiany na stronie EiS

Post autor: laser777 » sobota 25 paź 2014, 17:22

Fakt po ostatnich zmianach na forum u mnie na mobilnym wyskakuje komunikat o ciasteczkach który zasłania menu i nie mogę go skasować ale bez przesady aż tak źle nie jest
a miesięczniki muszą sprzedawać każdy musi z czegoś żyć bo było by więcej reklam albo było by trzeba płacić

ODPOWIEDZ